| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 1.4 | 5.6 | 0.7 | 1 | 71.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 0.1 | 0.7 | 0.4 | 0.3 | 0.6 | 0.1 | 0.6 | 0 | 0 | 2.3 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 10 | 39 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 10.3 | 40 | 5.1 | 7.2 | 71.4 | 0 | 3.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.1 | 1 | 5.1 | 3.1 | 2.1 | 4.1 | 1 | 4.1 | 0 | 0 | 16.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 10 | 2025. 11. 26. |
|
Vasas Akadémia | 72 –89 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2025. 12. 07. |
|
Phoenix-MT Fót | 100 –67 | 2 | 3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Óbudai Kaszások | 106 –87 | 4 | 5 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
EBH-Salgótarján | 88 –71 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 110 –84 | 4 | 15 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 20 | 2026. 02. 12. |
|
Nyíregyháza BS | 76 –96 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 17 | 2026. 02. 21. |
|
Jászberényi KSE | 73 –83 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 1.410 | 5.639 | 0.75 | 17 | 71.471.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 0.64 | 0.11 | 0.64 | 00 | 00 | 2.316 | |||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 412 | 13.340 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 7 | 0 | 1.410 | 5.639 | 0.75 | 17 | 71.471.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 0.64 | 0.11 | 0.64 | 00 | 00 | 2.316 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 3 | 0 | 412 | 13.340 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 2.722 | 9.579 | 19 | 1.513 | 68.269.2 | 0.21 | 1.712 | 9.78.3 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.55 | 0.11 | 0.56 | 0.55 | 0.54 | 1.511 | 0.96 | 0.55 | 00 | 00 | 1.820 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 3 | 1 | 0.72 | 824 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | -2-6 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 3 | 1 | 0.72 | 824 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | -2-6 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 0.72 | 824 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | -2-6 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 1.410 | 5.639 | 0.75 | 17 | 71.471.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 0.64 | 0.11 | 0.64 | 00 | 00 | 2.316 | |||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 1 | 2.314 | 10.764 | 0.74 | 1.27 | 57.157.1 | 0.21 | 2.314 | 7.17.1 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 16 | 1.59 | 1.27 | 0.21 | 00 | 00 | -0.3-2 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 7 | 0 | 1.410 | 5.639 | 0.75 | 17 | 71.471.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 0.64 | 0.11 | 0.64 | 00 | 00 | 2.316 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 6 | 1 | 2.314 | 10.764 | 0.74 | 1.27 | 57.157.1 | 0.21 | 2.314 | 7.17.1 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 16 | 1.59 | 1.27 | 0.21 | 00 | 00 | -0.3-2 | ||||
| Összesítés | 13 | 1 | 1.924 | 8.1103 | 0.79 | 1.114 | 63.764.3 | 0.11 | 1.417 | 65.9 | 0.33 | 0.810 | 3030 | 0.56 | 0.22 | 0.68 | 0.45 | 0.68 | 113 | 0.78 | 0.45 | 00 | 00 | 114 | ||||||