| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 5 | 4 | 16.2 | 1 | 1.6 | 63.2 | 0.5 | 1.3 | 38.7 | 0.5 | 0.9 | 57.1 | 1.4 | 0.5 | 1.8 | 0.7 | 0.8 | 3 | 1.3 | 2.7 | 0 | 0.2 | 7.9 | |||||||||
| Total | 24 | 5 | 96 | 388 | 24 | 38 | 63.2 | 12 | 31 | 38.7 | 12 | 21 | 57.1 | 33 | 11 | 44 | 16 | 19 | 71 | 30 | 65 | 0 | 4 | 190 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 5 | 9.9 | 40 | 2.5 | 3.9 | 63.2 | 1.2 | 3.2 | 38.7 | 1.2 | 2.2 | 57.1 | 3.4 | 1.1 | 4.5 | 1.7 | 2 | 7.3 | 3.1 | 6.7 | 0 | 0.4 | 19.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 24 | 5 | 96 | 386 | 128.61 | 91.22 | 37.39 | 60.76 | 60.87 | 11.95 | 98 | 0.98 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 26/42 | 61.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/9 | 44.4% |
| • 3 pontos bal | 3/14 | 21.4% |
| • 3 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 6/11 | 54.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/10 | 20% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Szedeák | 87 –92 | 5 | 27 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 2 | 2025. 10. 04. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 91 –79 | * | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 3 | 2025. 10. 12. |
|
Alba Fehérvár | 94 –87 | * | 4 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 9 | |||
| 4 | 2025. 10. 18. |
|
Körmend | 100 –97 | 5 | 17 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 8 | 2025. 11. 08. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 81 –72 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 9 | 2025. 11. 15. |
|
NKA Universitas Pécs | 79 –88 | 11 | 22 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 10 | 2025. 11. 19. |
|
Sopron KC | 94 –72 | 4 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 11 | 2025. 12. 05. |
|
DEAC | 86 –75 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2025. 12. 13. |
|
Szolnoki Olajbányász | 90 –87 | 13 | 21 | 3 | 3 | 100 | 1 | 2 | 50 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 7 | 2025. 12. 16. |
|
MVM-OSE Lions | 84 –90 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 13 | 2025. 12. 20. |
|
Kaposvári KK | 95 –102 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 14 | 2025. 12. 29. |
|
Szedeák | 76 –73 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 15 | 2026. 01. 03. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 90 –86 | 2 | 15 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 2 | 6 | ||||
| 16 | 2026. 01. 10. |
|
Alba Fehérvár | 94 –84 | 6 | 18 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 10 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
Körmend | 102 –79 | * | 4 | 18 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 | |||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
ZTE KK | 70 –94 | * | 3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 9 | |||
| 19 | 2026. 02. 07. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 78 –86 | * | 2 | 26 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 | 13 | |||
| 20 | 2026. 02. 14. |
|
MVM-OSE Lions | 96 –83 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 21 | 2026. 03. 06. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 93 –100 | 2 | 13 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 22 | 2026. 03. 13. |
|
NKA Universitas Pécs | 105 –76 | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 23 | 2026. 03. 21. |
|
