| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 5 | 5.7 | 14.1 | 1.5 | 2.7 | 56.3 | 0.7 | 2.5 | 28.3 | 0.6 | 0.8 | 73.6 | 2.3 | 0.9 | 3.2 | 0.1 | 0.8 | 1.5 | 0.7 | 0.8 | 0 | 0.2 | 6.5 | |||||||||
| Total | 24 | 5 | 137 | 339 | 36 | 64 | 56.3 | 17 | 60 | 28.3 | 14 | 19 | 73.6 | 56 | 21 | 77 | 2 | 19 | 35 | 16 | 18 | 1 | 4 | 156 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 5 | 16.2 | 40 | 4.2 | 7.5 | 56.3 | 2 | 7.1 | 28.3 | 1.7 | 2.2 | 73.6 | 6.6 | 2.5 | 9.1 | 0.2 | 2.2 | 4.1 | 1.9 | 2.1 | 0.1 | 0.5 | 18.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 28. |
|
Jászberényi KSE | 91 –82 | 4 | 22 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2025. 10. 04. |
|
EBH-Salgótarján | 90 –93 | * | 21 | 37 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 4 | 25 | 6 | 6 | 100 | 6 | 3 | 9 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 28 | |||
| 3 | 2025. 10. 10. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 77 –76 | * | 14 | 33 | 4 | 5 | 80 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||
| 4 | 2025. 10. 18. |
|
Nyíregyháza BS | 73 –85 | * | 8 | 21 | 1 | 5 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 11 | |||
| 5 | 2025. 10. 26. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 69 –77 | 0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 6 | 2025. 10. 31. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 85 –84 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 7 | 2025. 11. 08. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 91 –71 | 7 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 8 | 2025. 11. 17. |
|
Phoenix-MT Fót | 76 –87 | 6 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 9 | 2025. 11. 21. |
|
Újbuda MAFC | 75 –89 | 2 | 11 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 10 | 2025. 11. 26. |
|
TF-BP | 72 –89 | 2 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 11 | 2025. 12. 05. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –77 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 71 –57 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
DEAC U23 | 88 –91 | 6 | 5 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Jászberényi KSE | 94 –89 | 17 | 19 | 4 | 4 | 100 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | ||||
| 15 | 2026. 01. 09. |
|
EBH-Salgótarján | 82 –59 | * | 6 | 17 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 76 –86 | 5 | 23 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Nyíregyháza BS | 69 –75 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 77 –80 | 10 | 11 | 3 | 3 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 71 –63 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 21 | 2026. 02. 19. |
|
Phoenix-MT Fót | 73 –87 | 2 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 22 | 2026. 03. 07. |
|
Újbuda MAFC | 78 –70 | 3 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
TF-BP | 89 –70 | 10 | 11 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 24 | 2026. 03. 21. |
|
Óbudai Kaszások | 82 –80 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
DEAC U23 | 55 –61 | * | 6 | 19 | 3 | 3 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 16 | 8 | 9.3148 | 17.1274 | 3.353 | 5.893 | 5757 | 0.47 | 1.321 | 33.433.4 | 1.321 | 1.829 | 72.472.4 | 2.337 | 1.626 | 3.963 | 0.69 | 1.219 | 2.642 | 1.727 | 1.320 | 0.47 | 0.46 | 12.1193 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 24 | 5 | 5.7137 | 14.1339 | 1.536 | 2.764 | 56.256.2 | 0.717 | 2.560 | 28.328.3 | 0.614 | 0.819 | 73.673.6 | 2.356 | 0.921 | 3.277 | 0.12 | 0.819 | 1.535 | 0.716 | 0.818 | 01 | 0.24 | 6.5156 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 40 | 13 | 7.5285 | 15.6613 | 2.489 | 4.2157 | 56.856.7 | 0.624 | 1.981 | 30.129.6 | 0.935 | 1.348 | 72.872.9 | 2.393 | 1.347 | 3.6140 | 0.311 | 138 | 277 | 1.243 | 138 | 0.28 | 0.310 | 9.3349 | ||||
| Összesítés | 40 | 13 | 7.5285 | 15.6613 | 2.489 | 4.2157 | 56.856.7 | 0.624 | 1.981 | 30.129.6 | 0.935 | 1.348 | 72.872.9 | 2.393 | 1.347 | 3.6140 | 0.311 | 138 | 277 | 1.243 | 138 | 0.28 | 0.310 | 9.3349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 8 | 6.673 | 14.6161 | 2.527 | 3.943 | 62.862.8 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.910 | 222 | 45.545.5 | 1.719 | 0.44 | 2.123 | 0.44 | 111 | 3.235 | 2.123 | 0.67 | 0.56 | 0.11 | 8.593 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 5 | 11.770 | 18.2109 | 1.710 | 2.213 | 76.976.9 | 2.716 | 4.728 | 57.157.1 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 2.817 | 0.85 | 3.722 | 0.32 | 0.85 | 16 | 0.53 | 1.811 | 0.85 | 00 | 15.291 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 17 | 13 | 9.2143 | 16.4270 | 2.137 | 356 | 67.866.1 | 1.519 | 2.735 | 55.454.3 | 0.612 | 1.326 | 46.646.1 | 2.336 | 0.69 | 2.945 | 0.36 | 0.916 | 2.141 | 1.326 | 1.218 | 0.711 | 01 | 11.8184 | ||||
| Összesítés | 17 | 13 | 9.2143 | 16.4270 | 2.137 | 356 | 67.866.1 | 1.519 | 2.735 | 55.454.3 | 0.612 | 1.326 | 46.646.1 | 2.336 | 0.69 | 2.945 | 0.36 | 0.916 | 2.141 | 1.326 | 1.218 | 0.711 | 01 | 11.8184 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 27 | 16 | 8.2221 | 16.1435 | 380 | 5136 | 58.858.8 | 0.410 | 128 | 35.735.7 | 1.131 | 1.951 | 60.860.8 | 2.156 | 1.130 | 3.286 | 0.513 | 1.130 | 2.977 | 1.950 | 127 | 0.513 | 0.37 | 10.6286 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 30 | 10 | 6.9207 | 14.9448 | 1.546 | 2.677 | 59.759.7 | 1.133 | 2.988 | 37.537.5 | 0.516 | 0.823 | 69.569.5 | 2.473 | 0.926 | 3.399 | 0.14 | 0.824 | 1.441 | 0.619 | 129 | 0.26 | 0.14 | 8.2247 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 57 | 26 | 7.5428 | 15.5883 | 2.2126 | 3.8213 | 59.159.2 | 0.743 | 2116 | 3737.1 | 0.847 | 1.374 | 63.363.5 | 2.3129 | 156 | 3.2185 | 0.317 | 154 | 2.1118 | 1.269 | 156 | 0.319 | 0.211 | 9.4533 | ||||
| Összesítés | 57 | 26 | 7.5428 | 15.5883 | 2.2126 | 3.8213 | 59.159.2 | 0.743 | 2116 | 3737.1 | 0.847 | 1.374 | 63.363.5 | 2.3129 | 156 | 3.2185 | 0.317 | 154 | 2.1118 | 1.269 | 156 | 0.319 | 0.211 | 9.4533 | ||||||