| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 6 | 8.1 | 24.6 | 0.9 | 2.9 | 30.8 | 1.6 | 4.8 | 32.6 | 1.7 | 2.2 | 75 | 1.9 | 0.3 | 2.2 | 0.7 | 1.3 | 2.9 | 2.4 | 3.1 | 0 | 0.6 | 9.4 | |||||||||
| Total | 9 | 6 | 73 | 221 | 8 | 26 | 30.8 | 14 | 43 | 32.6 | 15 | 20 | 75 | 17 | 3 | 20 | 6 | 12 | 26 | 22 | 28 | 0 | 5 | 85 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 6 | 13.2 | 40 | 1.4 | 4.7 | 30.8 | 2.5 | 7.8 | 32.6 | 2.7 | 3.6 | 75 | 3.1 | 0.5 | 3.6 | 1.1 | 2.2 | 4.7 | 4 | 5.1 | 0 | 0.9 | 15.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –96 | 8 | 15 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –93 | 6 | 10 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 104 –101 | * | 3 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –91 | * | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 76 –79 | 7 | 15 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 94 –63 | * | 2 | 38 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | 4 | 5 | 0 | 3 | 1 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 75 –104 | * | 10 | 35 | 2 | 5 | 40 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 12 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Óbudai Kaszások | 111 –78 | * | 14 | 40 | 2 | 5 | 40 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 17 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Óbudai Kaszások | 82 –84 | * | 20 | 40 | 1 | 1 | 100 | 6 | 12 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 28 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 4 | 0 | 00 | 1.35 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2022/2023 |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Férfi NB I. B Zöld | 13 | 12 | 9.7126 | 24.8322 | 226 | 5.470 | 37.137.1 | 1.519 | 5.369 | 27.527.5 | 1.317 | 2.127 | 6363 | 2.330 | 0.57 | 2.837 | 1.418 | 1.621 | 2.532 | 2.127 | 1.519 | 00 | 0.68 | 7.8102 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 26 | 25 | 8.1211 | 30.5793 | 1.129 | 2.361 | 47.547.5 | 1.745 | 5.8150 | 3030 | 0.718 | 0.924 | 7575 | 251 | 0.616 | 2.667 | 0.822 | 0.822 | 2.463 | 1.641 | 0.924 | 00 | 0.25 | 7.7200 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 24 | 3 | 4.8116 | 16.5396 | 0.819 | 247 | 40.440.4 | 0.921 | 3.175 | 2828 | 0.615 | 0.717 | 88.388.3 | 0.819 | 0.38 | 1.127 | 0.921 | 1.433 | 1.741 | 1.228 | 1.843 | 00 | 0.12 | 4.9118 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 22 | 2 | 4.190 | 12.5276 | 0.716 | 1.430 | 53.353.3 | 0.715 | 2.861 | 24.624.6 | 0.613 | 0.715 | 86.786.7 | 0.511 | 0.36 | 0.817 | 0.48 | 0.919 | 1.941 | 1.226 | 0.920 | 00 | 0.24 | 3.680 | |||
| 2026/2027 |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 12.337 | 26.379 | 2.78 | 721 | 38.138.1 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 2.78 | 515 | 13 | 2.78 | 3.310 | 2.37 | 2.78 | 00 | 00 | 13.741 | |||
| 5 szezon |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | 79 | 30 | 5.9454 | 17.41549 | 1.172 | 2.6160 | 4145 | 1.187 | 3.3301 | 3228.9 | 0.649 | 0.760 | 79.881.7 | 1.188 | 0.839 | 1.9127 | 0.654 | 1.282 | 1.9156 | 1.3102 | 1.395 | 00 | 0.111 | 5.9437 | ||||
| 1 szezon |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 13 | 12 | 9.7126 | 24.8322 | 226 | 5.470 | 37.137.1 | 1.519 | 5.369 | 27.527.5 | 1.317 | 2.127 | 6363 | 2.330 | 0.57 | 2.837 | 1.418 | 1.621 | 2.532 | 2.127 | 1.519 | 00 | 0.68 | 7.8102 | ||||
