MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Molnár Mátyás

Molnár Mátyás
27

188 cm Magasság
82 kg Súly
Dobóhátvéd Poszt
2002 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 11 10 19.7 28.5 4.5 7.3 62.5 1.5 5.5 26.7 6.3 7 89.6 2.4 0.5 2.8 1 3.7 3.5 4.9 3.9 0 0.3 21.2
Total 11 10 217 313 50 80 62.5 16 60 26.7 69 77 89.6 26 5 31 11 41 39 54 43 0 3 233
40 perc 11 10 27.7 40 6.4 10.2 62.5 2 7.7 26.7 8.8 9.8 89.6 3.3 0.6 4 1.4 5.2 5 6.9 5.5 0 0.4 29.8
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

47.1%
Összesített pontosság
66
sikeres dobás
140
kísérlet

Bontás

2 pontos:50/80 (62,5%)
3 pontos:16/60 (26,7%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 15. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 94 –89 * 15 23 5 8 62.5 0 2 0 5 5 100 1 0 1 0 3 4 3 5 0 0 16
1 2026. 04. 18. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 88 –75 14 27 4 5 80 1 5 20 3 3 100 2 1 3 0 1 4 3 2 0 0 16
1 2026. 04. 21. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 138 –114 * 26 26 7 7 100 1 5 20 9 11 81.8 1 0 1 1 3 4 8 4 0 0 31
1 2026. 04. 24. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 112 –109 * 31 32 4 9 44.4 3 5 60 14 15 93.3 2 1 3 1 5 4 7 4 0 2 33
1 2026. 04. 26. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 107 –83 * 23 32 6 7 85.7 1 8 12.5 8 8 100 3 1 4 2 5 3 5 3 0 0 24
2 2026. 04. 29. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 104 –88 * 17 26 3 8 37.5 1 5 20 8 9 88.9 1 0 1 1 5 4 6 0 0 0 10
2 2026. 05. 02. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 121 –111 * 19 34 4 5 80 3 8 37.5 2 2 100 4 0 4 1 2 2 2 7 0 0 25
2 2026. 05. 05. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 113 –76 * 17 26 3 5 60 0 4 0 11 14 78.6 0 0 0 0 3 3 9 0 0 0 14
2 2026. 05. 08. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 95 –109 * 8 27 2 6 33.3 0 5 0 4 5 80 2 0 2 1 4 3 4 1 0 0 2
3 2026. 05. 16. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 108 –81 * 27 28 6 8 75 4 6 66.7 3 3 100 5 2 7 2 5 4 4 5 0 1 36
3 2026. 05. 19. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 87 –94 * 20 32 6 12 50 2 7 28.6 2 2 100 5 0 5 2 5 4 3 12 0 0 26
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Alba Fehérvár Alba Fehérvár Férfi NB I. B Zöld 6 0 1.27 4.728 0.32 0.32 100100 0.21 0.53 33.433.4 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.53 0.53 0.74 0.21 00 00 0.21 16
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros 5 0 1.26 4.422 0.21 0.21 100100 0.21 1.26 16.716.7 0.21 0.42 5050 0.63 00 0.63 00 0.63 0.63 0.42 00 00 00 0.42
2022/2023 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 26 21 5.2136 21.7564 1.231 252 59.659.6 0.821 3.282 25.625.6 0.411 0.821 52.452.4 0.821 0.615 1.436 0.822 125 251 127 1.540 0.12 01 5.6146
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 26 7 6155 14363 1.436 1.848 7575 0.923 2.667 34.334.3 0.514 0.821 66.666.6 125 0.717 1.642 0.514 0.513 1.743 0.821 1.232 01 0.24 7.3189
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A csoport 19 6 2.446 9.4179 0.510 1.223 43.443.4 0.47 1.121 33.333.3 0.35 0.59 55.555.5 0.48 0.24 0.612 0.35 0.36 1.528 0.47 0.47 00 0.11 2.140
2025/2026 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 26 23 17.2448 29.6769 3.795 6.7173 54.954.9 2.258 6.6171 33.933.9 3.284 3.9101 83.283.2 3.386 0.513 3.899 1.129 2.564 3.387 3.898 3.282 0.24 0.26 18.8488
2026/2027 PVSK-Panthers PVSK-Panthers Férfi NB I. B Piros 3 3 2060 27.783 3.310 5.717 58.858.8 3.711 7.322 5050 2.37 2.37 100100 39 0.31 3.310 26 2.78 3.711 3.711 412 00 00 24.373
1 szezon Alba Fehérvár Alba Fehérvár 6 0 1.27 4.728 0.32 0.32 100100 0.21 0.53 33.433.4 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.53 0.53 0.74 0.21 00 00 0.21 16
1 szezon NKA Pécs NKA Pécs 5 0 1.26 4.422 0.21 0.21 100100 0.21 1.26 16.716.7 0.21 0.42 5050 0.63 00 0.63 00 0.63 0.63 0.42 00 00 00 0.42
5 szezon PVSK-Panthers PVSK-Panthers 100 60 10.2845 20.51958 2182 3.5313 58.158.1 1.6120 4.1363 38.433.1 1.4121 1.7159 81.776.1 1.7149 0.550 2.2199 176 1.4116 2.4220 1.9164 2.1173 0.17 0.112 11.6936
