| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 6 | 11.4 | 21.4 | 3.1 | 5.9 | 52.8 | 1 | 4.3 | 23.1 | 2.2 | 3.1 | 71.4 | 2 | 1 | 3 | 0.6 | 1.4 | 3.3 | 2.2 | 1.1 | 0.1 | 0.4 | 10 | |||||||||
| Total | 9 | 6 | 103 | 193 | 28 | 53 | 52.8 | 9 | 39 | 23.1 | 20 | 28 | 71.4 | 18 | 9 | 27 | 5 | 13 | 30 | 20 | 10 | 1 | 4 | 90 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 6 | 21.3 | 40 | 5.8 | 11 | 52.8 | 1.9 | 8.1 | 23.1 | 4.1 | 5.8 | 71.4 | 3.7 | 1.9 | 5.6 | 1 | 2.7 | 6.2 | 4.1 | 2.1 | 0.2 | 0.8 | 18.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 94 –89 | 6 | 24 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 88 –75 | 4 | 21 | 1 | 2 | 50 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 138 –114 | 6 | 16 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 112 –109 | * | 14 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15 | |||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 107 –83 | * | 9 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Óbudai Kaszások | 111 –101 | * | 5 | 24 | 1 | 5 | 20 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Óbudai Kaszások | 106 –93 | * | 28 | 24 | 9 | 11 | 81.8 | 1 | 5 | 20 | 7 | 8 | 87.5 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 3 | 7 | 1 | 0 | 1 | 32 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 121 –102 | * | 19 | 22 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 21 | |||
| 3 | 2026. 05. 21. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 103 –88 | * | 12 | 24 | 6 | 13 | 46.2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 9 | 0 | 1.110 | 2.119 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.98 | |||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 11 | 1 | 4.752 | 12.2134 | 0.44 | 0.78 | 50.150.1 | 1.213 | 3.539 | 33.333.3 | 0.55 | 0.55 | 100100 | 1.112 | 0.33 | 1.415 | 0.44 | 0.44 | 1.516 | 0.11 | 0.78 | 00 | 0.11 | 4.246 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 24 | 20 | 10.3246 | 20.6494 | 2.765 | 4.4106 | 61.361.3 | 1.331 | 4.7113 | 27.427.4 | 123 | 1.433 | 69.769.7 | 1.843 | 1.126 | 2.969 | 0.512 | 0.717 | 2.253 | 0.921 | 0.818 | 0.25 | 0.37 | 9.2221 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 13.741 | 29.789 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 0.72 | 1.34 | 26 | 1.75 | 1.34 | 2.78 | 3.711 | 13 | 00 | 13 | 1133 | |||
| 4 szezon |
|
Újbuda MAFC | 47 | 24 | 7.4349 | 16.1736 | 1.781 | 3.3140 | 50.457.9 | 150 | 3.3169 | 30.929.6 | 1.137 | 1.854 | 61.668.5 | 0.958 | 0.733 | 1.691 | 0.723 | 0.727 | 1.679 | 1.233 | 0.629 | 0.15 | 0.311 | 6.3308 | ||||
| Összesítés | 47 | 24 | 7.4349 | 16.1736 | 1.781 | 3.3140 | 50.457.9 | 150 | 3.3169 | 30.929.6 | 1.137 | 1.854 | 61.668.5 | 0.958 | 0.733 | 1.691 | 0.723 | 0.727 | 1.679 | 1.233 | 0.629 | 0.15 | 0.311 | 6.3308 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 2 | 1 | 612 | 18.537 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 36 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 6 | 11.4103 | 21.4193 | 3.128 | 5.953 | 52.852.8 | 19 | 4.339 | 23.123.1 | 2.220 | 3.128 | 71.471.4 | 218 | 19 | 327 | 0.65 | 1.413 | 3.330 | 2.220 | 1.110 | 0.11 | 0.44 | 1090 | |||
| 2 szezon |
|
Újbuda MAFC | 11 | 7 | 8.7115 | 20230 | 1.829 | 3.756 | 48.951.8 | 1.312 | 3.946 | 31.926.1 | 1.421 | 2.130 | 66.270 | 1.319 | 0.59 | 1.828 | 0.56 | 1.717 | 2.935 | 1.622 | 0.811 | 0.11 | 0.24 | 6.596 | ||||
| Összesítés | 11 | 7 | 8.7115 | 20230 | 1.829 | 3.756 | 48.951.8 | 1.312 | 3.946 | 31.926.1 | 1.421 | 2.130 | 66.270 | 1.319 | 0.59 | 1.828 | 0.56 | 1.717 | 2.935 | 1.622 | 0.811 | 0.11 | 0.24 | 6.596 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 9 | 0 | 1.110 | 2.119 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.98 | |||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 13 | 2 | 4.964 | 13.2171 | 0.45 | 0.811 | 45.545.5 | 1.216 | 3.546 | 34.834.8 | 0.56 | 0.57 | 85.785.7 | 113 | 0.23 | 1.216 | 0.45 | 0.68 | 1.621 | 0.23 | 0.79 | 00 | 0.11 | 452 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 33 | 26 | 10.6349 | 20.8687 | 2.893 | 4.8159 | 58.558.5 | 1.240 | 4.6152 | 26.326.3 | 1.343 | 1.861 | 70.570.5 | 1.861 | 1.135 | 2.996 | 0.517 | 0.930 | 2.583 | 1.241 | 0.828 | 0.26 | 0.311 | 9.4311 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 13.741 | 29.789 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 0.72 | 1.34 | 26 | 1.75 | 1.34 | 2.78 | 3.711 | 13 | 00 | 13 | 1133 | |||
| 4 szezon |
|
Újbuda MAFC | 58 | 31 | 7.6464 | 16.4966 | 1.7110 | 3.4196 | 49.556.1 | 162 | 3.2215 | 30.928.8 | 1.258 | 1.984 | 61.769 | 0.977 | 0.742 | 1.6119 | 0.729 | 0.844 | 1.8114 | 1.355 | 0.640 | 06 | 0.415 | 6.3404 | ||||
| Összesítés | 58 | 31 | 7.6464 | 16.4966 | 1.7110 | 3.4196 | 49.556.1 | 162 | 3.2215 | 30.928.8 | 1.258 | 1.984 | 61.769 | 0.977 | 0.742 | 1.6119 | 0.729 | 0.844 | 1.8114 | 1.355 | 0.640 | 06 | 0.415 | 6.3404 | ||||||