| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 10 | 9.8 | 23.8 | 2.4 | 4.2 | 58.2 | 1.1 | 4 | 28.1 | 1.5 | 2.6 | 57.1 | 2.8 | 1.3 | 4 | 0.8 | 1 | 2.4 | 2.4 | 1.3 | 0.1 | 0.3 | 11.6 | |||||||||
| Total | 16 | 10 | 156 | 381 | 39 | 67 | 58.2 | 18 | 64 | 28.1 | 24 | 42 | 57.1 | 44 | 20 | 64 | 13 | 16 | 39 | 39 | 20 | 1 | 5 | 185 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 10 | 16.4 | 40 | 4.1 | 7 | 58.2 | 1.9 | 6.7 | 28.1 | 2.5 | 4.4 | 57.1 | 4.6 | 2.1 | 6.7 | 1.4 | 1.7 | 4.1 | 4.1 | 2.1 | 0.1 | 0.5 | 19.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 28. |
|
Phoenix-MT Fót | 102 –62 | 0 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 6 | 2025. 11. 02. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 102 –97 | 6 | 13 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 7 | 2025. 11. 09. |
|
Jászberényi KSE | 80 –77 | * | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | |||
| 8 | 2025. 11. 14. |
|
EBH-Salgótarján | 99 –74 | * | 3 | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 3 | 2025. 11. 19. |
|
TF-BP | 72 –108 | 16 | 22 | 6 | 7 | 85.7 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 22 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –87 | * | 3 | 24 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 8 | |||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
Vasas Akadémia | 88 –91 | * | 17 | 31 | 4 | 4 | 100 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 21 | |||
| 14 | 2026. 01. 04. |
|
Phoenix-MT Fót | 85 –89 | 16 | 28 | 4 | 5 | 80 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Újbuda MAFC | 96 –77 | * | 5 | 27 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 10 | 2026. 01. 14. |
|
Nyíregyháza BS | 112 –80 | * | 29 | 29 | 3 | 3 | 100 | 6 | 11 | 54.5 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 30 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
TF-BP | 99 –73 | * | 17 | 29 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 3 | 6 | 3 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 22 | |||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 81 –95 | * | 16 | 24 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 5 | 20 | 3 | 5 | 60 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Jászberényi KSE | 95 –84 | * | 17 | 34 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 3 | 4 | 75 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 18 | |||
| 21 | 2026. 03. 01. |
|
EBH-Salgótarján | 93 –86 | 0 | 11 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -5 | ||||
| 22 | 2026. 03. 08. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –73 | * | 10 | 28 | 1 | 5 | 20 | 2 | 5 | 40 | 2 | 5 | 40 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
Vasas Akadémia | 55 –61 | 1 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 4 | 0 | 1.35 | 6.526 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 1.87 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 16 | 10 | 9.8156 | 23.8381 | 2.439 | 4.267 | 58.258.2 | 1.118 | 464 | 28.128.1 | 1.524 | 2.642 | 57.157.1 | 2.844 | 1.320 | 464 | 0.813 | 116 | 2.439 | 2.439 | 1.320 | 0.11 | 0.35 | 11.6185 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 1 | 1 | 1414 | 2929 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 1212 | 2525 | 11 | 22 | 5050 | 66 | 11 | 77 | 22 | 11 | 33 | 33 | 33 | 00 | 00 | 1616 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC U23 | 21 | 11 | 8.3175 | 19.8436 | 1.642 | 2.872 | 55.658.3 | 1.522 | 5.780 | 25.727.5 | 0.825 | 1.544 | 54.156.8 | 3.152 | 0.822 | 3.974 | 0.915 | 0.717 | 2.146 | 1.842 | 1.625 | 01 | 0.15 | 9.8208 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 2 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 23 | 11 | 5175 | 11.9436 | 0.942 | 1.772 | 55.658.3 | 0.922 | 3.480 | 25.727.5 | 0.525 | 0.944 | 54.156.8 | 1.952 | 0.522 | 2.474 | 0.615 | 0.417 | 1.346 | 1.142 | 125 | 01 | 0.15 | 5.9208 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 0.52 | 3.514 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 4 | 0 | 0.52 | 3.514 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 0.52 | 3.514 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 4 | 0 | 1.35 | 6.526 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 1.87 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 16 | 10 | 9.8156 | 23.8381 | 2.439 | 4.267 | 58.258.2 | 1.118 | 464 | 28.128.1 | 1.524 | 2.642 | 57.157.1 | 2.844 | 1.320 | 464 | 0.813 | 116 | 2.439 | 2.439 | 1.320 | 0.11 | 0.35 | 11.6185 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 0.42 | 2.814 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 1 | 1 | 1414 | 2929 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 1212 | 2525 | 11 | 22 | 5050 | 66 | 11 | 77 | 22 | 11 | 33 | 33 | 33 | 00 | 00 | 1616 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC U23 | 21 | 11 | 8.3175 | 19.8436 | 1.642 | 2.872 | 55.658.3 | 1.522 | 5.780 | 25.727.5 | 0.825 | 1.544 | 54.156.8 | 3.152 | 0.822 | 3.974 | 0.915 | 0.717 | 2.146 | 1.842 | 1.625 | 01 | 0.15 | 9.8208 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 6 | 0 | 0.22 | 1.414 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | ||||
| Összesítés | 27 | 11 | 5.1177 | 12.4450 | 143 | 1.875 | 54.157.3 | 0.922 | 3.582 | 25.126.8 | 0.525 | 0.944 | 54.156.8 | 1.952 | 0.523 | 2.475 | 0.616 | 0.418 | 1.347 | 1.142 | 126 | 01 | 0.16 | 5.9208 | ||||||