Összesítés 111 60 7.6858 15.92008 1.5185 2.6316 59.358.5 1.2122 3.2372 37.132.8 1122 1.3163 77.374.8 1.3154 0.350 1.7204 0.879 1.1122 1.9227 1.5167 1.5173 07 0.113 8.5944
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 0 4.330 13.393 0.43 0.64 75.175.1 17 2.719 36.836.8 0.43 0.64 75.175.1 0.75 00 0.75 0.64 0.96 214 0.75 0.43 00 00 3.927
2021/2022 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 3 0 2.78 4.313 0.72 13 66.766.7 0.31 1.75 2020 0.31 0.72 49.949.9 0.31 00 0.31 00 00 0.72 0.31 00 00 00 1.34
2022/2023 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros - Playoff 11 11 8.796 21.7239 1.618 2.528 64.364.3 1.516 3.538 42.142.1 1.112 1.517 70.670.6 1.112 0.44 1.516 0.910 0.78 1.820 1.314 0.55 0.22 0.22 8.998
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 0 330 8.686 0.99 1.515 6060 0.11 1.111 9.19.1 0.99 1.212 7575 0.55 0.66 1.111 0.88 0.77 0.99 0.99 0.22 00 0.11 3.434
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NBI. A, Play-out 9 1 5.146 11.8106 19 1.715 6060 0.65 1.614 35.735.7 1.413 1.413 100100 0.98 0.33 1.211 0.44 0.44 1.413 19 1.211 0.11 0.11 763
2025/2026 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros - Playoff 11 10 19.7217 28.5313 4.550 7.380 62.562.5 1.516 5.560 26.726.7 6.369 777 89.689.6 2.426 0.55 2.831 111 3.741 3.539 4.954 3.943 00 0.33 21.2233
2 szezon NKA Pécs NKA Pécs 10 0 3.538 8.8106 0.55 0.87 69.871.5 0.78 2.224 30.433.3 0.44 0.66 61.666.7 0.56 00 0.56 0.34 0.46 1.316 0.56 0.23 00 00 2.631
4 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 41 22 9.1389 17.6744 286 3.2138 62.262.3 0.938 2.9123 30.830.9 2.4103 2.8119 86.886.6 1.251 0.418 1.669 0.833 1.460 1.981 286 1.461 0.13 0.27 10.1428
Összesítés 51 22 7.3427 14.7850 1.591 2.4145 6362.8 0.846 2.7147 30.731.3 1.7107 2.1125 84.385.6 157 0.318 1.375 0.637 1.166 1.797 1.592 164 03 0.17 7.6459
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Alba Fehérvár Alba Fehérvár Férfi NB I. B Zöld 6 0 1.27 4.728 0.32 0.32 100100 0.21 0.53 33.433.4 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.53 0.53 0.74 0.21 00 00 0.21 16
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 12 0 336 9.6115 0.34 0.45 80.180.1 0.78 2.125 3232 0.34 0.56 66.866.8 0.78 00 0.78 0.34 0.79 1.417 0.67 0.33 00 00 2.429
2021/2022 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 3 0 2.78 4.313 0.72 13 66.766.7 0.31 1.75 2020 0.31 0.72 49.949.9 0.31 00 0.31 00 00 0.72 0.31 00 00 00 1.34
2022/2023 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 37 32 6.3232 21.7803 1.349 2.280 61.261.2 137 3.2120 30.830.8 0.623 138 60.560.5 0.933 0.519 1.452 0.932 0.933 1.971 1.141 1.245 0.14 0.13 6.6244
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 36 7 5.1185 12.5449 1.345 1.763 71.471.4 0.724 2.278 30.830.8 0.623 0.933 69.669.6 0.830 0.623 1.553 0.622 0.620 1.452 0.830 0.934 01 0.15 6.2223
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out 28 7 3.392 10.2285 0.719 1.438 5050 0.412 1.235 34.334.3 0.618 0.822 81.881.8 0.616 0.37 0.823 0.39 0.410 1.541 0.616 0.618 01 0.12 3.7103
2025/2026 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 37 33 18665 29.21082 3.9145 6.8253 57.357.3 274 6.2231 3232 4.1153 4.8178 8686 3112 0.518 3.5130 1.140 2.8105 3.4126 4.1152 3.4125 0.14 0.29 19.5721
2026/2027 PVSK-Panthers PVSK-Panthers Férfi NB I. B Piros 3 3 2060 27.783 3.310 5.717 58.858.8 3.711 7.322 5050 2.37 2.37 100100 39 0.31 3.310 26 2.78 3.711 3.711 412 00 00 24.373
1 szezon Alba Fehérvár Alba Fehérvár 6 0 1.27 4.728 0.32 0.32 100100 0.21 0.53 33.433.4 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.53 0.53 0.74 0.21 00 00 0.21 16
2 szezon NKA Pécs NKA Pécs 15 0 2.844 7128 0.56 0.78 70.675.1 0.59 1.930 26.730 0.35 0.68 57.162.5 0.59 00 0.59 0.24 0.49 119 0.58 0.13 00 00 1.933
5 szezon PVSK-Panthers PVSK-Panthers 141 82 10.51234 20.32702 2.1268 3.6451 59.159.4 1.6158 4486 38.432.5 1.7224 2278 84.880.6 1.7200 0.468 2.1268 1109 1.5176 2.4301 2.1250 2234 0.110 0.119 12.11364
Összesítés 162 82 7.41285 152858 1.5276 2.4461 60.659.9 1.1168 3.1519 36.532.4 1.1229 1.4288 79.579.5 1.2211 0.368 1.5279 0.7116 1.1188 1.8324 1.4259 1.3237 010 0.120 8.11403