Sopron KC | 67 –69 | 2 | 13 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 24 | 2026. 03. 28. |
|
DEAC | 106 –72 | 5 | 19 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 25 | 2026. 04. 04. |
|
Szolnoki Olajbányász | 63 –103 | 8 | 18 | 4 | 4 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 26 | 2026. 04. 11. |
|
Kaposvári KK | 78 –81 | 11 | 14 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 21 | 8 | 2.552 | 9.5200 | 0.511 | 0.816 | 68.868.8 | 0.37 | 0.919 | 36.836.8 | 0.49 | 0.510 | 90.190.1 | 0.816 | 0.613 | 1.429 | 0.49 | 0.511 | 2.349 | 0.613 | 0.48 | 00 | 01 | 3.982 | |||
| 2023/2024 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 25 | 1 | 4.1102 | 11.4284 | 0.718 | 1.641 | 43.943.9 | 0.512 | 1.230 | 4040 | 1.230 | 249 | 61.261.2 | 0.819 | 0.616 | 1.435 | 0.512 | 0.821 | 2.563 | 1.948 | 1.436 | 00 | 0.13 | 6.1152 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 25 | 3 | 3.485 | 14.7368 | 0.821 | 1.435 | 6060 | 0.25 | 1.229 | 17.217.2 | 1.128 | 1.538 | 73.773.7 | 1.229 | 0.820 | 249 | 126 | 0.819 | 2.767 | 1.742 | 1.947 | 00 | 0.13 | 7.3182 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 26 | 5 | 3.796 | 14.9388 | 0.924 | 1.538 | 63.163.1 | 0.512 | 1.231 | 38.838.8 | 0.512 | 0.821 | 57.257.2 | 1.333 | 0.411 | 1.744 | 0.616 | 0.719 | 2.771 | 1.230 | 2.565 | 00 | 0.24 | 7.3190 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 9.328 | 2060 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 26 | 412 | 5050 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 00 | 1.34 | 1.34 | 2.37 | 0.72 | 3.310 | 1.34 | 4.714 | 00 | 00 | 15.346 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 46 | 9 | 3.3154 | 10.4484 | 0.629 | 1.257 | 51.850.9 | 0.419 | 1.149 | 38.638.8 | 0.839 | 1.259 | 66.966.1 | 0.835 | 0.629 | 1.464 | 0.521 | 0.732 | 2.4112 | 1.361 | 0.944 | 00 | 0.14 | 5234 | ||||
| 3 szezon |
|
Atomerőmű SE | 54 | 8 | 5.5209 | 16.5816 | 149 | 1.780 | 59.661.2 | 0.923 | 2.172 | 41.932 | 0.742 | 161 | 75.168.9 | 0.862 | 0.935 | 1.797 | 1.349 | 0.740 | 2.9148 | 1.476 | 3126 | 00 | 0.17 | 10418 | ||||
| Összesítés | 100 | 17 | 4.6363 | 14.11300 | 0.978 | 1.5137 | 57.156.9 | 0.742 | 1.7121 | 41.134.7 | 0.881 | 1.1120 | 71.467.5 | 0.897 | 0.864 | 1.6161 | 170 | 0.772 | 2.7260 | 1.3137 | 2.2170 | 00 | 0.111 | 8652 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Férfi A, Play-out | 10 | 2 | 2.525 | 13.7137 | 0.77 | 1.212 | 58.358.3 | 0.22 | 0.88 | 2525 | 0.55 | 0.88 | 62.562.5 | 110 | 0.44 | 1.414 | 0.66 | 0.77 | 330 | 1.818 | 1.515 | 00 | 0.11 | 5.757 | |||
| 2023/2024 |
|
Kaposvári KK | Férfi A, Play-out | 10 | 7 | 7.474 | 21.9219 | 1.515 | 2.121 | 71.471.4 | 1.111 | 2.929 | 37.937.9 | 1.111 | 1.515 | 73.373.3 | 1.818 | 1.212 | 330 | 1.212 | 1.515 | 3.535 | 3.333 | 4.141 | 00 | 0.33 | 14.7147 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 12 | 2 | 2.226 | 10.8129 | 0.45 | 0.911 | 45.545.5 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.67 | 0.810 | 7070 | 1.113 | 0.33 | 1.316 | 0.67 | 112 | 2.834 | 1.214 | 1.315 | 00 | 0.11 | 4.453 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 1 | 2.831 | 13.7151 | 0.56 | 1.213 | 46.146.1 | 0.55 | 1.517 | 29.429.4 | 0.44 | 0.55 | 8080 | 1.415 | 0.33 | 1.618 | 0.55 | 1.314 | 3.134 | 0.67 | 2.528 | 00 | 0.22 | 555 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 20 | 9 | 599 | 17.8356 | 1.122 | 1.733 | 66.766.7 | 0.713 | 1.937 | 35.135.1 | 0.816 | 1.223 | 69.669.6 | 1.428 | 0.816 | 2.244 | 0.918 | 1.122 | 3.365 | 2.651 | 2.856 | 00 | 0.24 | 10.2204 | ||||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 23 | 3 | 2.557 | 12.2280 | 0.511 | 124 | 45.845.8 | 0.48 | 1.124 | 33.133.4 | 0.511 | 0.615 | 73.573.3 | 1.228 | 0.36 | 1.534 | 0.512 | 1.126 | 368 | 0.921 | 1.943 | 00 | 0.13 | 4.7108 | ||||
