| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 8 | 10.5 | 20.1 | 2.9 | 5 | 57.7 | 1.2 | 3.9 | 30.3 | 1.2 | 2.2 | 54 | 2.5 | 0.8 | 3.3 | 0.9 | 1.6 | 2.5 | 2.5 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 11.2 | |||||||||
| Total | 17 | 8 | 178 | 342 | 49 | 85 | 57.6 | 20 | 66 | 30.3 | 20 | 37 | 54 | 43 | 13 | 56 | 15 | 28 | 42 | 42 | 21 | 5 | 3 | 190 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 8 | 20.8 | 40 | 5.7 | 9.9 | 57.7 | 2.3 | 7.7 | 30.3 | 2.3 | 4.3 | 54 | 5 | 1.5 | 6.5 | 1.8 | 3.3 | 4.9 | 4.9 | 2.5 | 0.6 | 0.3 | 22.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Óbudai Kaszások | 70 –93 | 13 | 22 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 4 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 16 | ||||
| 4 | 2025. 10. 18. |
|
Jászberényi KSE | 92 –86 | * | 9 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 50 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 13 | |||
| 5 | 2025. 10. 25. |
|
EBH-Salgótarján | 60 –82 | * | 7 | 27 | 2 | 2 | 100 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||
| 3 | 2025. 11. 19. |
|
DEAC U23 | 72 –108 | 20 | 27 | 8 | 10 | 80 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 22 | ||||
| 9 | 2025. 11. 23. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 107 –73 | * | 19 | 32 | 8 | 12 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 22 | |||
| 10 | 2025. 11. 26. |
|
Vasas Akadémia | 72 –89 | * | 18 | 30 | 5 | 11 | 45.5 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 6 | 1 | 7 | 4 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 20 | |||
| 11 | 2025. 12. 07. |
|
Phoenix-MT Fót | 100 –67 | * | 7 | 26 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 6 | |||
| 12 | 2025. 12. 10. |
|
Újbuda MAFC | 106 –119 | * | 14 | 16 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 40 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 13 | 2025. 12. 16. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 101 –86 | * | 13 | 28 | 1 | 4 | 25 | 3 | 6 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 17 | |||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 82 –74 | 6 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
DEAC U23 | 99 –73 | 10 | 14 | 3 | 3 | 100 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
EBH-Salgótarján | 88 –71 | 18 | 21 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 110 –84 | 4 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 20 | 2026. 02. 12. |
|
Nyíregyháza BS | 76 –96 | 12 | 17 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 21 | 2026. 03. 01. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 101 –73 | * | 6 | 14 | 3 | 4 | 75 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 22 | 2026. 03. 04. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 71 –93 | 2 | 9 | 1 | 4 | 25 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
Vasas Akadémia | 89 –70 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 9 | 9 | 7.366 | 28.4256 | 1.211 | 3.229 | 37.937.9 | 19 | 4.742 | 21.421.4 | 1.917 | 2.623 | 73.973.9 | 4.843 | 0.65 | 5.348 | 0.65 | 2.422 | 2.321 | 2.119 | 1.715 | 0.65 | 0.11 | 8.879 | |||
| 2022/2023 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Osztályozó | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 18 | 8 | 9.9178 | 19.1343 | 2.749 | 4.785 | 57.657.6 | 1.120 | 3.766 | 30.330.3 | 1.120 | 2.137 | 5454 | 2.443 | 0.713 | 3.156 | 0.815 | 1.628 | 2.443 | 2.342 | 1.221 | 0.35 | 0.23 | 10.6190 | |||
| 2 szezon |
|
Veszprém | 10 | 9 | 4.768 | 21.2270 | 1.112 | 2.631 | 42.638.7 | 0.59 | 3.344 | 1520.5 | 0.917 | 1.323 | 73.973.9 | 2.944 | 0.35 | 3.249 | 0.35 | 1.222 | 2.724 | 1.119 | 1.316 | 0.35 | 0.11 | 4.980 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 18 | 8 | 9.9178 | 19.1343 | 2.749 | 4.785 | 57.657.6 | 1.120 | 3.766 | 30.330.3 | 1.120 | 2.137 | 5454 | 2.443 | 0.713 | 3.156 | 0.815 | 1.628 | 2.443 | 2.342 | 1.221 | 0.35 | 0.23 | 10.6190 | ||||
| Összesítés | 28 | 17 | 6.4246 | 20.5613 | 1.661 | 3.3116 | 49.752.6 | 0.729 | 3.4110 | 20.426.4 | 137 | 1.560 | 6561.7 | 2.787 | 0.418 | 3.1105 | 0.520 | 1.350 | 2.667 | 1.561 | 1.337 | 0.310 | 0.14 | 6.8270 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 2 | 2 | 10.521 | 2652 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 00 | 4.59 | 00 | 3.57 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 8.517 | |||
| 1 szezon |
|
Veszprém | 2 | 2 | 10.521 | 2652 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 00 | 4.59 | 00 | 3.57 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 8.517 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 10.521 | 2652 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 00 | 4.59 | 00 | 3.57 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 8.517 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Osztályozó / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 12 | 11 | 7.489 | 26.8322 | 1.316 | 3.542 | 38.138.1 | 112 | 4.149 | 24.524.5 | 1.821 | 2.327 | 77.877.8 | 4.453 | 0.45 | 4.858 | 0.45 | 2.429 | 2.227 | 1.721 | 1.417 | 0.45 | 0.11 | 8.197 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 18 | 8 | 9.9178 | 19.1343 | 2.749 | 4.785 | 57.657.6 | 1.120 | 3.766 | 30.330.3 | 1.120 | 2.137 | 5454 | 2.443 | 0.713 | 3.156 | 0.815 | 1.628 | 2.443 | 2.342 | 1.221 | 0.35 | 0.23 | 10.6190 | |||
| 1 szezon |
|
Veszprém | 12 | 11 | 7.489 | 26.8322 | 1.316 | 3.542 | 38.138.1 | 112 | 4.149 | 24.524.5 | 1.821 | 2.327 | 77.877.8 | 4.453 | 0.45 | 4.858 | 0.45 | 2.429 | 2.227 | 1.721 | 1.417 | 0.45 | 0.11 | 8.197 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 18 | 8 | 9.9178 | 19.1343 | 2.749 | 4.785 | 57.657.6 | 1.120 | 3.766 | 30.330.3 | 1.120 | 2.137 | 5454 | 2.443 | 0.713 | 3.156 | 0.815 | 1.628 | 2.443 | 2.342 | 1.221 | 0.35 | 0.23 | 10.6190 | ||||
| Összesítés | 30 | 19 | 8.7267 | 22.9665 | 265 | 4.1127 | 49.351.2 | 1.132 | 3.9115 | 27.227.8 | 1.441 | 2.264 | 66.464 | 3.496 | 0.618 | 4114 | 0.620 | 257 | 2.370 | 263 | 1.338 | 0.310 | 0.14 | 9.3287 | ||||||