| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.7 | 5.7 | 11.4 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 1 | 0 | 0 | 8 | 68.64 | 133.59 | -64.95 | 0 | 0 | 11.76 | 2 | 0 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 17 | 2026. 01. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 101 –75 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 00 | 17 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 8.325 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 3 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 11 | 0 | 0.22 | 3.834 | 0.11 | 0.33 | 41.133.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.86 | 1.19 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | -0.11 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.22 | 3.834 | 0.11 | 0.33 | 41.133.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.86 | 1.19 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | -0.11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 3 | 5.427 | 19.899 | 1.68 | 4.422 | 36.436.4 | 00 | 0.63 | 00 | 2.211 | 2.613 | 84.684.6 | 1.68 | 1.68 | 3.216 | 0.21 | 15 | 2.814 | 1.47 | 0.21 | 00 | 00 | 5.628 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 5 | 3 | 5.427 | 19.899 | 1.68 | 4.422 | 36.436.4 | 00 | 0.63 | 00 | 2.211 | 2.613 | 84.684.6 | 1.68 | 1.68 | 3.216 | 0.21 | 15 | 2.814 | 1.47 | 0.21 | 00 | 00 | 5.628 | ||||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 2.727 | 9.999 | 0.88 | 2.222 | 36.436.4 | 00 | 0.33 | 00 | 1.111 | 1.313 | 84.684.6 | 0.88 | 0.88 | 1.616 | 0.11 | 0.55 | 1.414 | 0.77 | 0.11 | 00 | 00 | 2.828 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 3 | 5.427 | 19.899 | 1.68 | 4.422 | 36.436.4 | 00 | 0.63 | 00 | 2.211 | 2.613 | 84.684.6 | 1.68 | 1.68 | 3.216 | 0.21 | 15 | 2.814 | 1.47 | 0.21 | 00 | 00 | 5.628 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 0 | 00 | 0.97 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 8.325 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 5 | 3 | 5.427 | 19.899 | 1.68 | 4.422 | 36.436.4 | 00 | 0.63 | 00 | 2.211 | 2.613 | 84.684.6 | 1.68 | 1.68 | 3.216 | 0.21 | 15 | 2.814 | 1.47 | 0.21 | 00 | 00 | 5.628 | ||||
| 3 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 12 | 0 | 0.22 | 3.734 | 0.11 | 0.33 | 4233.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.86 | 1.19 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | -0.11 | ||||
| Összesítés | 17 | 3 | 1.529 | 7.8133 | 0.59 | 1.325 | 37.236 | 00 | 0.23 | 00 | 0.611 | 0.713 | 84.684.6 | 0.711 | 0.48 | 1.119 | 0.23 | 0.911 | 1.523 | 0.47 | 0.23 | 00 | 00 | 1.329 | ||||||