| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 0 | 3.3 | 11.9 | 0.8 | 2.1 | 39.1 | 0.2 | 1.3 | 14.3 | 1.1 | 1.9 | 57.2 | 1.1 | 0.2 | 1.3 | 0.5 | 1.5 | 2.1 | 1.5 | 1.4 | 0.2 | 0.4 | 3.4 | |||||||||
| Total | 11 | 0 | 36 | 131 | 9 | 23 | 39.1 | 2 | 14 | 14.3 | 12 | 21 | 57.2 | 12 | 2 | 14 | 6 | 17 | 23 | 16 | 15 | 2 | 4 | 37 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 0 | 11 | 40 | 2.7 | 7 | 39.1 | 0.6 | 4.3 | 14.3 | 3.7 | 6.4 | 57.2 | 3.7 | 0.6 | 4.3 | 1.8 | 5.2 | 7 | 4.9 | 4.6 | 0.6 | 1.2 | 11.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 16. |
|
Nyíregyháza BS | 105 –96 | 4 | 22 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 5 | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Nyíregyháza BS | 104 –101 | 2 | 12 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Nyíregyháza BS | 99 –91 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Nyíregyháza BS | 76 –79 | 2 | 6 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 103 –80 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 93 –91 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 109 –84 | 5 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 86 –85 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 89 –73 | 6 | 8 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 108 –81 | 3 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 87 –94 | 11 | 16 | 3 | 5 | 60 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 15 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
MEAFC-Miskolc | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 13 | 618 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2023/2024 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros | 25 | 1 | 1.434 | 5.8146 | 0.410 | 124 | 41.741.7 | 0.12 | 0.819 | 10.510.5 | 0.38 | 0.410 | 8080 | 0.512 | 0.25 | 0.717 | 0.512 | 124 | 0.717 | 0.717 | 0.717 | 01 | 0.13 | 1.641 | |||
| 2024/2025 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros | 24 | 12 | 8.8211 | 20.6494 | 2.354 | 5.1123 | 43.943.9 | 0.818 | 2.458 | 3131 | 249 | 3.378 | 62.862.8 | 2.151 | 0.37 | 2.458 | 124 | 248 | 2.458 | 2.970 | 248 | 01 | 0.49 | 9.4226 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 20 | 0 | 5.1101 | 13.9278 | 1.529 | 3.366 | 43.943.9 | 0.510 | 2.447 | 21.321.3 | 0.713 | 119 | 68.468.4 | 0.816 | 0.59 | 1.325 | 0.612 | 0.917 | 1.938 | 1.325 | 1.530 | 0.23 | 0.35 | 599 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 4.313 | 12.337 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 13 | 1.34 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 5.316 | |||
| 5 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 75 | 13 | 4.1362 | 11.7973 | 1.197 | 2.3219 | 47.744.3 | 0.432 | 1.6132 | 24.424.2 | 0.772 | 1.1109 | 69.966.1 | 0.881 | 0.221 | 1102 | 0.550 | 1.295 | 1.4119 | 1.1114 | 1.3102 | 05 | 0.117 | 4.2381 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 2 | 0 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 77 | 13 | 3.6364 | 10976 | 198 | 2220 | 49.944.5 | 0.332 | 1.5134 | 21.723.9 | 0.672 | 0.9109 | 69.966.1 | 0.882 | 0.221 | 0.9103 | 0.550 | 195 | 1.2119 | 0.9114 | 1.1102 | 05 | 0.117 | 3.6382 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 4 | 1 | 520 | 1560 | 1.56 | 416 | 37.537.5 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 2.510 | 00 | 2.510 | 0.83 | 14 | 2.811 | 28 | 1.35 | 0.31 | 0.31 | 5.321 | |||
| 2024/2025 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 4 | 8.660 | 21.9153 | 214 | 4.431 | 45.245.2 | 0.43 | 2.618 | 16.716.7 | 3.323 | 428 | 82.282.2 | 17 | 00 | 17 | 1.39 | 2.920 | 1.913 | 2.920 | 214 | 0.11 | 0.32 | 7.754 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 0 | 3.336 | 11.9131 | 0.89 | 2.123 | 39.139.1 | 0.22 | 1.314 | 14.314.3 | 1.112 | 1.921 | 57.257.2 | 1.112 | 0.22 | 1.314 | 0.56 | 1.517 | 2.123 | 1.516 | 1.415 | 0.22 | 0.44 | 3.437 | |||
| 3 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 22 | 5 | 5.6116 | 16.3344 | 1.429 | 3.570 | 4141.4 | 0.36 | 241 | 14.114.6 | 1.940 | 2.758 | 6969 | 1.529 | 0.12 | 1.631 | 0.918 | 1.841 | 2.247 | 2.144 | 1.534 | 0.24 | 0.37 | 5.4112 | ||||
| Összesítés | 22 | 5 | 5.6116 | 16.3344 | 1.429 | 3.570 | 4141.4 | 0.36 | 241 | 14.114.6 | 1.940 | 2.758 | 6969 | 1.529 | 0.12 | 1.631 | 0.918 | 1.841 | 2.247 | 2.144 | 1.534 | 0.24 | 0.37 | 5.4112 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
MEAFC-Miskolc | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 13 | 618 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2023/2024 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 29 | 2 | 1.954 | 7.1206 | 0.616 | 1.440 | 4040 | 0.13 | 128 | 10.710.7 | 0.413 | 0.719 | 68.468.4 | 0.822 | 0.25 | 0.927 | 0.515 | 128 | 128 | 0.925 | 0.822 | 0.12 | 0.14 | 2.162 | |||
| 2024/2025 |
|
MEAFC-Peka Bau | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 16 | 8.7271 | 20.9647 | 2.268 | 5154 | 44.244.2 | 0.721 | 2.576 | 27.627.6 | 2.372 | 3.4106 | 67.967.9 | 1.958 | 0.27 | 2.165 | 1.133 | 2.268 | 2.371 | 2.990 | 262 | 0.12 | 0.411 | 9280 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 0 | 4.4137 | 13.2409 | 1.238 | 2.989 | 42.742.7 | 0.412 | 261 | 19.719.7 | 0.825 | 1.340 | 62.562.5 | 0.928 | 0.411 | 1.339 | 0.618 | 1.134 | 261 | 1.341 | 1.545 | 0.25 | 0.39 | 4.4136 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 4.313 | 12.337 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 13 | 1.34 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 5.316 | |||
| 5 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 97 | 18 | 4.1478 | 11.91317 | 1.1126 | 2.2289 | 47.343.6 | 0.438 | 1.6173 | 22.822 | 0.8112 | 1.2167 | 70.467.1 | 0.8110 | 0.223 | 1133 | 0.668 | 1.3136 | 1.4166 | 1.2158 | 1.3136 | 0.19 | 0.224 | 4.1493 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 2 | 0 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 99 | 18 | 3.6480 | 10.21320 | 1127 | 2290 | 49.543.8 | 0.338 | 1.5175 | 20.321.7 | 0.7112 | 1167 | 70.467.1 | 0.8111 | 0.123 | 0.9134 | 0.568 | 1136 | 1.2166 | 1158 | 1.1136 | 09 | 0.124 | 3.5494 | ||||||