| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 3 | 8.4 | 21 | 0.8 | 1.6 | 50 | 1.8 | 4.6 | 39.1 | 1.4 | 2.2 | 63.6 | 1.6 | 0.8 | 2.4 | 1.6 | 1.2 | 3.8 | 2 | 0.4 | 0 | 0 | 9.2 | |||||||||
| Total | 5 | 3 | 42 | 105 | 4 | 8 | 50 | 9 | 23 | 39.1 | 7 | 11 | 63.6 | 8 | 4 | 12 | 8 | 6 | 19 | 10 | 2 | 0 | 0 | 46 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 3 | 16 | 40 | 1.5 | 3 | 50 | 3.4 | 8.8 | 39.1 | 2.7 | 4.2 | 63.6 | 3 | 1.5 | 4.6 | 3 | 2.3 | 7.2 | 3.8 | 0.8 | 0 | 0 | 17.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 94 –89 | * | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 88 –75 | * | 3 | 19 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 138 –114 | * | 17 | 24 | 1 | 2 | 50 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 112 –109 | 9 | 16 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 107 –83 | 11 | 30 | 1 | 2 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 6 | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.83 | 2.811 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 21 | 4 | 8169 | 23.5493 | 122 | 2.348 | 45.845.8 | 1.430 | 5.1108 | 27.827.8 | 1.735 | 2.655 | 63.763.7 | 1.837 | 0.816 | 2.553 | 0.816 | 1.634 | 3.267 | 1.837 | 1.225 | 00 | 0.24 | 6.8142 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 927 | 19.759 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 26 | 00 | 26 | 13 | 13 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 00 | 1030 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 4 | 0 | 0.83 | 2.811 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | ||||
| 2 szezon |
|
Újbuda MAFC | 24 | 4 | 8.5196 | 21.6552 | 1.729 | 2.657 | 6450.9 | 1.233 | 4.7121 | 25.627.3 | 1.539 | 365 | 50.460 | 1.943 | 0.416 | 2.359 | 0.919 | 1.337 | 3.377 | 2.547 | 1.430 | 00 | 0.14 | 8.4172 | ||||
| Összesítés | 29 | 4 | 4.4199 | 12565 | 0.829 | 1.859 | 46.449.2 | 0.734 | 2.5123 | 26.927.6 | 0.839 | 1.565 | 50.460 | 144 | 0.216 | 1.260 | 0.419 | 0.737 | 1.677 | 1.347 | 0.730 | 00 | 04 | 3.9173 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 2 | 10.854 | 22110 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 2.211 | 5.829 | 37.937.9 | 315 | 420 | 7575 | 1.47 | 0.84 | 2.211 | 1.89 | 1.68 | 2.211 | 315 | 210 | 00 | 0.21 | 12.663 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 2 | 0 | 11.523 | 2040 | 1.53 | 36 | 5050 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 1.53 | 3.57 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 10.521 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 3 | 8.442 | 21105 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 1.89 | 4.623 | 39.139.1 | 1.47 | 2.211 | 63.663.6 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 1.68 | 1.26 | 3.819 | 210 | 0.42 | 00 | 00 | 9.246 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 5 | 2 | 10.854 | 22110 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 2.211 | 5.829 | 37.937.9 | 315 | 420 | 7575 | 1.47 | 0.84 | 2.211 | 1.89 | 1.68 | 2.211 | 315 | 210 | 00 | 0.21 | 12.663 | ||||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2 | 0 | 11.523 | 2040 | 1.53 | 36 | 5050 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 1.53 | 3.57 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 10.521 | ||||
| 1 szezon |
|
Újbuda MAFC | 5 | 3 | 8.442 | 21105 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 1.89 | 4.623 | 39.139.1 | 1.47 | 2.211 | 63.663.6 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 1.68 | 1.26 | 3.819 | 210 | 0.42 | 00 | 00 | 9.246 | ||||
| Összesítés | 12 | 5 | 10.2119 | 21255 | 110 | 2.122 | 46.845.5 | 2.225 | 5.363 | 40.939.7 | 1.824 | 2.634 | 70.170.6 | 1.719 | 0.79 | 2.428 | 1.117 | 1.417 | 3.237 | 2.329 | 1.114 | 00 | 0.22 | 10.8130 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 6 | 2 | 954 | 18.7112 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 1.811 | 4.829 | 37.937.9 | 2.515 | 3.320 | 7575 | 1.27 | 0.74 | 1.811 | 1.59 | 1.38 | 1.811 | 2.515 | 1.710 | 00 | 0.21 | 10.261 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 6 | 0 | 4.326 | 8.551 | 0.53 | 16 | 5050 | 16 | 2.213 | 46.246.2 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.53 | 1.27 | 0.74 | 0.32 | 00 | 0.21 | 424 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 26 | 7 | 8.1211 | 23598 | 126 | 2.256 | 46.446.4 | 1.539 | 5131 | 29.829.8 | 1.642 | 2.566 | 63.663.6 | 1.745 | 0.820 | 2.565 | 0.924 | 1.540 | 3.386 | 1.847 | 127 | 00 | 0.24 | 7.2188 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 927 | 19.759 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 26 | 00 | 26 | 13 | 13 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 00 | 1030 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 6 | 2 | 954 | 18.7112 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 1.811 | 4.829 | 37.937.9 | 2.515 | 3.320 | 7575 | 1.27 | 0.74 | 1.811 | 1.59 | 1.38 | 1.811 | 2.515 | 1.710 | 00 | 0.21 | 10.261 | ||||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 6 | 0 | 4.326 | 8.551 | 0.53 | 16 | 5050 | 16 | 2.213 | 46.246.2 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.53 | 1.27 | 0.74 | 0.32 | 00 | 0.21 | 424 | ||||
| 2 szezon |
|
Újbuda MAFC | 29 | 7 | 8.6238 | 21.3657 | 1.733 | 2.665 | 64.750.8 | 1.342 | 4.7144 | 26.729.2 | 1.546 | 2.976 | 50.260.5 | 1.951 | 0.420 | 2.371 | 127 | 1.343 | 3.396 | 2.657 | 1.432 | 00 | 0.14 | 8.6218 | ||||
| Összesítés | 41 | 9 | 7.6318 | 17.5820 | 1.139 | 281 | 55.448.2 | 1.359 | 4.1186 | 32.631.7 | 1.463 | 2.499 | 59.663.6 | 1.463 | 0.425 | 1.888 | 0.936 | 1.154 | 2.4114 | 2.176 | 1.244 | 00 | 0.16 | 7.8303 | ||||||