| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 1.2 | 4.2 | 0.4 | 0.4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.4 | 100 | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 0 | 0 | 1 | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 2.2 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 6 | 21 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 11.4 | 40 | 3.8 | 3.8 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3.8 | 3.8 | 100 | 5.7 | 1.9 | 7.6 | 0 | 0 | 9.5 | 1.9 | 0 | 0 | 0 | 21 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 5 | 0 | 6 | 22 | 182.5 | 103.49 | 79.01 | 100 | 100 | 6.12 | 3 | 2 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 2/2 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 9 | 2025. 11. 15. |
|
ZTE KK | 109 –89 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
NKA Universitas Pécs | 97 –76 | 4 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 10 | 2025. 12. 23. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 93 –73 | 2 | 4 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 14 | 2025. 12. 28. |
|
Sopron KC | 95 –77 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2026. 01. 10. |
|
Atomerőmű SE | 94 –84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2022/2023 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 22 | 11 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 5 | 0 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 19 | 0 | 0.36 | 1.121 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.23 | 0.11 | 0.24 | 00 | 00 | 0.35 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.611 | |||
| 2026/2027 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 4.59 | 9.519 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 48 | |||
| 1 szezon |
|
Veszprém | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| 4 szezon |
|
Alba Fehérvár | 26 | 0 | 0.68 | 0.824 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 02 | 02 | 100100 | 0.34 | 01 | 0.35 | 00 | 00 | 0.15 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.914 | ||||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 2 | 0 | 4.59 | 9.519 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 29 | 0 | 1.117 | 2.545 | 0.57 | 0.810 | 67.470 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.47 | 23.242.8 | 0.46 | 0.12 | 0.58 | 0.21 | 0.11 | 0.49 | 0.35 | 00 | 00 | 00 | 1.423 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 3 | 0 | 39 | 10.732 | 13 | 1.75 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 13 | 1.75 | 6060 | 1.75 | 1.34 | 39 | 00 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 00 | 0.31 | 6.319 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 00 | 0.54 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | |||
| 1 szezon |
|
Veszprém | 3 | 0 | 39 | 10.732 | 13 | 1.75 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 13 | 1.75 | 6060 | 1.75 | 1.34 | 39 | 00 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 00 | 0.31 | 6.319 | ||||
| 3 szezon |
|
Alba Fehérvár | 10 | 0 | 00 | 0.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 01 | 01 | 00 | 01 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 0.89 | 337 | 0.33 | 0.45 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.45 | 6060 | 0.45 | 0.45 | 0.810 | 01 | 0.11 | 0.23 | 0.34 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.621 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 0 | 2.39 | 8.534 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.35 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.21 | 0.52 | 14 | 0.52 | 00 | 0.21 | 520 | |||
| 2022/2023 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 22 | 11 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 6 | 0 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 28 | 0 | 0.26 | 0.926 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.14 | 0.12 | 0.26 | 01 | 00 | 0.27 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.514 | |||
| 2026/2027 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 4.59 | 9.519 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 48 | |||
| 1 szezon |
|
Veszprém | 4 | 0 | 2.39 | 8.534 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.35 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.21 | 0.52 | 14 | 0.52 | 00 | 0.21 | 520 | ||||
| 4 szezon |
|
Alba Fehérvár | 37 | 0 | 0.68 | 0.830 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 02 | 02 | 100100 | 0.25 | 02 | 0.27 | 01 | 00 | 0.17 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.817 | ||||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 2 | 0 | 4.59 | 9.519 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 43 | 0 | 1.526 | 3.583 | 0.610 | 115 | 65.666.7 | 00 | 00 | 00 | 0.26 | 0.612 | 34.650 | 0.512 | 0.37 | 0.719 | 02 | 0.12 | 0.513 | 0.59 | 0.12 | 00 | 01 | 245 | ||||||