MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Komma László András

Komma László András
36

202 cm Magasság
106 kg Súly
Erőcsatár és Center Poszt
2000 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 6 6 18.8 33.2 6.7 11.2 59.7 0.3 1.2 28.5 4.5 6.7 67.5 8.3 4.2 12.5 0.5 1.5 3.3 6.8 1 0.2 1 30.8
Total 6 6 113 199 40 67 59.7 2 7 28.5 27 40 67.5 50 25 75 3 9 20 41 6 1 6 185
40 perc 6 6 22.7 40 8 13.5 59.7 0.4 1.4 28.5 5.4 8 67.5 10 5 15.1 0.6 1.8 4 8.2 1.2 0.2 1.2 37.2
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

56.8%
Összesített pontosság
42
sikeres dobás
74
kísérlet

Bontás

2 pontos:40/67 (59,7%)
3 pontos:2/7 (28,6%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 16. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 105 –96 * 14 24 6 10 60 0 1 0 2 3 66.7 9 5 14 1 3 5 5 2 0 0 27
1 2026. 04. 19. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –93 * 18 36 9 17 52.9 0 0 0 0 4 0 11 6 17 2 1 4 8 0 0 0 32
1 2026. 04. 22. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 104 –101 * 25 37 6 8 75 1 2 50 10 14 71.4 9 4 13 0 2 2 8 1 0 1 38
1 2026. 04. 24. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –91 * 26 40 7 13 53.8 1 1 100 9 12 75 3 4 7 0 1 3 9 2 1 4 35
1 2026. 04. 26. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 76 –79 * 18 35 6 11 54.5 0 2 0 6 7 85.7 11 5 16 0 0 3 6 0 0 1 32
3 2026. 05. 20. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 82 –84 * 12 27 6 8 75 0 1 0 0 0 0 7 1 8 0 2 3 5 1 0 0 21
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 Újpest-MT Újpest-MT Férfi NB I. B Zöld 7 0 4.632 9.466 214 321 66.766.7 00 00 00 0.64 0.96 66.666.6 1.18 0.32 1.410 0.11 0.11 1.18 17 0.11 0.32 0.11 6.143
2020/2021 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros 11 7 3.640 11.3124 1.415 2.224 62.562.5 00 0.44 00 0.910 222 45.545.5 111 1.820 2.831 0.33 0.55 2.528 1.314 0.33 0.44 0.11 5.965
2021/2022 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros 3 0 1.34 6.319 0.72 1.75 4040 00 00 00 00 00 00 0.31 1.75 26 00 0.31 0.72 0.31 0.31 0.31 00 39
2022/2023 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros 23 7 6.6152 14.7339 2.763 4.5104 60.660.6 01 0.38 12.412.4 123 1.943 53.553.5 1.433 2.251 3.784 0.13 122 2.149 1.943 0.614 0.38 0.24 9.3214
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 23 1 8.7200 16.6382 370 4.4102 68.668.6 0.511 124 45.845.8 1.227 1.841 65.865.8 2.250 2.148 4.398 0.38 123 1.125 1.432 0.818 0.24 0.12 12.1278
2024/2025 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 24 16 9.3222 19.5468 3.276 6.1146 52.152.1 0.410 1.535 28.628.6 1.740 2.764 62.562.5 3.788 2.765 6.4153 0.36 1.740 2.253 2.458 0.818 0.38 0.24 12.8306
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros 25 25 17.6440 29.7742 6.5163 9.4234 69.769.7 0.410 1.229 34.534.5 3.484 4.6115 7373 5.5137 3.486 8.9223 0.615 1.639 251 4.2105 1.537 0.819 0.25 27.2679
2026/2027 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 4 0 4.317 14.859 1.35 2.811 45.545.5 00 0.31 00 1.87 28 87.587.5 0.52 0.52 14 0.31 0.83 3.815 1.56 0.52 0.83 00 5.522
1 szezon Újpest-MT Újpest-MT 7 0 4.632 9.466 214 321 66.766.7 00 00 00 0.64 0.96 66.666.6 1.18 0.32 1.410 0.11 0.11 1.18 17 0.11 0.32 0.11 6.143
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 60 15 5.1396 12.2864 2150 3.2235 6163.8 0.112 0.436 29.733.3 0.860 1.4106 54.556.6 1.295 1.9124 3.2219 0.214 0.751 1.6104 1.290 0.536 0.317 0.17 7.6566
2 szezon Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 49 41 13.4662 24.61210 4.8239 7.7380 62.762.9 0.420 1.364 31.231.3 2.5124 3.6179 69.269.3 4.6225 3.1151 7.6376 0.421 1.679 2.1104 3.3163 1.155 0.527 0.29 20985
1 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 4 0 4.317 14.859 1.35 2.811 45.545.5 00 0.31 00 1.87 28 87.587.5 0.52 0.52 14 0.31 0.83 3.815 1.56 0.52 0.83 00 5.522
Összesítés 120 56 71107 15.32199 2.6408 4.2647 6163.1 0.232 0.6101 28.931.7 1.3195 2299 66.165.2 2330 1.8279 3.8609 0.237 0.9134 1.9231 1.7266 0.694 0.449 0.117 10.21616
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 5 2 2.814 8.643 1.47 2.211 63.663.6 00 00 00 00 0.42 00 1.68 15 2.613 0.21 00 1.89 15 00 0.21 00 5.628