| Összesítés | 92 | 42 | 6.5580 | 18.61871 | 1.298 | 3.1230 | 39.942.6 | 1.1106 | 3.6370 | 3128.7 | 0.766 | 187 | 73.775.9 | 1.3118 | 0.846 | 2.1164 | 0.772 | 1.2103 | 2188 | 1.4129 | 1.3114 | 00 | 0.219 | 6.2539 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 6 | 6 | 6.740 | 24.5147 | 0.85 | 4.728 | 17.817.8 | 16 | 4.829 | 20.720.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 1.59 | 0.21 | 1.710 | 1.27 | 1.27 | 2.817 | 2.716 | 2.515 | 00 | 0.32 | 5.231 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 5.337 | 29203 | 17 | 2.920 | 3535 | 0.96 | 3.625 | 2424 | 0.75 | 1.18 | 62.562.5 | 1.18 | 17 | 2.115 | 1.913 | 0.96 | 2.316 | 1.712 | 0.96 | 00 | 0.32 | 642 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 3.122 | 15105 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.43 | 2.115 | 2020 | 0.43 | 0.43 | 100100 | 0.64 | 0.96 | 1.410 | 1.18 | 1.410 | 1.18 | 1.39 | 1.410 | 00 | 0.43 | 3.726 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 6 | 8.173 | 24.6221 | 0.98 | 2.926 | 30.830.8 | 1.614 | 4.843 | 32.632.6 | 1.715 | 2.220 | 7575 | 1.917 | 0.33 | 2.220 | 0.76 | 1.312 | 2.926 | 2.422 | 3.128 | 00 | 0.65 | 9.485 | |||
| 1 szezon |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 6 | 6 | 6.740 | 24.5147 | 0.85 | 4.728 | 17.817.8 | 16 | 4.829 | 20.720.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 1.59 | 0.21 | 1.710 | 1.27 | 1.27 | 2.817 | 2.716 | 2.515 | 00 | 0.32 | 5.231 | ||||
| 3 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 23 | 13 | 5.5132 | 22.9529 | 0.920 | 2.762 | 32.432.3 | 0.923 | 3.583 | 27.127.7 | 0.923 | 1.331 | 74.174.2 | 1.229 | 0.716 | 1.945 | 1.227 | 1.228 | 2.150 | 1.843 | 1.844 | 00 | 0.410 | 6.4153 | ||||
| Összesítés | 29 | 19 | 5.8172 | 23.3676 | 0.925 | 3.290 | 27.127.8 | 129 | 3.8112 | 25.125.9 | 1.235 | 1.647 | 74.474.5 | 1.338 | 0.617 | 1.955 | 1.234 | 1.235 | 2.367 | 259 | 259 | 00 | 0.412 | 6.1184 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 4 | 0 | 00 | 1.35 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2022/2023 |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 19 | 18 | 8.7166 | 24.7469 | 1.631 | 5.298 | 31.631.6 | 1.325 | 5.298 | 25.525.5 | 1.529 | 2.343 | 67.467.4 | 2.139 | 0.48 | 2.547 | 1.325 | 1.528 | 2.649 | 2.343 | 1.834 | 00 | 0.510 | 7133 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 33 | 32 | 7.5248 | 30.2996 | 1.136 | 2.581 | 44.444.4 | 1.551 | 5.3175 | 29.129.1 | 0.723 | 132 | 71.871.8 | 1.859 | 0.723 | 2.582 | 1.135 | 0.828 | 2.479 | 1.653 | 0.930 | 00 | 0.27 | 7.3242 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 3 | 4.5138 | 16.2501 | 0.824 | 263 | 38.138.1 | 0.824 | 2.990 | 26.726.7 | 0.618 | 0.620 | 9090 | 0.723 | 0.514 | 1.237 | 0.929 | 1.443 | 1.649 | 1.237 | 1.753 | 00 | 0.25 | 4.6144 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 8 | 5.3163 | 16497 | 0.824 | 1.856 | 42.842.8 | 0.929 | 3.4104 | 27.927.9 | 0.928 | 1.135 | 8080 | 0.928 | 0.39 | 1.237 | 0.514 | 131 | 2.267 | 1.548 | 1.548 | 00 | 0.39 | 5.3165 | |||
| 2026/2027 |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 12.337 | 26.379 | 2.78 | 721 | 38.138.1 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 2.78 | 515 | 13 | 2.78 | 3.310 | 2.37 | 2.78 | 00 | 00 | 13.741 | |||
| 5 szezon |
|
HÜBNER Nyíregyháza BS | 102 | 43 | 5.9586 | 182078 | 1.192 | 2.7222 | 39.241.4 | 1.1110 | 3.3384 | 32.128.7 | 0.672 | 0.891 | 7879.1 | 1.2117 | 0.955 | 2172 | 0.781 | 1.2110 | 1.9206 | 1.3145 | 1.4139 | 00 | 0.121 | 6.1590 | ||||
| 1 szezon |
|
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 19 | 18 | 8.7166 | 24.7469 | 1.631 | 5.298 | 31.631.6 | 1.325 | 5.298 | 25.525.5 | 1.529 | 2.343 | 67.467.4 | 2.139 | 0.48 | 2.547 | 1.325 | 1.528 | 2.649 | 2.343 | 1.834 | 00 | 0.510 | 7133 | ||||
| Összesítés | 121 | 61 | 6.4752 | 19.12547 | 1.2123 | 3.1320 | 37.138.4 | 1.1135 | 3.6482 | 30.528 | 0.8101 | 1.1134 | 74.275.4 | 1.3156 | 0.863 | 2.1219 | 0.8106 | 1.2138 | 2255 | 1.5188 | 1.4173 | 00 | 0.231 | 6.2723 | ||||||