| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 20 | 15 | 4.9 | 18.9 | 1.1 | 2.6 | 42.3 | 0.7 | 2.2 | 29.5 | 0.8 | 1.1 | 71.4 | 1.6 | 0.4 | 2 | 0.8 | 1.2 | 2.6 | 1.2 | 1.2 | 0 | 0.3 | 5.5 | |||||||||
| Total | 20 | 15 | 98 | 378 | 22 | 52 | 42.3 | 13 | 44 | 29.5 | 15 | 21 | 71.4 | 32 | 7 | 39 | 15 | 23 | 51 | 23 | 24 | 0 | 6 | 109 | |||||||||
| 40 perc | 20 | 15 | 10.4 | 40 | 2.3 | 5.5 | 42.3 | 1.4 | 4.7 | 29.5 | 1.6 | 2.2 | 71.4 | 3.4 | 0.7 | 4.1 | 1.6 | 2.4 | 5.4 | 2.4 | 2.5 | 0 | 0.6 | 11.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 28. |
|
Jászberényi KSE | 91 –82 | * | 13 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 3 | 3 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 19 | |||
| 2 | 2025. 10. 04. |
|
EBH-Salgótarján | 90 –93 | 2 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2025. 10. 10. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 77 –76 | * | 10 | 26 | 3 | 3 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 5 | 2 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||
| 4 | 2025. 10. 18. |
|
Nyíregyháza BS | 73 –85 | * | 5 | 25 | 0 | 5 | 0 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | |||
| 5 | 2025. 10. 26. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 69 –77 | * | 10 | 21 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14 | |||
| 6 | 2025. 10. 31. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 85 –84 | * | 0 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
| 7 | 2025. 11. 08. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 91 –71 | * | 6 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||
| 9 | 2025. 11. 21. |
|
Újbuda MAFC | 75 –89 | * | 6 | 23 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | |||
| 10 | 2025. 11. 26. |
|
TF-BP | 72 –89 | * | 5 | 19 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 11 | 2025. 12. 05. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –77 | * | 5 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 71 –57 | * | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
DEAC U23 | 88 –91 | * | 5 | 16 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | |||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Jászberényi KSE | 94 –89 | * | 4 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 15 | 2026. 01. 09. |
|
EBH-Salgótarján | 82 –59 | 3 | 13 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Nyíregyháza BS | 69 –75 | * | 3 | 14 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 77 –80 | * | 1 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 19 | 2026. 02. 07. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 88 –79 | * | 8 | 19 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 12 | |||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 71 –63 | 5 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 21 | 2026. 02. 19. |
|
Phoenix-MT Fót | 73 –87 | 5 | 12 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 22 | 2026. 03. 07. |
|
Újbuda MAFC | 78 –70 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 21 | 0 | 0.510 | 4.798 | 0.13 | 0.612 | 2525 | 00 | 0.13 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.25 | 0.37 | 0.612 | 0.12 | 0.24 | 0.715 | 0.12 | 0.511 | 00 | 00 | 121 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 22 | 17 | 2.964 | 14.7324 | 0.614 | 1.227 | 51.851.8 | 0.510 | 1.636 | 27.827.8 | 0.36 | 0.48 | 7575 | 0.920 | 0.512 | 1.532 | 0.818 | 0.715 | 2.453 | 0.614 | 122 | 00 | 0.13 | 4.394 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 20 | 15 | 4.998 | 18.9378 | 1.122 | 2.652 | 42.342.3 | 0.713 | 2.244 | 29.529.5 | 0.815 | 1.121 | 71.471.4 | 1.632 | 0.47 | 239 | 0.815 | 1.223 | 2.651 | 1.223 | 1.224 | 00 | 0.36 | 5.5109 | |||
