| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 2 | 6.5 | 0.4 | 0.5 | 75 | 0.4 | 1.4 | 27.3 | 0.1 | 0.3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.1 | 1.6 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0 | 1.3 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 16 | 52 | 3 | 4 | 75 | 3 | 11 | 27.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 12.3 | 40 | 2.3 | 3.1 | 75 | 2.3 | 8.5 | 27.3 | 0.8 | 1.5 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.8 | 10 | 0.8 | 1.5 | 0.8 | 0 | 7.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 11 | 2025. 12. 07. |
|
TF-BP | 100 –67 | 2 | 9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2025. 12. 13. |
|
Óbudai Kaszások | 71 –101 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 15 | 2026. 01. 10. |
|
Jászberényi KSE | 97 –99 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 16 | 2026. 01. 18. |
|
EBH-Salgótarján | 105 –94 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 96 –108 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 18 | 2026. 02. 01. |
|
Nyíregyháza BS | 126 –81 | 3 | 9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 19 | 2026. 02. 08. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 77 –90 | 5 | 9 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||||
| 20 | 2026. 02. 15. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 104 –95 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros | 8 | 0 | 216 | 6.552 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 0.43 | 1.411 | 27.327.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 1.613 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 1.310 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 9 | 0 | 116 | 3.352 | 0.23 | 0.34 | 7575 | 0.23 | 0.711 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.813 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.610 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 116 | 3.352 | 0.23 | 0.34 | 7575 | 0.23 | 0.711 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.813 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.610 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Phoenix-MT Fót | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 0 | 1.816 | 5.852 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 1.413 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 1.110 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 10 | 0 | 0.916 | 2.952 | 0.23 | 0.24 | 7575 | 0.23 | 0.611 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.713 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.610 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 0.916 | 2.952 | 0.23 | 0.24 | 7575 | 0.23 | 0.611 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.713 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.610 | ||||||