MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Ragályi Levente Gergely

Ragályi Levente Gergely
77

201 cm Magasság
103 kg Súly
Erőcsatár és Center Poszt
2003 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 12 11 9.5 19.8 4.4 5.8 75.7 0 0.2 0 0.7 1.2 57.2 2.1 1.2 3.3 0.5 1 3.4 1.5 0.4 0.7 0.4 12.8
Total 12 11 114 237 53 70 75.7 0 2 0 8 14 57.2 25 14 39 6 12 41 18 5 8 5 153
40 perc 12 11 19.2 40 8.9 11.8 75.7 0 0.3 0 1.4 2.4 57.2 4.2 2.4 6.6 1 2 6.9 3 0.8 1.4 0.8 25.8
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

73.6%
Összesített pontosság
53
sikeres dobás
72
kísérlet

Bontás

2 pontos:53/70 (75,7%)
3 pontos:0/2 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 16. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 105 –96 * 9 24 4 10 40 0 0 0 1 2 50 1 5 6 1 0 5 3 0 0 0 12
1 2026. 04. 19. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 99 –93 * 2 20 1 1 100 0 0 0 0 2 0 3 2 5 0 0 3 1 1 0 0 7
1 2026. 04. 22. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 104 –101 * 10 21 4 6 66.7 0 0 0 2 2 100 2 0 2 0 1 2 2 0 0 1 11
1 2026. 04. 24. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 99 –91 * 16 17 8 10 80 0 0 0 0 0 0 2 2 4 0 1 5 0 1 3 2 21
1 2026. 04. 26. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 76 –79 * 4 18 1 2 50 0 0 0 2 2 100 1 1 2 0 0 4 1 0 1 0 7
2 2026. 04. 29. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 103 –80 14 22 7 7 100 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 2 3 1 0 0 0 16
2 2026. 05. 03. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 93 –91 * 7 18 3 5 60 0 0 0 1 2 50 1 3 4 1 0 3 2 0 1 1 12
2 2026. 05. 05. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 109 –84 * 9 13 4 4 100 0 0 0 1 2 50 1 0 1 0 1 4 3 0 1 0 12
2 2026. 05. 08. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 86 –85 * 18 30 9 12 75 0 1 0 0 1 0 6 1 7 1 2 4 3 2 0 1 24
2 2026. 05. 10. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 89 –73 * 5 16 2 2 100 0 0 0 1 1 100 3 0 3 0 3 4 1 0 0 0 6
3 2026. 05. 16. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 108 –81 * 14 23 7 7 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 3 1 1 1 0 18
3 2026. 05. 19. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 87 –94 * 6 15 3 4 75 0 1 0 0 0 0 2 0 2 1 1 1 0 0 1 0 7
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Piros 4 0 0.52 3.514 0.31 0.83 33.333.3 00 0.31 00 00 00 00 14 00 14 00 0.31 00 00 0.31 0.31 00 14
2020/2021 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Piros 6 0 1.710 10.563 0.85 1.38 62.562.5 00 0.53 00 00 0.32 00 2.213 0.53 2.716 00 00 16 0.53 00 00 00 3.521
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld 26 19 5.8151 23.2602 2.258 3.592 63.163.1 0.38 1.334 23.523.5 0.411 0.822 5050 2.359 1.334 3.693 0.820 1.232 2.769 0.924 1.231 0.25 0.512 8.5221
2022/2023 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld 22 16 4.191 19.9438 1.430 2.452 57.757.7 0.36 1.533 18.218.2 0.613 0.919 68.468.4 2.658 1.430 488 121 0.716 2.146 122 1.227 0.37 0.25 8.4185
2023/2024 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros 26 9 4.3112 14364 1.539 2.872 54.254.2 0.37 0.923 30.430.4 0.513 1.231 41.941.9 1.642 0.719 2.361 0.411 0.718 1.642 0.924 0.411 0.24 0.13 5.3138
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros 22 11 4.395 11.7257 1.636 2.350 7272 0.25 0.512 41.741.7 0.48 0.818 44.544.5 1.328 121 2.249 0.24 0.614 1.226 0.817 0.49 00 0.12 5.9129
2025/2026 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros 22 0 2.554 6.9151 123 1.840 57.557.5 00 0.12 00 0.48 0.920 4040 0.510 0.511 121 0.24 0.512 1.534 0.716 0.13 0.12 0.24 2.657
2026/2027 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros 3 2 7.322 20.361 3.310 6.319 52.652.6 00 00 00 0.72 1.34 5050 1.75 3.310 515 0.72 0.72 3.711 13 0.31 0.72 0.72 10.732
