| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 88 –97 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2026. 03. 08. |
|
DEAC U23 | 89 –73 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 23 | 2026. 03. 13. |
|
Jászberényi KSE | 80 –112 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 24 | 2026. 03. 21. |
|
EBH-Salgótarján | 103 –67 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 25 | 2026. 03. 27. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 69 –89 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 5 | 0 | 00 | 210 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 00 | 4.313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-3 | |||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 8 | 0 | 00 | 3.223 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.21 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-0 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 00 | 3.223 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.21 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-0 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 0 | 1.314 | 1.213 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.56 | 50.150.1 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.22 | 0.33 | 0.55 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 1.415 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 0 | 1.314 | 1.213 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.56 | 50.150.1 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.22 | 0.33 | 0.55 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 1.415 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 1.314 | 1.213 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.56 | 50.150.1 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.22 | 0.33 | 0.55 | 00 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 1.415 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 16 | 0 | 0.914 | 1.423 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.23 | 0.46 | 50.150.1 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.23 | 0.35 | 0.58 | 00 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 1.118 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 00 | 4.313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-3 | |||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 19 | 0 | 0.414 | 2.936 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.13 | 0.58 | 1837.6 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.13 | 0.25 | 0.38 | 00 | 0.22 | 0.44 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.115 | ||||
| Összesítés | 19 | 0 | 0.414 | 2.936 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.13 | 0.58 | 1837.6 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.13 | 0.25 | 0.38 | 00 | 0.22 | 0.44 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.115 | ||||||