| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 7 | 19.7 | 2.3 | 5.3 | 43.8 | 0.5 | 1.3 | 37.5 | 0.8 | 1.3 | 62.5 | 0.8 | 0.8 | 1.7 | 0.2 | 1.3 | 2.7 | 2.3 | 2.7 | 0.2 | 0.5 | 8.3 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 42 | 118 | 14 | 32 | 43.8 | 3 | 8 | 37.5 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 5 | 10 | 1 | 8 | 16 | 14 | 16 | 1 | 3 | 50 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 14.2 | 40 | 4.7 | 10.8 | 43.8 | 1 | 2.7 | 37.5 | 1.7 | 2.7 | 62.5 | 1.7 | 1.7 | 3.4 | 0.3 | 2.7 | 5.4 | 4.7 | 5.4 | 0.3 | 1 | 17 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 5 | 42 | 118 | 111.22 | 97.9 | 13.32 | 48.84 | 46.25 | 20.9 | 51 | 0.82 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 28/51 | 54.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/10 | 20% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/7 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/4 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 21 | 2026. 03. 06. |
|
Szedeák | 67 –92 | * | 6 | 25 | 3 | 6 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 8 | |||
| 22 | 2026. 03. 14. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 92 –98 | * | 4 | 12 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | |||
| 23 | 2026. 03. 21. |
|
Alba Fehérvár | 91 –80 | * | 11 | 24 | 4 | 10 | 40 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 13 | |||
| 24 | 2026. 03. 27. |
|
Körmend | 93 –83 | * | 9 | 18 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 12 | |||
| 25 | 2026. 04. 04. |
|
ZTE KK | 76 –80 | * | 12 | 24 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | |||
| 26 | 2026. 04. 11. |
|
Szolnoki Olajbányász | 74 –77 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 6 | 5 | 742 | 19.7118 | 2.314 | 5.332 | 43.743.7 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 0.21 | 1.38 | 2.716 | 2.314 | 2.716 | 0.21 | 0.53 | 8.350 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 6 | 5 | 742 | 19.7118 | 2.314 | 5.332 | 43.743.7 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 0.21 | 1.38 | 2.716 | 2.314 | 2.716 | 0.21 | 0.53 | 8.350 | ||||
| Összesítés | 6 | 5 | 742 | 19.7118 | 2.314 | 5.332 | 43.743.7 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 0.21 | 1.38 | 2.716 | 2.314 | 2.716 | 0.21 | 0.53 | 8.350 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 0 | 6.470 | 13.5149 | 222 | 4.347 | 46.846.8 | 0.22 | 0.89 | 22.222.2 | 1.820 | 2.730 | 66.766.7 | 111 | 0.910 | 1.921 | 00 | 1.618 | 3.336 | 222 | 2.426 | 0.11 | 0.33 | 7.380 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 11 | 0 | 6.470 | 13.5149 | 222 | 4.347 | 46.846.8 | 0.22 | 0.89 | 22.222.2 | 1.820 | 2.730 | 66.766.7 | 111 | 0.910 | 1.921 | 00 | 1.618 | 3.336 | 222 | 2.426 | 0.11 | 0.33 | 7.380 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 6.470 | 13.5149 | 222 | 4.347 | 46.846.8 | 0.22 | 0.89 | 22.222.2 | 1.820 | 2.730 | 66.766.7 | 111 | 0.910 | 1.921 | 00 | 1.618 | 3.336 | 222 | 2.426 | 0.11 | 0.33 | 7.380 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 1 | 14.529 | 2244 | 510 | 1020 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2 | 1 | 14.529 | 2244 | 510 | 1020 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 14.529 | 2244 | 510 | 1020 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 1428 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 19 | 6 | 7.4141 | 16.4311 | 2.446 | 5.299 | 46.546.5 | 0.48 | 1.121 | 38.138.1 | 1.325 | 238 | 65.865.8 | 0.917 | 119 | 1.936 | 0.23 | 1.529 | 3.158 | 2.139 | 2.445 | 0.12 | 0.47 | 8.3158 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 19 | 6 | 7.4141 | 16.4311 | 2.446 | 5.299 | 46.546.5 | 0.48 | 1.121 | 38.138.1 | 1.325 | 238 | 65.865.8 | 0.917 | 119 | 1.936 | 0.23 | 1.529 | 3.158 | 2.139 | 2.445 | 0.12 | 0.47 | 8.3158 | ||||
| Összesítés | 19 | 6 | 7.4141 | 16.4311 | 2.446 | 5.299 | 46.546.5 | 0.48 | 1.121 | 38.138.1 | 1.325 | 238 | 65.865.8 | 0.917 | 119 | 1.936 | 0.23 | 1.529 | 3.158 | 2.139 | 2.445 | 0.12 | 0.47 | 8.3158 | ||||||