MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Verebélyi Áron

Verebélyi Áron
2

197 cm Magasság
74 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2006 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 2 7.4 21.1 1.9 2.3 81.2 1.1 2.7 42.1 0.3 0.4 66.7 1.9 0.6 2.4 1 1.4 2 0.7 1 1 0 10
Total 7 2 52 148 13 16 81.3 8 19 42.1 2 3 66.7 13 4 17 7 10 14 5 7 7 0 70
40 perc 7 2 14.1 40 3.5 4.3 81.2 2.2 5.1 42.1 0.5 0.8 66.7 3.5 1.1 4.6 1.9 2.7 3.8 1.4 1.9 1.9 0 18.9
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

60%
Összesített pontosság
21
sikeres dobás
35
kísérlet

Bontás

2 pontos:13/16 (81,3%)
3 pontos:8/19 (42,1%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 16. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 105 –96 12 24 4 4 100 1 3 33.3 1 1 100 1 1 2 0 0 2 3 1 1 0 17
1 2026. 04. 19. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –93 7 31 2 2 100 1 2 50 0 0 0 3 0 3 2 0 0 0 1 2 0 14
1 2026. 04. 22. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 104 –101 6 17 3 3 100 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 2 0 1 1 0 10
1 2026. 04. 24. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –91 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 3 0 2 0 0 4
2 2026. 05. 07. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 75 –104 14 26 1 2 50 4 6 66.7 0 0 0 4 0 4 2 3 2 1 1 2 0 18
3 2026. 05. 16. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 111 –78 * 5 16 1 2 50 1 2 50 0 0 0 1 0 1 0 5 2 0 0 1 0 0
3 2026. 05. 20. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 82 –84 * 8 26 2 3 66.7 1 6 16.7 1 2 50 2 2 4 2 2 3 1 1 0 0 7
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 6 0 00 0.21 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 5 0 15 5.226 0.42 0.84 5050 00 0.63 00 0.21 0.21 100100 00 00 00 0.21 0.63 0.42 00 0.21 00 00 -0.2-1
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 23 11 3.581 17.3397 0.512 1.432 37.537.5 0.818 3.377 23.423.4 0.13 0.36 49.849.8 1.329 0.819 2.148 0.613 0.818 1.433 0.410 0.921 0.921 0.13 4.194
2026/2027 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 3 1 5.717 14.744 1.34 2.37 57.157.1 13 2.78 37.537.5 00 00 00 1.75 13 2.78 0.72 0.31 39 0.31 1.34 0.72 00 8.325
4 szezon HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 37 12 2.5103 9.3468 0.618 1.143 49.841.9 0.421 1.788 2723.9 0.14 0.17 71.657 0.734 0.522 1.256 0.416 0.422 1.244 0.211 0.626 0.423 03 3.1118
Összesítés 37 12 2.5103 9.3468 0.618 1.143 49.841.9 0.421 1.788 2723.9 0.14 0.17 71.657 0.734 0.522 1.256 0.416 0.422 1.244 0.211 0.626 0.423 03 3.1118
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros - Playoff 9 2 5.852 16.4148 1.413 1.816 81.281.2 0.98 2.119 42.142.1 0.22 0.33 66.766.7 1.413 0.44 1.917 0.87 1.110 1.614 0.65 0.87 0.87 00 7.870
1 szezon Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 9 2 5.852 16.4148 1.413 1.816 81.281.2 0.98 2.119 42.142.1 0.22 0.33 66.766.7 1.413 0.44 1.917 0.87 1.110 1.614 0.65 0.87 0.87 00 7.870
Összesítés 9 2 5.852 16.4148 1.413 1.816 81.281.2 0.98 2.119 42.142.1 0.22 0.33 66.766.7 1.413 0.44 1.917 0.87 1.110 1.614 0.65 0.87 0.87 00 7.870
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 6 0 00 0.21 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 5 0 15 5.226 0.42 0.84 5050 00 0.63 00 0.21 0.21 100100 00 00 00 0.21 0.63 0.42 00 0.21 00 00 -0.2-1
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 32 13 4.2133 17545 0.825 1.548 52.152.1 0.826 396 27.127.1 0.25 0.39 55.455.4 1.342 0.723 265 0.620 0.928 1.547 0.515 0.928 0.928 0.13 5.1164
2026/2027 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 3 1 5.717 14.744 1.34 2.37 57.157.1 13 2.78 37.537.5 00 00 00 1.75 13 2.78 0.72 0.31 39 0.31 1.34 0.72 00 8.325
4 szezon HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 46 14 2.7155 9.3616 0.631 1.259 54.352.5 0.529 1.6107 28.927.1 0.16 0.110 73.959.9 0.747 0.426 1.273 0.423 0.532 1.258 0.216 0.633 0.430 03 3.3188
Összesítés 46 14 2.7155 9.3616 0.631 1.259 54.352.5 0.529 1.6107 28.927.1 0.16 0.110 73.959.9 0.747 0.426 1.273 0.423 0.532 1.258 0.216 0.633 0.430 03 3.3188