MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Viola Dávid Zsolt

Viola Dávid Zsolt
51

183 cm Magasság
69 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2007 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 0 3.6 12.1 0.4 0.6 75 0.4 2.3 18.8 1.4 1.9 77 0.6 0.3 0.9 0.7 0.4 2.4 1.4 0.3 0.1 0 4.1
Total 7 0 25 85 3 4 75 3 16 18.8 10 13 77 4 2 6 5 3 17 10 2 1 0 29
40 perc 7 0 11.8 40 1.4 1.9 75 1.4 7.5 18.8 4.7 6.1 77 1.9 0.9 2.8 2.4 1.4 8 4.7 0.9 0.5 0 13.6
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

30%
Összesített pontosság
6
sikeres dobás
20
kísérlet

Bontás

2 pontos:3/4 (75,0%)
3 pontos:3/16 (18,8%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 21. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 138 –114 4 14 0 0 0 0 2 0 4 4 100 1 0 1 2 1 5 2 1 0 0 7
1 2026. 04. 24. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 112 –109 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 2026. 04. 26. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 107 –83 3 16 1 2 50 0 3 0 1 1 100 2 0 2 1 0 3 3 0 1 0 6
2 2026. 05. 02. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 111 –101 5 17 0 0 0 1 3 33.3 2 2 100 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4
2 2026. 05. 08. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 106 –93 8 16 1 1 100 2 3 66.7 0 2 0 1 1 2 0 2 2 1 1 0 0 7
3 2026. 05. 13. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 121 –102 2 9 0 0 0 0 2 0 2 2 100 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 2
3 2026. 05. 21. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 103 –88 3 12 1 1 100 0 3 0 1 2 50 0 1 1 2 0 2 1 0 0 0 3
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 10 0 0.88 2.323 0.22 0.33 66.766.7 00 0.33 00 0.44 0.88 5050 0.33 00 0.33 0.33 0.77 0.55 0.66 0.22 00 00 0.77
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 5 0 315 4.422 0.42 0.84 5050 0.21 0.84 2525 1.68 210 8080 0.63 00 0.63 0.63 0.63 0.84 1.26 15 00 00 4.422
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 14 1 4.664 13.3186 1.116 2.231 51.651.6 0.57 2.231 22.622.6 0.811 0.913 84.684.6 0.68 0.23 0.811 0.69 0.68 2.130 0.913 0.710 0.11 0.45 4.259
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 3 0 3.310 7.723 00 0.31 00 13 2.37 42.942.9 0.31 0.72 49.949.9 0.72 00 0.72 0.31 00 0.72 13 0.31 00 00 3.711
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 32 1 2.997 6.9254 0.420 0.939 47.851.3 0.411 1.445 30.124.4 0.824 1.133 7172.7 0.516 0.13 0.619 0.516 0.518 141 0.928 0.618 01 0.15 3.299
Összesítés 32 1 2.997 6.9254 0.420 0.939 47.851.3 0.411 1.445 30.124.4 0.824 1.133 7172.7 0.516 0.13 0.619 0.516 0.518 141 0.928 0.618 01 0.15 3.299
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 1 0 33 88 00 00 00 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 22 44 00 00 00 00 11
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 9 0 2.825 9.485 0.33 0.44 7575 0.33 1.816 18.718.7 1.110 1.413 76.976.9 0.44 0.22 0.76 0.65 0.33 1.917 1.110 0.22 0.11 00 3.229
2 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 10 0 2.928 8.793 0.23 0.24 7575 0.74 1.417 4823.5 0.610 0.713 76.976.9 0.24 0.12 0.36 0.35 1.25 2.921 0.610 0.12 0.11 00 2.130
Összesítés 10 0 2.928 8.793 0.23 0.24 7575 0.74 1.417 4823.5 0.610 0.713 76.976.9 0.24 0.12 0.36 0.35 1.25 2.921 0.610 0.12 0.11 00 2.130
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 10 0 0.88 2.323 0.22 0.33 66.766.7 00 0.33 00 0.44 0.88 5050 0.33 00 0.33 0.33 0.77 0.55 0.66 0.22 00 00 0.77
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 0 318 530 0.32 0.74 5050 0.32 0.85 4040 1.38 1.710 8080 0.53 00 0.53 0.53 0.85 1.38 16 0.85 00 00 3.823
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 23 1 3.989 11.8271 0.819 1.535 54.354.3 0.410 247 21.321.3 0.921 1.126 80.880.8 0.512 0.25 0.717 0.614 0.511 247 123 0.512 0.12 0.25 3.888
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 3 0 3.310 7.723 00 0.31 00 13 2.37 42.942.9 0.31 0.72 49.949.9 0.72 00 0.72 0.31 00 0.72 13 0.31 00 00 3.711
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 42 1 2.8125 6.7347 0.323 0.743 48.253.5 0.415 1.462 32.124.2 0.734 1.146 69.973.9 0.520 0.15 0.625 0.421 0.523 1.162 0.938 0.520 02 0.15 3129
Összesítés 42 1 2.8125 6.7347 0.323 0.743 48.253.5 0.415 1.462 32.124.2 0.734 1.146 69.973.9 0.520 0.15 0.625 0.421 0.523 1.162 0.938 0.520 02 0.15 3129