| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 2 | 4.7 | 15.3 | 2.1 | 4.3 | 50 | 0 | 0.3 | 0 | 0.4 | 0.6 | 75.1 | 2.3 | 1 | 3.3 | 0 | 0.7 | 2.1 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 6 | |||||||||
| Total | 7 | 2 | 33 | 107 | 15 | 30 | 50 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 75.1 | 16 | 7 | 23 | 0 | 5 | 15 | 4 | 3 | 2 | 1 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 2 | 12.3 | 40 | 5.6 | 11.2 | 50 | 0 | 0.7 | 0 | 1.1 | 1.5 | 75.1 | 6 | 2.6 | 8.6 | 0 | 1.9 | 5.6 | 1.5 | 1.1 | 0.7 | 0.4 | 15.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –96 | 2 | 6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –93 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 76 –79 | 4 | 5 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 94 –63 | * | 9 | 28 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 13 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 75 –104 | * | 4 | 17 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Óbudai Kaszások | 111 –78 | 6 | 27 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 1 | 7 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Óbudai Kaszások | 82 –84 | 8 | 19 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 8 | 0 | 4.133 | 6.955 | 1.613 | 2.419 | 68.468.4 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 1.19 | 1.613 | 2.822 | 0.11 | 18 | 0.86 | 0.54 | 0.43 | 00 | 0.11 | 5.443 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 17 | 1 | 2.441 | 6.9118 | 0.916 | 1.831 | 51.651.6 | 0.12 | 0.24 | 50.250.2 | 0.23 | 0.24 | 74.974.9 | 1.119 | 0.59 | 1.628 | 0.23 | 0.58 | 1.933 | 0.24 | 0.35 | 0.11 | 00 | 3.356 | |||
| 2026/2027 |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 26 | 19.759 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 4.714 | 0.72 | 5.316 | 0.31 | 2.37 | 2.37 | 26 | 0.72 | 00 | 0.31 | 5.717 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 3 szezon |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | 28 | 2 | 2.880 | 11.2232 | 1.131 | 2.156 | 52.255.3 | 0.13 | 0.410 | 20.430.1 | 0.49 | 0.814 | 57.964.3 | 2.342 | 0.924 | 3.266 | 0.25 | 1.323 | 1.746 | 0.914 | 0.410 | 01 | 0.22 | 4.8116 | ||||
| Összesítés | 29 | 2 | 2.180 | 8.4232 | 0.831 | 1.556 | 52.255.3 | 0.13 | 0.310 | 20.430.1 | 0.39 | 0.614 | 57.964.3 | 1.742 | 0.724 | 2.466 | 0.25 | 123 | 1.346 | 0.714 | 0.310 | 01 | 0.12 | 3.6116 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 2 | 0 | 4.59 | 11.523 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 48 | 24 | 612 | 00 | 12 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 8.517 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 2 | 3.733 | 11.9107 | 1.715 | 3.330 | 5050 | 00 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 1.816 | 0.87 | 2.623 | 00 | 0.65 | 1.715 | 0.44 | 0.33 | 0.22 | 0.11 | 4.742 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 2 | 0 | 4.59 | 11.523 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 48 | 24 | 612 | 00 | 12 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 8.517 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 9 | 2 | 3.733 | 11.9107 | 1.715 | 3.330 | 5050 | 00 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 1.816 | 0.87 | 2.623 | 00 | 0.65 | 1.715 | 0.44 | 0.33 | 0.22 | 0.11 | 4.742 | ||||
| Összesítés | 11 | 2 | 4.142 | 11.7130 | 1.618 | 3.236 | 5050 | 00 | 0.43 | 00 | 0.96 | 1.28 | 7575 | 2.924 | 1.411 | 4.335 | 00 | 0.87 | 1.618 | 0.76 | 0.44 | 0.12 | 0.11 | 6.659 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 0 | 39 | 7.723 | 13 | 26 | 5050 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 1.34 | 412 | 00 | 0.72 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 5.717 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 8 | 0 | 4.133 | 6.955 | 1.613 | 2.419 | 68.468.4 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 1.19 | 1.613 | 2.822 | 0.11 | 18 | 0.86 | 0.54 | 0.43 | 00 | 0.11 | 5.443 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 26 | 3 | 2.874 | 8.7225 | 1.231 | 2.361 | 50.850.8 | 0.12 | 0.26 | 33.533.5 | 0.26 | 0.38 | 74.974.9 | 1.335 | 0.616 | 251 | 0.13 | 0.513 | 1.848 | 0.38 | 0.38 | 0.13 | 01 | 3.898 | |||
| 2026/2027 |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 26 | 19.759 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 4.714 | 0.72 | 5.316 | 0.31 | 2.37 | 2.37 | 26 | 0.72 | 00 | 0.31 | 5.717 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 3 | 0 | 39 | 7.723 | 13 | 26 | 5050 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 1.34 | 412 | 00 | 0.72 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 5.717 | ||||
| 3 szezon |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | 37 | 4 | 3113 | 11.7339 | 1.246 | 2.286 | 51.853.5 | 0.13 | 0.412 | 1725.1 | 0.512 | 0.818 | 58.566.6 | 2.458 | 131 | 3.389 | 0.25 | 1.328 | 1.661 | 0.918 | 0.413 | 03 | 0.23 | 4.9158 | ||||
| Összesítés | 40 | 4 | 3122 | 10.7362 | 1.149 | 2.292 | 51.453.3 | 0.13 | 0.413 | 13.323.1 | 0.615 | 0.922 | 64.468.2 | 2.566 | 1.135 | 3.5101 | 0.15 | 1.130 | 1.564 | 0.920 | 0.414 | 03 | 0.13 | 5.1175 | ||||||