2021/2022 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 1 7.344 10.563 318 4.728 64.364.3 00 0.32 00 1.38 2.213 61.561.5 1.27 212 3.219 0.32 0.32 1.27 1.38 0.32 0.21 0.32 9.557
2022/2023 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 8 10.9109 26260 4.343 6.666 65.265.2 0.33 0.99 33.333.3 1.414 2.424 58.358.3 2.424 4.747 7.171 0.22 2.121 2.525 2.121 0.99 0.88 0.22 16160
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 11 1 5.662 13.4147 1.820 2.629 6969 0.44 111 36.436.4 0.910 1.415 66.666.6 222 1.415 3.437 0.56 0.910 222 0.910 0.89 0.22 00 8.695
2024/2025 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 7 21.3149 34.3240 6.646 9.969 66.766.7 1.39 2.618 5050 4.330 6.646 65.265.2 7.653 3.122 10.775 0.64 1.611 2.719 5.740 1.410 0.11 0.43 31.4220
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 6 16.1113 28.4199 5.740 9.667 59.759.7 0.32 17 28.628.6 3.927 5.740 67.567.5 7.150 3.625 10.775 0.43 1.39 2.920 5.941 0.96 0.11 0.96 26.4185
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 32 12 6.7229 14.6513 2.688 4134 65.365.7 0.27 0.622 29.731.8 0.932 1.654 57.559.2 1.861 2.379 4.1140 0.311 0.833 1.963 1.344 0.520 0.312 0.14 9.9340
2 szezon Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 14 13 18.7262 31.4439 6.186 9.7136 63.263.2 0.811 1.825 4444 4.157 6.186 66.366.3 7.4103 3.447 10.7150 0.57 1.420 2.839 5.881 1.116 0.12 0.69 28.9405
Összesítés 46 25 10.7491 20.2952 3.8174 5.9270 64.264.4 0.418 147 38.538.3 289 3.1140 63.363.6 3.6164 2.6126 6.3290 0.418 153 2.2102 2.8125 0.736 0.314 0.313 16.3745
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 Újpest-MT Újpest-MT Férfi NB I. B Zöld 7 0 4.632 9.466 214 321 66.766.7 00 00 00 0.64 0.96 66.666.6 1.18 0.32 1.410 0.11 0.11 1.18 17 0.11 0.32 0.11 6.143
2020/2021 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 16 9 3.454 10.4167 1.422 2.235 62.962.9 00 0.34 00 0.610 1.524 41.741.7 1.219 1.625 2.744 0.34 0.35 2.337 1.219 0.23 0.35 0.11 5.893
2021/2022 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 9 1 5.348 9.182 2.220 3.733 60.660.6 00 0.22 00 0.98 1.413 61.561.5 0.98 1.917 2.825 0.22 0.33 19 19 0.33 0.22 0.22 7.366
2022/2023 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 33 15 7.9261 18.2599 3.2106 5.2170 62.362.3 0.14 0.517 23.523.5 1.137 267 55.255.2 1.757 398 4.7155 0.25 1.343 2.274 1.964 0.723 0.516 0.26 11.3374
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 34 2 7.7262 15.6529 2.690 3.9131 68.768.7 0.415 135 42.942.9 1.137 1.656 66.166.1 2.172 1.963 4135 0.414 133 1.447 1.242 0.827 0.26 0.12 11373
2024/2025 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 31 23 12371 22.8708 3.9122 6.9215 56.756.7 0.619 1.753 35.935.9 2.370 3.5110 63.663.6 4.5141 2.887 7.4228 0.310 1.651 2.372 3.298 0.928 0.39 0.27 17526
2025/2026 Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 32 31 17.3553 29.4941 6.3203 9.4301 67.467.4 0.412 1.136 33.333.3 3.5111 4.8155 71.671.6 5.8187 3.5111 9.3298 0.618 1.548 2.271 4.6146 1.343 0.620 0.311 27864
2026/2027 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 4 0 4.317 14.859 1.35 2.811 45.545.5 00 0.31 00 1.87 28 87.587.5 0.52 0.52 14 0.31 0.83 3.815 1.56 0.52 0.83 00 5.522
1 szezon Újpest-MT Újpest-MT 7 0 4.632 9.466 214 321 66.766.7 00 00 00 0.64 0.96 66.666.6 1.18 0.32 1.410 0.11 0.11 1.18 17 0.11 0.32 0.11 6.143
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 92 27 6.1625 13.31377 2.4238 3.7369 63.664.5 0.119 0.558 27.932.7 0.992 1.7160 56.257.5 1.5156 2.1203 3.5359 0.325 0.784 1.7167 1.3134 0.556 0.329 0.111 8.9906
2 szezon Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 63 54 14.6924 26.11649 5.1325 8.2516 62.963 0.531 1.489 34.934.8 2.9181 4.2265 68.268.3 5.2328 3.1198 8.3526 0.428 1.699 2.3143 3.9244 1.171 0.529 0.318 221390
1 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 4 0 4.317 14.859 1.35 2.811 45.545.5 00 0.31 00 1.87 28 87.587.5 0.52 0.52 14 0.31 0.83 3.815 1.56 0.52 0.83 00 5.522
Összesítés 166 81 7.81598 16.23151 2.9582 4.6917 62.263.5 0.250 0.6148 30.433.8 1.5284 2.2439 65.964.7 2.2494 1.9405 4.2899 0.355 0.9187 2333 1.9391 0.6130 0.463 0.230 11.42361

Játékoshírek