MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Bankó Zoltán Martin

Bankó Zoltán Martin
19

201 cm Magasság
101 kg Súly
Erőcsatár és Center Poszt
2004 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 6 5 10.8 24.7 3.2 5 63.3 1.2 3.7 31.8 1 1.7 60 4.3 2 6.3 0.3 1.2 2.3 1.8 1.5 0.3 0.3 15
Total 6 5 65 148 19 30 63.3 7 22 31.8 6 10 60 26 12 38 2 7 14 11 9 2 2 90
40 perc 6 5 17.6 40 5.1 8.1 63.3 1.9 5.9 31.8 1.6 2.7 60 7 3.2 10.3 0.5 1.9 3.8 3 2.4 0.5 0.5 24.3
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport

Összesítés

50.5%
Összesített pontosság
46
sikeres dobás
91
kísérlet

Bontás

2 pontos:37/64 (57,8%)
3 pontos:9/27 (33,3%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 09. 26. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 74 –100 0 9 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4 0 1 0 0 0
2 2025. 10. 04. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 91 –95 7 14 2 4 50 0 1 0 3 5 60 1 0 1 1 0 3 5 1 0 0 10
3 2025. 10. 11. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 98 –85 9 16 1 3 33.3 2 2 100 1 4 25 3 0 3 1 1 4 2 0 0 1 9
4 2025. 10. 18. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 112 –94 0 11 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 -3
5 2025. 10. 24. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 84 –81 11 15 5 7 71.4 0 0 0 1 3 33.3 2 2 4 1 0 4 2 1 0 0 15
6 2025. 10. 31. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 85 –84 2 5 0 1 0 0 0 0 2 2 100 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0 3
7 2025. 11. 08. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 94 –100 0 11 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0 0 -3
12 2025. 12. 14. DEAC U23 DEAC U23 105 –87 2 11 1 1 100 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 1 2 1 0 8
13 2025. 12. 21. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 91 –96 9 22 4 6 66.7 0 1 0 1 2 50 3 2 5 0 2 2 2 2 0 0 12
14 2026. 01. 03. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 102 –68 6 11 2 5 40 0 1 0 2 2 100 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
15 2026. 01. 10. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 98 –97 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
16 2026. 01. 17. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 100 –108 6 14 3 3 100 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 4 2 0 0 0 10
17 2026. 01. 25. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 99 –103 2 6 1 1 100 0 0 0 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 5
18 2026. 01. 31. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 106 –104 0 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 1 0 0 0
19 2026. 02. 07. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 88 –79 7 16 2 3 66.7 1 3 33.3 0 0 0 1 2 3 3 0 4 1 0 0 0 11
21 2026. 03. 01. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 93 –86 1 25 0 1 0 0 1 0 1 2 50 3 2 5 0 0 2 1 3 0 0 7
22 2026. 03. 08. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 89 –73 * 10 28 3 4 75 1 4 25 1 2 50 1 0 1 1 3 2 1 1 0 0 6
23 2026. 03. 14. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 71 –75 * 11 15 3 6 50 1 2 50 2 2 100 2 3 5 0 1 4 2 0 0 1 13
24 2026. 03. 22. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 98 –71 * 19 29 6 8 75 2 6 33.3 1 2 50 6 2 8 0 0 0 3 3 1 1 27
25 2026. 03. 29. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 99 –88 * 14 24 5 7 71.4 1 3 33.3 1 1 100 7 3 10 0 2 3 3 1 1 0 23
26 2026. 04. 05. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 55 –61 * 10 27 2 4 50 2 6 33.3 0 1 0 7 2 9 1 1 3 1 1 0 0 14
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 DEAC DEAC Férfi NB I. B Piros 1 0 00 1111 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 00 22 22 11 00 00 00 00
2023/2024 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 18 1 1.629 8.2147 0.35 0.916 31.331.3 0.23 0.59 33.433.4 0.610 1.119 52.752.7 0.610 0.713 1.323 0.23 0.611 118 0.712 0.11 0.12 0.11 1.833
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros 23 12 8.3192 20.4469 2.456 4.3100 5656 0.818 2.352 34.634.6 1.126 1.637 70.270.2 2.149 0.920 369 0.512 1.228 3.376 1.535 0.410 0.512 0.25 9.3213
