| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 12 | 2.7 | 17.8 | 0.8 | 1.7 | 47.5 | 0.3 | 1.2 | 25 | 0.3 | 0.4 | 60 | 1.2 | 0.5 | 1.7 | 0.5 | 0.6 | 1.7 | 0.4 | 0.9 | 0.1 | 0.2 | 3.8 | |||||||||
| Total | 24 | 12 | 65 | 426 | 19 | 40 | 47.5 | 7 | 28 | 25 | 6 | 10 | 60 | 29 | 12 | 41 | 11 | 14 | 41 | 9 | 22 | 3 | 5 | 91 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 12 | 6.1 | 40 | 1.8 | 3.8 | 47.5 | 0.7 | 2.6 | 25 | 0.6 | 0.9 | 60 | 2.7 | 1.1 | 3.8 | 1 | 1.3 | 3.8 | 0.8 | 2.1 | 0.3 | 0.5 | 8.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Óbudai Kaszások | 70 –93 | 4 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2025. 10. 04. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 102 –53 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 5 | 2025. 10. 25. |
|
EBH-Salgótarján | 60 –82 | 2 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 6 | 2025. 11. 01. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 75 –88 | 4 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 7 | 2025. 11. 08. |
|
Nyíregyháza BS | 98 –95 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 11. 19. |
|
DEAC U23 | 72 –108 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 9 | 2025. 11. 23. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 107 –73 | * | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 10 | 2025. 11. 26. |
|
Vasas Akadémia | 72 –89 | 0 | 22 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 11 | 2025. 12. 07. |
|
Phoenix-MT Fót | 100 –67 | * | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||
| 12 | 2025. 12. 10. |
|
Újbuda MAFC | 106 –119 | * | 6 | 30 | 3 | 5 | 60 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 13 | 2025. 12. 16. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 101 –86 | * | 10 | 39 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 16 | |||
| 8 | 2025. 12. 30. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 61 –90 | * | 6 | 29 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 12 | |||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Óbudai Kaszások | 106 –87 | * | 12 | 31 | 2 | 2 | 100 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 20 | |||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 82 –74 | * | 3 | 23 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
DEAC U23 | 99 –73 | * | 3 | 23 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
EBH-Salgótarján | 88 –71 | * | 0 | 33 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | |||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 110 –84 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 17 | 2026. 02. 21. |
|
Jászberényi KSE | 73 –83 | 3 | 15 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 21 | 2026. 03. 01. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 101 –73 | * | 4 | 11 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 22 | 2026. 03. 04. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 71 –93 | * | 4 | 18 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8 | |||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
Vasas Akadémia | 89 –70 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 24 | 2026. 03. 22. |
|
Phoenix-MT Fót | 99 –143 | 0 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 25 | 2026. 03. 28. |
|
Újbuda MAFC | 107 –73 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 78 –109 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 1.611 | 6.747 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.64 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 0.75 | 0.11 | 0.64 | 0.11 | 0.32 | 214 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 24 | 12 | 2.765 | 17.8426 | 0.819 | 1.740 | 47.547.5 | 0.37 | 1.228 | 2525 | 0.36 | 0.410 | 6060 | 1.229 | 0.512 | 1.741 | 0.511 | 0.614 | 1.741 | 0.49 | 0.922 | 0.13 | 0.25 | 3.891 | |||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 31 | 13 | 2.176 | 12.2473 | 0.521 | 1.346 | 42.745.7 | 0.39 | 0.933 | 30.727.3 | 0.27 | 0.311 | 70.263.6 | 0.933 | 0.312 | 1.145 | 0.312 | 0.415 | 1.246 | 0.310 | 0.726 | 0.14 | 0.27 | 2.9105 | ||||
| Összesítés | 31 | 13 | 2.176 | 12.2473 | 0.521 | 1.346 | 42.745.7 | 0.39 | 0.933 | 30.727.3 | 0.27 | 0.311 | 70.263.6 | 0.933 | 0.312 | 1.145 | 0.312 | 0.415 | 1.246 | 0.310 | 0.726 | 0.14 | 0.27 | 2.9105 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 1 | 3.417 | 11.457 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 0.63 | 1.47 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 2.211 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 4.623 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 5 | 1 | 3.417 | 11.457 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 0.63 | 1.47 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 2.211 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 4.623 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 3.417 | 11.457 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 0.63 | 1.47 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 2.211 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 4.623 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 1.611 | 6.747 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.64 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 0.75 | 0.11 | 0.64 | 0.11 | 0.32 | 214 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 29 | 13 | 2.882 | 16.7483 | 0.823 | 1.647 | 48.948.9 | 0.310 | 1.235 | 28.628.6 | 0.26 | 0.310 | 6060 | 1.337 | 0.515 | 1.852 | 0.412 | 0.515 | 1.852 | 0.39 | 0.824 | 0.13 | 0.25 | 3.9114 | |||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 36 | 14 | 2.293 | 11.7530 | 0.525 | 1.253 | 43.647.2 | 0.312 | 140 | 32.830 | 0.27 | 0.211 | 71.763.6 | 0.941 | 0.315 | 1.256 | 0.313 | 0.316 | 1.357 | 0.210 | 0.728 | 0.14 | 0.27 | 3128 | ||||
| Összesítés | 36 | 14 | 2.293 | 11.7530 | 0.525 | 1.253 | 43.647.2 | 0.312 | 140 | 32.830 | 0.27 | 0.211 | 71.763.6 | 0.941 | 0.315 | 1.256 | 0.313 | 0.316 | 1.357 | 0.210 | 0.728 | 0.14 | 0.27 | 3128 | ||||||