| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 0 | 1.3 | 7.4 | 0.3 | 0.4 | 57.3 | 0.2 | 0.9 | 21.5 | 0.2 | 0.3 | 75.2 | 0.4 | 0.1 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 1.6 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 1.1 | |||||||||
| Total | 16 | 0 | 20 | 119 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 14 | 21.5 | 3 | 4 | 75.2 | 7 | 2 | 9 | 1 | 4 | 25 | 3 | 2 | 1 | 1 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 0 | 6.7 | 40 | 1.3 | 2.4 | 57.3 | 1 | 4.7 | 21.5 | 1 | 1.3 | 75.2 | 2.4 | 0.7 | 3 | 0.3 | 1.3 | 8.4 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0.3 | 5.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –87 | 5 | 5 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
Vasas Akadémia | 88 –91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2026. 01. 04. |
|
Phoenix-MT Fót | 85 –89 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Újbuda MAFC | 96 –77 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 10 | 2026. 01. 14. |
|
Nyíregyháza BS | 112 –80 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
TF-BP | 99 –73 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –74 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 18 | 2026. 02. 01. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 72 –71 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 81 –95 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Jászberényi KSE | 95 –84 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 21 | 2026. 03. 01. |
|
EBH-Salgótarján | 93 –86 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 22 | 2026. 03. 08. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –73 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
Nyíregyháza BS | 71 –75 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 24 | 2026. 03. 22. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 98 –71 | 3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 25 | 2026. 03. 29. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –88 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
Vasas Akadémia | 55 –61 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 16 | 0 | 1.320 | 7.4119 | 0.34 | 0.47 | 57.157.1 | 0.23 | 0.914 | 21.521.5 | 0.23 | 0.34 | 75.275.2 | 0.47 | 0.12 | 0.69 | 0.11 | 0.34 | 1.625 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 1.117 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 927 | 21.765 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 26 | 100100 | 26 | 26 | 412 | 1.75 | 13 | 39 | 1.34 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1339 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 19 | 1 | 5.147 | 14.6184 | 1.613 | 2.621 | 63.761.9 | 0.34 | 1.420 | 18.120 | 1.19 | 1.110 | 97.290.1 | 1.213 | 1.18 | 2.321 | 0.96 | 0.67 | 2.334 | 0.87 | 0.76 | 01 | 0.22 | 756 | ||||
| Összesítés | 19 | 1 | 5.147 | 14.6184 | 1.613 | 2.621 | 63.761.9 | 0.34 | 1.420 | 18.120 | 1.19 | 1.110 | 97.290.1 | 1.213 | 1.18 | 2.321 | 0.96 | 0.67 | 2.334 | 0.87 | 0.76 | 01 | 0.22 | 756 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 0 | 14 | 624 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 00 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 1 | 4.714 | 20.762 | 0.72 | 4.313 | 15.415.4 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.72 | 1.34 | 26 | 1.34 | 2.78 | 1.75 | 2.37 | 13 | 00 | 13 | 412 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 7 | 1 | 2.818 | 13.386 | 0.64 | 2.818 | 20.922.2 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 0.64 | 0.74 | 1.38 | 0.74 | 1.711 | 1.28 | 1.27 | 0.64 | 00 | 0.64 | 2.113 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 2.818 | 13.386 | 0.64 | 2.818 | 20.922.2 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 0.64 | 0.74 | 1.38 | 0.74 | 1.711 | 1.28 | 1.27 | 0.64 | 00 | 0.64 | 2.113 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 0 | 14 | 624 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 00 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 19 | 1 | 1.834 | 9.5181 | 0.36 | 1.120 | 3030 | 0.35 | 0.917 | 29.529.5 | 0.47 | 0.510 | 70.170.1 | 0.59 | 0.36 | 0.815 | 0.35 | 0.612 | 1.630 | 0.510 | 0.35 | 0.11 | 0.24 | 1.529 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 927 | 21.765 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 26 | 100100 | 26 | 26 | 412 | 1.75 | 13 | 39 | 1.34 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1339 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC U23 | 26 | 2 | 3.965 | 12.4270 | 1.317 | 2.339 | 54.743.6 | 0.26 | 123 | 20.626.1 | 0.813 | 0.816 | 93.881.3 | 117 | 0.812 | 1.829 | 0.610 | 0.818 | 1.842 | 0.614 | 0.610 | 01 | 0.36 | 4.969 | ||||
| Összesítés | 26 | 2 | 3.965 | 12.4270 | 1.317 | 2.339 | 54.743.6 | 0.26 | 123 | 20.626.1 | 0.813 | 0.816 | 93.881.3 | 117 | 0.812 | 1.829 | 0.610 | 0.818 | 1.842 | 0.614 | 0.610 | 01 | 0.36 | 4.969 | ||||||