| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 10.3 | 15.7 | 3.3 | 5.7 | 58.8 | 0 | 1.3 | 0 | 3.7 | 4 | 91.7 | 1.7 | 0.3 | 2 | 2 | 2.3 | 1.3 | 3 | 1.3 | 0.3 | 0 | 12.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 31 | 47 | 10 | 17 | 58.8 | 0 | 4 | 0 | 11 | 12 | 91.7 | 5 | 1 | 6 | 6 | 7 | 4 | 9 | 4 | 1 | 0 | 38 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 26.4 | 40 | 8.5 | 14.5 | 58.8 | 0 | 3.4 | 0 | 9.4 | 10.2 | 91.7 | 4.3 | 0.9 | 5.1 | 5.1 | 6 | 3.4 | 7.7 | 3.4 | 0.9 | 0 | 32.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 0 | 31 | 47 | 104.42 | 95.6 | 8.82 | 59.62 | 47.62 | 33.67 | 33 | 0.94 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 55/80 | 68.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/5 | 20% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 21 | 2026. 03. 06. |
|
Alba Fehérvár | 94 –96 | 10 | 14 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 | 80 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 25 | 2026. 04. 04. |
|
MVM-OSE Lions | 97 –95 | 4 | 13 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 26 | 2026. 04. 11. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 87 –71 | 17 | 20 | 6 | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 4 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 25 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 10.331 | 15.747 | 3.310 | 5.717 | 58.858.8 | 00 | 1.34 | 00 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 1.75 | 0.31 | 26 | 26 | 2.37 | 1.34 | 39 | 1.34 | 0.31 | 00 | 12.738 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 3 | 0 | 10.331 | 15.747 | 3.310 | 5.717 | 58.858.8 | 00 | 1.34 | 00 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 1.75 | 0.31 | 26 | 26 | 2.37 | 1.34 | 39 | 1.34 | 0.31 | 00 | 12.738 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 10.331 | 15.747 | 3.310 | 5.717 | 58.858.8 | 00 | 1.34 | 00 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 1.75 | 0.31 | 26 | 26 | 2.37 | 1.34 | 39 | 1.34 | 0.31 | 00 | 12.738 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 8 | 21.8174 | 28.9231 | 6.350 | 9.576 | 65.865.8 | 0.86 | 1.814 | 42.942.9 | 756 | 8.870 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 1.512 | 3.629 | 4.133 | 6.955 | 648 | 0.43 | 0.43 | 31.6253 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 8 | 8 | 21.8174 | 28.9231 | 6.350 | 9.576 | 65.865.8 | 0.86 | 1.814 | 42.942.9 | 756 | 8.870 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 1.512 | 3.629 | 4.133 | 6.955 | 648 | 0.43 | 0.43 | 31.6253 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 21.8174 | 28.9231 | 6.350 | 9.576 | 65.865.8 | 0.86 | 1.814 | 42.942.9 | 756 | 8.870 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 1.512 | 3.629 | 4.133 | 6.955 | 648 | 0.43 | 0.43 | 31.6253 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 11 | 8 | 18.6205 | 25.3278 | 5.560 | 8.593 | 64.564.5 | 0.56 | 1.618 | 33.333.3 | 6.167 | 7.582 | 81.781.7 | 3.336 | 0.78 | 444 | 1.618 | 3.336 | 3.437 | 5.864 | 4.752 | 0.44 | 0.33 | 26.5291 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 11 | 8 | 18.6205 | 25.3278 | 5.560 | 8.593 | 64.564.5 | 0.56 | 1.618 | 33.333.3 | 6.167 | 7.582 | 81.781.7 | 3.336 | 0.78 | 444 | 1.618 | 3.336 | 3.437 | 5.864 | 4.752 | 0.44 | 0.33 | 26.5291 | ||||
| Összesítés | 11 | 8 | 18.6205 | 25.3278 | 5.560 | 8.593 | 64.564.5 | 0.56 | 1.618 | 33.333.3 | 6.167 | 7.582 | 81.781.7 | 3.336 | 0.78 | 444 | 1.618 | 3.336 | 3.437 | 5.864 | 4.752 | 0.44 | 0.33 | 26.5291 | ||||||