| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 1.7 | 10.7 | 0.3 | 1 | 33.3 | 0.3 | 1.7 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.3 | 1 | 0.7 | 0 | 2 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0 | 2.3 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 5 | 32 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 6.3 | 40 | 1.2 | 3.7 | 33.3 | 1.2 | 6.3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 1.2 | 3.7 | 2.5 | 0 | 7.5 | 2.5 | 1.2 | 0 | 0 | 8.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 28. |
|
Phoenix-MT Fót | 102 –62 | 5 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 2 | 2025. 10. 05. |
|
Újbuda MAFC | 80 –88 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 6 | 2025. 11. 02. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 102 –97 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 515 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 13 | 0 | 4.862 | 9.8127 | 0.811 | 1.519 | 57.957.9 | 113 | 339 | 33.333.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.811 | 0.34 | 1.215 | 0.56 | 0.912 | 1.519 | 0.68 | 0.810 | 00 | 0.11 | 4.254 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 9 | 0 | 1.211 | 6.256 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.76 | 0.33 | 19 | 0.22 | 0.65 | 0.22 | 0.44 | 0.44 | 00 | 00 | 1.715 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 10.732 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 1 | 9.5104 | 19.6216 | 0.78 | 2.629 | 27.627.6 | 222 | 5.561 | 36.136.1 | 222 | 2.426 | 84.684.6 | 1.213 | 0.910 | 2.123 | 0.56 | 1.213 | 1.517 | 1.618 | 1.112 | 00 | 0.33 | 7.886 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 16.599 | 23.8143 | 0.85 | 1.710 | 5050 | 424 | 7.344 | 54.554.5 | 2.817 | 424 | 70.870.8 | 16 | 0.32 | 1.38 | 16 | 2.213 | 2.213 | 3.521 | 16 | 00 | 00 | 15.895 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 28 | 0 | 2.383 | 7.9230 | 0.516 | 0.827 | 5759.2 | 0.416 | 1.654 | 27.629.6 | 0.13 | 0.27 | 42.142.8 | 0.620 | 0.39 | 129 | 0.310 | 0.518 | 1.230 | 0.414 | 0.415 | 00 | 01 | 2.480 | ||||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 17 | 1 | 13203 | 21.7359 | 0.813 | 2.239 | 36.333.3 | 346 | 6.4105 | 46.643.8 | 2.439 | 3.250 | 75.978 | 1.119 | 0.612 | 1.731 | 0.812 | 1.726 | 1.930 | 2.639 | 118 | 00 | 0.13 | 11.8181 | ||||
| Összesítés | 45 | 1 | 5.9286 | 12.5589 | 0.629 | 1.366 | 45.143.9 | 1.362 | 3.2159 | 40.239 | 0.942 | 1.257 | 72.573.7 | 0.839 | 0.421 | 1.260 | 0.522 | 0.944 | 1.460 | 1.153 | 0.633 | 00 | 0.14 | 5.5261 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 5.941 | 12.789 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 1.611 | 3.927 | 40.740.7 | 0.64 | 17 | 57.157.1 | 0.32 | 0.64 | 0.96 | 0.11 | 1.39 | 1.18 | 0.75 | 17 | 00 | 0.11 | 4.129 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 10.775 | 19.1134 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 2.115 | 6.948 | 31.331.3 | 1.18 | 1.712 | 66.766.7 | 1.611 | 0.43 | 214 | 1.410 | 1.913 | 1.410 | 1.913 | 1.410 | 0.11 | 0.32 | 8.761 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 8 | 0 | 2.941 | 6.489 | 0.12 | 0.45 | 40.140.1 | 0.811 | 1.927 | 40.740.7 | 0.34 | 0.57 | 57.157.1 | 0.12 | 0.34 | 0.46 | 0.11 | 0.69 | 0.68 | 0.45 | 0.57 | 00 | 0.11 | 2.129 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 7 | 0 | 10.775 | 19.1134 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 2.115 | 6.948 | 31.331.3 | 1.18 | 1.712 | 66.766.7 | 1.611 | 0.43 | 214 | 1.410 | 1.913 | 1.410 | 1.913 | 1.410 | 0.11 | 0.32 | 8.761 | ||||
| Összesítés | 15 | 0 | 5.5116 | 10.6223 | 0.613 | 1.328 | 46.446.4 | 1.226 | 3.675 | 34.734.7 | 0.612 | 0.919 | 63.263.2 | 0.613 | 0.37 | 120 | 0.511 | 122 | 0.918 | 0.918 | 0.817 | 01 | 0.13 | 4.390 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 515 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 14 | 0 | 4.462 | 9.1127 | 0.811 | 1.419 | 57.957.9 | 0.913 | 2.839 | 33.333.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.811 | 0.34 | 1.115 | 0.46 | 0.912 | 1.419 | 0.68 | 0.710 | 00 | 0.11 | 3.954 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 16 | 0 | 3.252 | 9.1145 | 0.35 | 0.69 | 55.655.6 | 0.712 | 2.134 | 35.335.3 | 0.46 | 0.812 | 49.949.9 | 0.58 | 0.47 | 0.915 | 0.23 | 0.914 | 0.610 | 0.69 | 0.711 | 00 | 0.11 | 2.744 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 10.732 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 18 | 1 | 9.9179 | 19.4350 | 1.119 | 2.952 | 36.536.5 | 2.137 | 6.1109 | 33.933.9 | 1.730 | 2.138 | 78.978.9 | 1.324 | 0.713 | 2.137 | 0.916 | 1.426 | 1.527 | 1.731 | 1.222 | 0.11 | 0.35 | 8.2147 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 16.599 | 23.8143 | 0.85 | 1.710 | 5050 | 424 | 7.344 | 54.554.5 | 2.817 | 424 | 70.870.8 | 16 | 0.32 | 1.38 | 16 | 2.213 | 2.213 | 3.521 | 16 | 00 | 00 | 15.895 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 36 | 0 | 2.8124 | 8.5319 | 0.418 | 0.832 | 54.256.2 | 0.627 | 1.981 | 30.933.3 | 0.17 | 0.214 | 5050 | 0.622 | 0.313 | 0.935 | 0.311 | 0.527 | 1.238 | 0.519 | 0.422 | 00 | 02 | 2.6109 | ||||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 24 | 1 | 13.2278 | 21.6493 | 0.924 | 2.362 | 41.438.7 | 361 | 6.7153 | 45.239.9 | 2.247 | 3.162 | 73.675.8 | 1.230 | 0.515 | 1.745 | 0.922 | 1.839 | 1.840 | 2.652 | 1.128 | 01 | 0.15 | 12242 | ||||
| Összesítés | 60 | 1 | 6.2402 | 12.8812 | 0.642 | 1.394 | 46.844.7 | 1.488 | 3.5234 | 40.137.6 | 0.854 | 1.276 | 70.671 | 0.852 | 0.428 | 1.280 | 0.533 | 0.966 | 1.478 | 1.271 | 0.750 | 01 | 0.17 | 5.7351 | ||||||