| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 7 | 5.6112 | 21.2424 | 1.937 | 3.774 | 5050 | 0.510 | 2.753 | 18.918.9 | 0.48 | 0.816 | 5050 | 3.264 | 0.47 | 3.671 | 119 | 2.141 | 1.632 | 1.632 | 360 | 0.35 | 0.23 | 8.5170 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 23 | 23 | 7.2166 | 31.1715 | 0.921 | 2.354 | 38.938.9 | 1.433 | 3.989 | 37.137.1 | 1.125 | 1.534 | 73.573.5 | 2.148 | 0.716 | 2.864 | 122 | 1.433 | 2.660 | 245 | 2.967 | 0.13 | 0.12 | 10.3236 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 13 | 13 | 7.496 | 34.2445 | 113 | 2.228 | 46.446.4 | 1.519 | 4.559 | 32.232.2 | 113 | 1.925 | 5252 | 3.647 | 0.79 | 4.356 | 0.68 | 1.621 | 2.837 | 2.228 | 5.673 | 0.34 | 00 | 13.6177 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 4 | 4 | 1248 | 29.3117 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 1.87 | 0.31 | 28 | 0.83 | 312 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 00 | 00 | 1144 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 20 | 7 | 5.6112 | 21.2424 | 1.937 | 3.774 | 5050 | 0.510 | 2.753 | 18.918.9 | 0.48 | 0.816 | 5050 | 3.264 | 0.47 | 3.671 | 119 | 2.141 | 1.632 | 1.632 | 360 | 0.35 | 0.23 | 8.5170 | ||||
| 2 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 36 | 36 | 7.3262 | 32.71160 | 134 | 2.382 | 42.541.5 | 1.452 | 4.2148 | 34.535.1 | 138 | 1.759 | 61.464.4 | 2.995 | 0.725 | 3.5120 | 0.830 | 1.554 | 2.797 | 2.173 | 4.3140 | 0.27 | 02 | 11.9413 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 4 | 4 | 1248 | 29.3117 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 1.87 | 0.31 | 28 | 0.83 | 312 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 00 | 00 | 1144 | ||||
| Összesítés | 60 | 47 | 8.1422 | 28.91701 | 1.377 | 3.2175 | 40.644 | 1.369 | 4.1222 | 31.631.1 | 1.661 | 2.192 | 73.866.3 | 2.7166 | 0.533 | 3.2199 | 0.852 | 2107 | 2.1135 | 2.2118 | 3.7213 | 0.212 | 0.15 | 10.8627 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 1 | 0 | 55 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 99 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 5.941 | 33.1232 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 0.75 | 4.330 | 16.716.7 | 0.64 | 0.96 | 66.666.6 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 17 | 1.712 | 2.417 | 214 | 4.632 | 00 | 00 | 856 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 55 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 99 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 7 | 7 | 5.941 | 33.1232 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 0.75 | 4.330 | 16.716.7 | 0.64 | 0.96 | 66.666.6 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 17 | 1.712 | 2.417 | 214 | 4.632 | 00 | 00 | 856 | ||||
| Összesítés | 8 | 7 | 5.446 | 21.6242 | 1.312 | 2.124 | 6050 | 0.96 | 3.132 | 27.318.7 | 0.34 | 0.46 | 66.666.6 | 1.712 | 0.23 | 1.915 | 18 | 0.912 | 3.221 | 114 | 3.334 | 00 | 00 | 8.565 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 21 | 7 | 5.6117 | 20.7434 | 1.838 | 3.675 | 50.750.7 | 0.511 | 2.655 | 2020 | 0.48 | 0.816 | 5050 | 3.166 | 0.37 | 3.573 | 120 | 241 | 1.736 | 1.532 | 362 | 0.25 | 0.13 | 8.5179 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 30 | 30 | 6.9207 | 31.6947 | 1.132 | 2.677 | 41.641.6 | 1.338 | 4119 | 31.931.9 | 129 | 1.340 | 72.572.5 | 1.958 | 0.619 | 2.677 | 129 | 1.545 | 2.677 | 259 | 3.399 | 0.13 | 0.12 | 9.7292 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 13 | 13 | 7.496 | 34.2445 | 113 | 2.228 | 46.446.4 | 1.519 | 4.559 | 32.232.2 | 113 | 1.925 | 5252 | 3.647 | 0.79 | 4.356 | 0.68 | 1.621 | 2.837 | 2.228 | 5.673 | 0.34 | 00 | 13.6177 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 4 | 4 | 1248 | 29.3117 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 1.87 | 0.31 | 28 | 0.83 | 312 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 00 | 00 | 1144 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 21 | 7 | 5.6117 | 20.7434 | 1.838 | 3.675 | 50.750.7 | 0.511 | 2.655 | 2020 | 0.48 | 0.816 | 5050 | 3.166 | 0.37 | 3.573 | 120 | 241 | 1.736 | 1.532 | 362 | 0.25 | 0.13 | 8.5179 | ||||
| 2 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 43 | 43 | 7.1303 | 32.91392 | 145 | 2.4105 | 43.842.9 | 1.457 | 4.3178 | 32.132 | 142 | 1.665 | 60.464.6 | 2.8105 | 0.728 | 3.4133 | 0.837 | 1.666 | 2.7114 | 2.187 | 4.5172 | 0.27 | 02 | 11.7469 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 4 | 4 | 1248 | 29.3117 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 1.87 | 0.31 | 28 | 0.83 | 312 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 00 | 00 | 1144 | ||||
| Összesítés | 68 | 54 | 8468 | 28.91943 | 1.389 | 3.3199 | 41.244.7 | 1.375 | 4.1254 | 30.629.5 | 1.565 | 2.198 | 73.766.3 | 2.6178 | 0.536 | 3.1214 | 0.860 | 2119 | 2.2156 | 2.2132 | 3.8247 | 0.212 | 0.15 | 10.7692 | ||||||