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 6 5 10.865 24.7148 3.219 530 63.363.3 1.27 3.722 31.831.8 16 1.710 6060 4.326 212 6.338 0.32 1.27 2.314 1.811 1.59 0.32 0.32 1590
2025/2026 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros 6 0 10.865 24.7148 3.219 530 63.363.3 1.27 3.722 31.831.8 16 1.710 6060 4.326 212 6.338 0.32 1.27 2.314 1.811 1.59 0.32 0.32 1590
2026/2027 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 3 3 8.726 2987 2.78 6.720 4040 0.31 3.711 9.19.1 2.37 39 77.877.8 7.723 1.75 9.328 0.72 1.75 3.711 412 0.72 00 13 13.741
2026/2027 DEAC DEAC Férfi NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
4 szezon DEAC U23 DEAC U23 28 9 5.3120 18.2393 1.532 3.166 48.748.5 0.411 242 21.326.2 123 1.438 6860.5 3.460 1.130 4.590 0.37 1.425 2.345 1.936 0.612 0.14 0.36 7.6164
2 szezon Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 29 12 9.6257 22.5617 2.875 4.7130 59.957.7 125 374 32.933.8 1.132 1.647 6568.1 3.275 1.432 4.7107 0.414 1.235 2.890 1.746 119 0.414 0.37 12.1303
1 szezon DEAC DEAC 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 58 21 5.8377 16.81010 1.7107 3.1196 53.554.6 0.536 2116 26.331 0.955 1.385 66.964.7 2.9135 162 3.9197 0.321 1.160 2.1135 1.682 0.631 0.218 0.313 7.8467
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 6 1 3.521 11.770 16 2.314 42.942.9 0.32 1.59 22.222.2 0.53 0.74 7575 0.53 1.59 212 0.21 0.85 16 0.32 0.32 0.32 0.32 3.219
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 6 7.150 23.1162 2.316 3.625 6464 0.43 214 21.521.5 1.39 2.115 6060 2.920 1.410 4.330 0.75 1.712 321 1.611 0.43 00 0.11 8.761
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 4 3 10.542 24.598 3.313 5.522 59.159.1 0.83 3.313 23.123.1 1.87 3.313 53.853.8 4.819 2.510 7.329 0.31 1.56 2.39 3.313 14 0.83 0.31 15.361
2 szezon DEAC U23 DEAC U23 10 4 763 18.1168 2.119 3.936 54.352.8 0.55 2.422 22.822.7 1.110 217 57.458.8 2.622 219 4.641 0.22 1.211 1.615 1.815 0.76 0.55 0.33 9.280
1 szezon MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau 7 6 7.150 23.1162 2.316 3.625 6464 0.43 214 21.521.5 1.39 2.115 6060 2.920 1.410 4.330 0.75 1.712 321 1.611 0.43 00 0.11 8.761
Összesítés 17 10 7113 19.8330 2.235 3.861 57.357.4 0.58 2.336 22.422.2 1.219 232 58.359.4 2.742 1.829 4.571 0.47 1.323 2.136 1.726 0.69 0.45 0.24 9141
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 DEAC DEAC Férfi NB I. B Piros 1 0 00 1111 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 00 22 22 11 00 00 00 00
2023/2024 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 24 2 2.150 9217 0.511 1.330 36.736.7 0.25 0.818 27.827.8 0.513 123 56.556.5 0.513 0.922 1.535 0.24 0.716 124 0.614 0.13 0.24 0.13 2.252
2024/2025 MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 30 18 8.1242 21631 2.472 4.2125 57.657.6 0.721 2.266 31.831.8 1.235 1.752 67.367.3 2.369 130 3.399 0.617 1.340 3.297 1.546 0.413 0.412 0.26 9.1274
2025/2026 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 10 8 10.7107 24.6246 3.232 5.252 61.561.5 110 3.535 28.628.6 1.313 2.323 56.556.5 4.545 2.222 6.767 0.33 1.313 2.323 2.424 1.313 0.55 0.33 15.1151
2025/2026 Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves Férfi NB I. B Piros 6 0 10.865 24.7148 3.219 530 63.363.3 1.27 3.722 31.831.8 16 1.710 6060 4.326 212 6.338 0.32 1.27 2.314 1.811 1.59 0.32 0.32 1590
2026/2027 DEAC U23 DEAC U23 Férfi NB I. B Piros 3 3 8.726 2987 2.78 6.720 4040 0.31 3.711 9.19.1 2.37 39 77.877.8 7.723 1.75 9.328 0.72 1.75 3.711 412 0.72 00 13 13.741
2026/2027 DEAC DEAC Férfi NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
4 szezon DEAC U23 DEAC U23 38 13 5.4183 18.4561 1.651 3.3102 48.250 0.416 264 19.525 133 1.655 66.760 3.482 1.249 4.6131 0.39 1.436 2.260 251 0.518 0.29 0.49 7.7244
2 szezon Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 36 18 9.4307 22.9779 2.891 4.6155 60.758.7 0.928 2.988 31.831.8 1.141 1.762 63.766.1 3.395 1.542 4.8137 0.419 1.247 2.8111 1.757 122 0.414 0.38 12.1364
1 szezon DEAC DEAC 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 75 31 5.8490 171340 1.7142 3.2257 53.455.3 0.544 2152 24.729 0.974 1.4117 65.663.2 2.9177 1.191 4268 0.328 1.283 2.1171 1.6108 0.640 0.223 0.317 7.9608