| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 2 | 3.9 | 11.2 | 0.8 | 2.5 | 34.4 | 0.5 | 1.4 | 38.8 | 0.6 | 1 | 61.5 | 1.2 | 0.9 | 2.2 | 0.4 | 1 | 1 | 0.8 | 0.5 | 0.1 | 0.2 | 4 | |||||||||
| Total | 13 | 2 | 51 | 145 | 11 | 32 | 34.4 | 7 | 18 | 38.8 | 8 | 13 | 61.5 | 16 | 12 | 28 | 5 | 13 | 13 | 10 | 7 | 1 | 2 | 52 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 2 | 14.1 | 40 | 3 | 8.8 | 34.4 | 1.9 | 5 | 38.8 | 2.2 | 3.6 | 61.5 | 4.4 | 3.3 | 7.7 | 1.4 | 3.6 | 3.6 | 2.8 | 1.9 | 0.3 | 0.6 | 14.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 7 | 2025. 11. 08. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 91 –71 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 8 | 2025. 11. 17. |
|
Phoenix-MT Fót | 76 –87 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 11 | 2025. 12. 05. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –77 | 11 | 11 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 75 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 71 –57 | 3 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Jászberényi KSE | 94 –89 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 15 | 2026. 01. 09. |
|
EBH-Salgótarján | 82 –59 | 3 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 71 –63 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 21 | 2026. 02. 19. |
|
Phoenix-MT Fót | 73 –87 | 5 | 8 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 22 | 2026. 03. 07. |
|
Újbuda MAFC | 78 –70 | 4 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
TF-BP | 89 –70 | 4 | 11 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 24 | 2026. 03. 21. |
|
Óbudai Kaszások | 82 –80 | 4 | 20 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 25 | 2026. 03. 28. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 69 –96 | * | 8 | 22 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
DEAC U23 | 55 –61 | * | 6 | 21 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 13 | 2 | 3.951 | 11.2145 | 0.811 | 2.532 | 34.434.4 | 0.57 | 1.418 | 38.838.8 | 0.68 | 113 | 61.561.5 | 1.216 | 0.912 | 2.228 | 0.45 | 113 | 113 | 0.810 | 0.57 | 0.11 | 0.22 | 452 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 13 | 2 | 3.951 | 11.2145 | 0.811 | 2.532 | 34.434.4 | 0.57 | 1.418 | 38.838.8 | 0.68 | 113 | 61.561.5 | 1.216 | 0.912 | 2.228 | 0.45 | 113 | 113 | 0.810 | 0.57 | 0.11 | 0.22 | 452 | ||||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | ||||
| Összesítés | 16 | 2 | 463 | 11.7182 | 1.316 | 3.244 | 38.936.4 | 0.37 | 0.919 | 31.336.8 | 0.610 | 1.217 | 5558.8 | 1.320 | 0.613 | 1.933 | 0.25 | 116 | 1.217 | 0.712 | 0.810 | 01 | 0.65 | 3.561 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 18 | 3 | 4.784 | 12.2219 | 1.221 | 2.748 | 43.743.7 | 0.59 | 1.425 | 3636 | 0.815 | 1.730 | 5050 | 1.425 | 0.815 | 2.240 | 0.47 | 1.120 | 1.323 | 1.221 | 0.611 | 0.11 | 0.12 | 4.886 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 18 | 3 | 4.784 | 12.2219 | 1.221 | 2.748 | 43.743.7 | 0.59 | 1.425 | 3636 | 0.815 | 1.730 | 5050 | 1.425 | 0.815 | 2.240 | 0.47 | 1.120 | 1.323 | 1.221 | 0.611 | 0.11 | 0.12 | 4.886 | ||||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | ||||
| Összesítés | 21 | 3 | 4.396 | 12.2256 | 1.426 | 3.360 | 42.543.3 | 0.29 | 0.926 | 2934.6 | 0.817 | 1.534 | 5050 | 1.429 | 0.616 | 1.945 | 0.27 | 1.123 | 1.327 | 0.923 | 0.814 | 01 | 0.65 | 3.995 | ||||||