| Összesítés | 43 | 12 | 3.7156 | 15636 | 0.833 | 1.357 | 58.657.9 | 0.521 | 1.561 | 34.434.4 | 0.627 | 0.938 | 7171.1 | 1.356 | 0.522 | 1.878 | 0.730 | 1.148 | 3.1133 | 1.772 | 2.399 | 00 | 0.27 | 7.5312 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 26 | 13.741 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 13 | 00 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.34 | 13 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 2.37 | 00 | 00 | 6.720 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 1 | 3.310 | 2163 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 00 | 0.72 | 00 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 3.310 | 0.31 | 3.711 | 0.72 | 1.34 | 4.313 | 39 | 3.310 | 00 | 00 | 10.331 | |||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 6 | 1 | 2.716 | 17.3104 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 0.85 | 00 | 1.38 | 1.710 | 8080 | 2.314 | 0.74 | 318 | 0.53 | 0.85 | 3.320 | 2.314 | 2.817 | 00 | 00 | 8.551 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 2.716 | 17.3104 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 0.85 | 00 | 1.38 | 1.710 | 8080 | 2.314 | 0.74 | 318 | 0.53 | 0.85 | 3.320 | 2.314 | 2.817 | 00 | 00 | 8.551 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 31 | 10 | 2.577 | 10.9337 | 0.618 | 0.928 | 64.364.3 | 0.39 | 0.927 | 33.333.3 | 0.514 | 0.618 | 77.877.8 | 0.826 | 0.517 | 1.443 | 0.515 | 0.618 | 2.579 | 131 | 0.723 | 00 | 0.12 | 4.5139 | |||
| 2023/2024 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 35 | 8 | 5176 | 14.4503 | 0.933 | 1.862 | 53.253.2 | 0.723 | 1.759 | 3939 | 1.241 | 1.864 | 64.164.1 | 1.137 | 0.828 | 1.965 | 0.724 | 136 | 2.898 | 2.381 | 2.277 | 00 | 0.26 | 8.5299 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 40 | 5 | 2.9117 | 13.5538 | 0.727 | 1.247 | 57.457.4 | 0.28 | 139 | 20.520.5 | 139 | 1.354 | 72.272.2 | 1.146 | 0.726 | 1.872 | 0.834 | 0.832 | 2.7108 | 1.561 | 1.769 | 00 | 0.14 | 6.4255 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 7 | 3.4137 | 15602 | 0.833 | 1.559 | 55.955.9 | 0.417 | 1.250 | 3434 | 0.520 | 0.830 | 66.766.7 | 1.458 | 0.415 | 1.873 | 0.623 | 0.937 | 3118 | 1.246 | 2.6103 | 00 | 0.26 | 6.9276 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 9.328 | 2060 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 26 | 412 | 5050 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 00 | 1.34 | 1.34 | 2.37 | 0.72 | 3.310 | 1.34 | 4.714 | 00 | 00 | 15.346 | |||
| 2 szezon |
|
Kaposvári KK | 66 | 18 | 3.8253 | 12.6840 | 0.851 | 1.390 | 5756.7 | 0.532 | 1.386 | 3737.2 | 0.855 | 1.282 | 67.467.1 | 0.963 | 0.745 | 1.6108 | 0.639 | 0.854 | 2.7177 | 1.7112 | 1.5100 | 00 | 0.18 | 6.5438 | ||||
| 3 szezon |
|
Atomerőmű SE | 83 | 12 | 5.2282 | 16.21200 | 0.964 | 1.7113 | 56.856.6 | 0.931 | 2.1101 | 42.230.7 | 0.761 | 0.986 | 77.470.9 | 0.9104 | 0.845 | 1.7149 | 1.364 | 0.871 | 3236 | 1.3111 | 3186 | 00 | 0.110 | 9.5577 | ||||
| Összesítés | 149 | 30 | 4.6535 | 14.72040 | 0.9115 | 1.5203 | 56.956.6 | 0.763 | 1.8187 | 40.733.7 | 0.8116 | 1168 | 72.769.1 | 0.9167 | 0.790 | 1.6257 | 1103 | 0.8125 | 2.9413 | 1.5223 | 2.4286 | 00 | 0.118 | 8.31015 | ||||||