| 2026/2027 |
|
Budapesti Bikák | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 2.37 | 18.355 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 1.75 | 26 | 0.72 | 39 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 63 | 32 | 2.8172 | 12.8800 | 0.639 | 1.591 | 42.742.9 | 0.423 | 1.383 | 27.827.7 | 0.425 | 0.533 | 75.675.8 | 0.957 | 0.426 | 1.383 | 0.635 | 0.742 | 1.9119 | 0.639 | 0.957 | 00 | 0.19 | 3.6224 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Bikák | 3 | 1 | 2.37 | 18.355 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 1.75 | 26 | 0.72 | 39 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 66 | 33 | 2.7179 | 14.2855 | 0.641 | 1.9101 | 32.940.6 | 0.424 | 1.285 | 3128.2 | 0.325 | 0.635 | 53.471.4 | 0.960 | 0.326 | 1.286 | 0.738 | 0.947 | 1.9125 | 0.641 | 1.466 | 00 | 0.19 | 3.3232 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 3 | 1 | 0.72 | 9.328 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 1.34 | 00 | 13 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 6 | 2.119 | 11.8106 | 0.87 | 1.816 | 43.843.8 | 0.11 | 1.211 | 9.19.1 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.76 | 0.22 | 0.98 | 0.65 | 0.76 | 1.614 | 0.44 | 1.110 | 0.11 | 0.22 | 2.220 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 12 | 7 | 1.421 | 10.6134 | 0.68 | 1.117 | 52.647.1 | 0.11 | 0.812 | 7.18.3 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.57 | 0.44 | 0.911 | 0.46 | 0.57 | 1.418 | 0.24 | 1.113 | 0.11 | 0.12 | 2.327 | ||||
| Összesítés | 12 | 7 | 1.421 | 10.6134 | 0.68 | 1.117 | 52.647.1 | 0.11 | 0.812 | 7.18.3 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.57 | 0.44 | 0.911 | 0.46 | 0.57 | 1.418 | 0.24 | 1.113 | 0.11 | 0.12 | 2.327 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 24 | 1 | 0.512 | 5.3126 | 0.24 | 0.513 | 30.830.8 | 00 | 0.24 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.26 | 0.49 | 0.615 | 0.13 | 0.25 | 0.819 | 0.12 | 0.614 | 00 | 00 | 1.228 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 23 | 2.783 | 13.9430 | 0.721 | 1.443 | 48.848.8 | 0.411 | 1.547 | 23.423.4 | 0.38 | 0.412 | 66.766.7 | 0.826 | 0.514 | 1.340 | 0.723 | 0.721 | 2.267 | 0.618 | 132 | 01 | 0.25 | 3.7114 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 20 | 15 | 4.998 | 18.9378 | 1.122 | 2.652 | 42.342.3 | 0.713 | 2.244 | 29.529.5 | 0.815 | 1.121 | 71.471.4 | 1.632 | 0.47 | 239 | 0.815 | 1.223 | 2.651 | 1.223 | 1.224 | 00 | 0.36 | 5.5109 | |||
| 2026/2027 |
|
Budapesti Bikák | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 2.37 | 18.355 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 1.75 | 26 | 0.72 | 39 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 75 | 39 | 2.7193 | 12.7934 | 0.647 | 1.5108 | 42.943.5 | 0.324 | 1.395 | 25.925.3 | 0.427 | 0.537 | 73.273 | 0.964 | 0.430 | 1.394 | 0.541 | 0.749 | 1.8137 | 0.643 | 0.970 | 01 | 0.211 | 3.4251 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Bikák | 3 | 1 | 2.37 | 18.355 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 1.75 | 26 | 0.72 | 39 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 78 | 40 | 2.6200 | 14.1989 | 0.749 | 2118 | 33.241.5 | 0.325 | 1.197 | 29.425.8 | 0.327 | 0.639 | 51.769.2 | 0.967 | 0.330 | 1.297 | 0.744 | 0.954 | 1.9143 | 0.645 | 1.579 | 01 | 0.111 | 3.2259 | ||||||