| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 1 | 6.155 | 17.2155 | 1.312 | 218 | 66.766.7 | 0.98 | 2.825 | 3232 | 0.87 | 1.211 | 63.763.7 | 1.715 | 0.87 | 2.422 | 0.22 | 0.76 | 0.65 | 1.614 | 1.614 | 0.11 | 00 | 8.375 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 18 | 2 | 4.377 | 17.2309 | 0.712 | 1.324 | 5050 | 0.917 | 2.748 | 35.435.4 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 1.120 | 118 | 2.138 | 0.917 | 0.47 | 1.730 | 0.48 | 118 | 00 | 0.23 | 5.7102 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 1 | 1632 | 21.543 | 510 | 6.513 | 76.976.9 | 1.53 | 36 | 5050 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 12 | 12 | 24 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1632 | |||
| 1 szezon |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 9 | 1 | 6.155 | 17.2155 | 1.312 | 218 | 66.766.7 | 0.98 | 2.825 | 3232 | 0.87 | 1.211 | 63.763.7 | 1.715 | 0.87 | 2.422 | 0.22 | 0.76 | 0.65 | 1.614 | 1.614 | 0.11 | 00 | 8.375 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 18 | 2 | 4.377 | 17.2309 | 0.712 | 1.324 | 5050 | 0.917 | 2.748 | 35.435.4 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 1.120 | 118 | 2.138 | 0.917 | 0.47 | 1.730 | 0.48 | 118 | 00 | 0.23 | 5.7102 | ||||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 2 | 1 | 1632 | 21.543 | 510 | 6.513 | 76.976.9 | 1.53 | 36 | 5050 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 12 | 12 | 24 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1632 | ||||
| Összesítés | 29 | 4 | 8.8164 | 18.6507 | 2.334 | 3.355 | 71.261.8 | 1.128 | 2.879 | 39.535.4 | 0.812 | 1.424 | 57.350 | 1.337 | 0.927 | 2.264 | 0.620 | 0.916 | 1.238 | 1.225 | 1.435 | 01 | 0.13 | 10209 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 1 | 6.155 | 17.2155 | 1.312 | 218 | 66.766.7 | 0.98 | 2.825 | 3232 | 0.87 | 1.211 | 63.763.7 | 1.715 | 0.87 | 2.422 | 0.22 | 0.76 | 0.65 | 1.614 | 1.614 | 0.11 | 00 | 8.375 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 18 | 2 | 4.377 | 17.2309 | 0.712 | 1.324 | 5050 | 0.917 | 2.748 | 35.435.4 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 1.120 | 118 | 2.138 | 0.917 | 0.47 | 1.730 | 0.48 | 118 | 00 | 0.23 | 5.7102 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 1 | 1632 | 21.543 | 510 | 6.513 | 76.976.9 | 1.53 | 36 | 5050 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 12 | 12 | 24 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1632 | |||
| 1 szezon |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 9 | 1 | 6.155 | 17.2155 | 1.312 | 218 | 66.766.7 | 0.98 | 2.825 | 3232 | 0.87 | 1.211 | 63.763.7 | 1.715 | 0.87 | 2.422 | 0.22 | 0.76 | 0.65 | 1.614 | 1.614 | 0.11 | 00 | 8.375 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 18 | 2 | 4.377 | 17.2309 | 0.712 | 1.324 | 5050 | 0.917 | 2.748 | 35.435.4 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 1.120 | 118 | 2.138 | 0.917 | 0.47 | 1.730 | 0.48 | 118 | 00 | 0.23 | 5.7102 | ||||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 2 | 1 | 1632 | 21.543 | 510 | 6.513 | 76.976.9 | 1.53 | 36 | 5050 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 12 | 12 | 24 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1632 | ||||
| Összesítés | 29 | 4 | 8.8164 | 18.6507 | 2.334 | 3.355 | 71.261.8 | 1.128 | 2.879 | 39.535.4 | 0.812 | 1.424 | 57.350 | 1.337 | 0.927 | 2.264 | 0.620 | 0.916 | 1.238 | 1.225 | 1.435 | 01 | 0.13 | 10209 | ||||||