MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Szafkó Márk

Szafkó Márk
8

193 cm Magasság
84 kg Súly
Dobóhátvéd és Kiscsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 10 0 2.4 8.6 0.1 0.1 100 0.7 2.1 33.3 0.1 0.2 50 0.5 0.4 0.9 0.3 0.2 1.2 0.2 0 0 0.1 2.1
Total 10 0 24 86 1 1 100 7 21 33.3 1 2 50 5 4 9 3 2 12 2 0 0 1 21
40 perc 10 0 11.2 40 0.5 0.5 100 3.3 9.8 33.3 0.5 0.9 50 2.3 1.9 4.2 1.4 0.9 5.6 0.9 0 0 0.5 9.8
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport

Összesítés

36.4%
Összesített pontosság
8
sikeres dobás
22
kísérlet

Bontás

2 pontos:1/1 (100,0%)
3 pontos:7/21 (33,3%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
8 2025. 11. 14. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 99 –74 3 5 0 0 0 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
12 2025. 12. 14. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 105 –87 6 7 0 0 0 2 3 66.7 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 6
17 2026. 01. 25. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 78 –74 5 11 1 1 100 1 3 33.3 0 0 0 1 1 2 1 0 3 0 0 0 1 6
18 2026. 02. 01. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 72 –71 0 10 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 -2
19 2026. 02. 06. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 81 –95 0 12 0 0 0 0 3 0 0 0 0 2 1 3 0 0 1 0 0 0 0 0
20 2026. 02. 13. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 95 –84 6 8 0 0 0 2 2 100 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 8
22 2026. 03. 08. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 89 –73 1 7 0 0 0 0 2 0 1 2 50 1 0 1 0 2 1 1 0 0 0 -2
23 2026. 03. 14. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 71 –75 0 13 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0
25 2026. 03. 29. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –88 3 8 0 0 0 1 2 50 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3
26 2026. 04. 05. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 55 –61 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Hungary NT U16 Hungary NT U16 Szent István Kupa 2025 4 4 6.526 2288 0.83 1.35 6060 1.56 4.317 35.335.3 0.52 0.83 66.766.7 1.56 1.56 312 2.811 1.87 1.87 1.56 28 00 00 10.542
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 10 0 2.424 8.686 0.11 0.11 100100 0.77 2.121 33.333.3 0.11 0.22 5050 0.55 0.44 0.99 0.33 0.22 1.212 0.22 00 00 0.11 2.121
2026/2027 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 2 1 510 2754 12 36 33.333.3 0.51 3.57 14.314.3 1.53 24 7575 1.53 2.55 48 12 12 24 24 0.51 00 00 612
1 szezon Hungary NT U16 Hungary NT U16 4 4 6.526 2288 0.83 1.35 6060 1.56 4.317 35.335.3 0.52 0.83 66.766.7 1.56 1.56 312 2.811 1.87 1.87 1.56 28 00 00 10.542
2 szezon DEAC U23 DEAC U23 12 1 3.734 17.8140 0.63 1.67 35.542.9 0.68 2.828 21.428.6 0.84 1.16 72.766.7 18 1.59 2.517 0.75 0.64 1.616 1.16 0.31 00 0.11 4.133
Összesítés 16 5 4.660 19.2228 0.66 1.512 42.550 0.914 3.345 27.431.1 0.76 19 71.266.7 1.214 1.515 2.629 1.416 111 1.723 1.212 0.89 00 01 6.275
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 3 3 1133 28.385 26 4.714 42.942.9 1.75 515 33.333.3 26 2.37 85.785.7 0.31 13 1.34 13 1.34 39 26 2.78 00 00 10.331
1 szezon DEAC U23 DEAC U23 3 3 1133 28.385 26 4.714 42.942.9 1.75 515 33.333.3 26 2.37 85.785.7 0.31 13 1.34 13 1.34 39 26 2.78 00 00 10.331
Összesítés 3 3 1133 28.385 26 4.714 42.942.9 1.75 515 33.333.3 26 2.37 85.785.7 0.31 13 1.34 13 1.34 39 26 2.78 00 00 10.331
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Hungary NT U16 Hungary NT U16 Szent István Kupa 2025 4 4 6.526 2288 0.83 1.35 6060 1.56 4.317 35.335.3 0.52 0.83 66.766.7 1.56 1.56 312 2.811 1.87 1.87 1.56 28 00 00 10.542
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 13 3 4.457 13.2171 0.57 1.215 46.746.7 0.912 2.836 33.333.3 0.57 0.79 77.877.8 0.56 0.57 113 0.56 0.56 1.621 0.68 0.68 00 0.11 452
2026/2027 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 2 1 510 2754 12 36 33.333.3 0.51 3.57 14.314.3 1.53 24 7575 1.53 2.55 48 12 12 24 24 0.51 00 00 612
1 szezon Hungary NT U16 Hungary NT U16 4 4 6.526 2288 0.83 1.35 6060 1.56 4.317 35.335.3 0.52 0.83 66.766.7 1.56 1.56 312 2.811 1.87 1.87 1.56 28 00 00 10.542
2 szezon DEAC U23 DEAC U23 15 4 4.767 20.1225 0.89 2.121 3742.9 0.713 3.143 22.730.2 110 1.313 75.776.9 19 1.512 2.521 0.78 0.78 1.825 1.312 0.69 00 01 564
Összesítés 19 8 5.393 20.7313 0.812 1.826 42.346.2 119 3.560 27.831.7 0.812 1.116 73.775 1.215 1.518 2.733 1.419 1.115 1.832 1.418 117 00 01 6.8106