8 szezon Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 131 57 3.8537 13.71950 1.5202 2.6336 57.660.1 0.126 0.6108 21.224.1 0.455 0.8116 46.247.4 1.6219 1.1128 2.7347 0.462 0.695 1.7234 0.7109 0.583 0.221 0.228 5.7787
Összesítés 131 57 3.8537 13.71950 1.5202 2.6336 57.660.1 0.126 0.6108 21.224.1 0.455 0.8116 46.247.4 1.6219 1.1128 2.7347 0.462 0.695 1.7234 0.7109 0.583 0.221 0.228 5.7787
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld - Playoff 7 6 1070 26182 321 4.632 65.665.6 17 2.417 41.241.2 17 2.115 46.746.7 3.927 1.410 5.337 1.39 17 3.323 214 0.75 00 00 14.199
2022/2023 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld - Playoff 14 4 3.651 15.1212 1.217 2.231 54.854.8 0.45 1.419 26.326.3 0.12 0.34 5050 114 0.811 1.825 0.46 0.811 228 0.45 0.811 00 00 4.157
2023/2024 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 4 3 10.341 29.5118 416 6.526 61.561.5 0.52 1.87 28.628.6 0.83 14 7575 5.522 2.39 7.831 28 0.83 2.510 14 28 00 0.31 18.373
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 1 321 12.386 1.410 2.417 58.858.8 00 0.75 00 0.11 17 14.314.3 1.913 1.18 321 00 1.39 2.115 0.96 0.43 0.64 0.11 428
2025/2026 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros - Playoff 12 11 9.5114 19.8237 4.453 5.870 75.775.7 00 0.22 00 0.78 1.214 57.257.2 2.125 1.214 3.339 0.56 112 3.441 1.518 0.45 0.78 0.45 12.8153
5 szezon Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 44 25 7.3297 20.5835 2.8117 4.3176 65.366.5 0.414 1.350 28.928 0.521 1.144 48.347.7 2.9101 1.452 4.2153 0.829 142 2.7117 1.147 0.932 0.212 0.27 10.6410
Összesítés 44 25 7.3297 20.5835 2.8117 4.3176 65.366.5 0.414 1.350 28.928 0.521 1.144 48.347.7 2.9101 1.452 4.2153 0.829 142 2.7117 1.147 0.932 0.212 0.27 10.6410
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Piros 4 0 0.52 3.514 0.31 0.83 33.333.3 00 0.31 00 00 00 00 14 00 14 00 0.31 00 00 0.31 0.31 00 14
2020/2021 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Piros 6 0 1.710 10.563 0.85 1.38 62.562.5 00 0.53 00 00 0.32 00 2.213 0.53 2.716 00 00 16 0.53 00 00 00 3.521
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 33 25 6.7221 23.8784 2.479 3.8124 63.763.7 0.515 1.551 29.429.4 0.518 1.137 48.648.6 2.686 1.344 3.9130 0.929 1.239 2.892 1.238 1.136 0.25 0.412 9.7320
2022/2023 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 36 20 3.9142 18.1650 1.347 2.383 56.656.6 0.311 1.452 21.221.2 0.415 0.623 65.265.2 272 1.141 3.1113 0.827 0.727 2.174 0.727 1.138 0.27 0.15 6.7242
2023/2024 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 30 12 5.1153 16.1482 1.855 3.398 56.156.1 0.39 130 3030 0.516 1.235 45.745.7 2.164 0.928 3.192 0.619 0.721 1.752 0.928 0.619 0.14 0.14 7211
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 29 12 4116 11.8343 1.646 2.367 68.668.6 0.25 0.617 29.429.4 0.39 0.925 3636 1.441 129 2.470 0.14 0.823 1.441 0.823 0.412 0.14 0.13 5.4157
2025/2026 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 34 11 4.9168 11.4388 2.276 3.2110 69.169.1 00 0.14 00 0.516 134 47.147.1 135 0.725 1.860 0.310 0.724 2.275 134 0.28 0.310 0.39 6.2210
2026/2027 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros 3 2 7.322 20.361 3.310 6.319 52.652.6 00 00 00 0.72 1.34 5050 1.75 3.310 515 0.72 0.72 3.711 13 0.31 0.72 0.72 10.732
8 szezon Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 175 82 4.3834 14.42785 1.7319 2.9512 59.162.3 0.240 0.7158 22.625.3 0.476 0.8160 45.647.5 1.8320 1.1180 2.9500 0.491 0.6137 1.9351 0.8156 0.5115 0.233 0.235 6.31197
Összesítés 175 82 4.3834 14.42785 1.7319 2.9512 59.162.3 0.240 0.7158 22.625.3 0.476 0.8160 45.647.5 1.8320 1.1180 2.9500 0.491 0.6137 1.9351 0.8156 0.5115 0.233 0.235 6.31197