| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 6 | 10.3 | 27.5 | 4.4 | 8.7 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 4.1 | 36.6 | 4.8 | 2.1 | 6.9 | 0.5 | 1 | 3.1 | 2.8 | 1.2 | 0.7 | 0.2 | 14.5 | |||||||||
| Total | 10 | 6 | 103 | 275 | 44 | 87 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 41 | 36.6 | 48 | 21 | 69 | 5 | 10 | 31 | 28 | 12 | 7 | 2 | 145 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 6 | 15 | 40 | 6.4 | 12.7 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 2.2 | 6 | 36.6 | 7 | 3.1 | 10 | 0.7 | 1.5 | 4.5 | 4.1 | 1.7 | 1 | 0.3 | 21.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 6 | 103 | 276 | 95.54 | 98.59 | -3.05 | 48.13 | 50.57 | 19.9 | 117 | 0.88 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 72/118 | 61% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 10/26 | 38.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/10 | 20% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
MVM-OSE Lions | 79 –88 | 2 | 24 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | 7 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 86 –69 | * | 4 | 29 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 10 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 14 | |||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 95 –69 | * | 10 | 30 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 13 | |||
| 20 | 2026. 02. 14. |
|
Sopron KC | 75 –79 | * | 5 | 22 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 9 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 21 | 2026. 03. 07. |
|
DEAC | 72 –59 | 10 | 30 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 22 | ||||
| 22 | 2026. 03. 13. |
|
Atomerőmű SE | 105 –76 | * | 18 | 30 | 7 | 11 | 63.6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | 44.4 | 3 | 2 | 5 | 2 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 19 | |||
| 23 | 2026. 03. 21. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 90 –103 | 8 | 24 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 24 | 2026. 03. 28. |
|
SZTE-Szedeák | 89 –82 | * | 16 | 29 | 6 | 12 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 25 | 2026. 04. 04. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 71 –61 | 9 | 24 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 14 | ||||
| 26 | 2026. 04. 11. |
|
Alba Fehérvár | 87 –84 | * | 21 | 33 | 9 | 14 | 64.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 37.5 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 23 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 10 | 0 | 10.3 | 27.5 | 4.4 | 8.7 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 4.1 | 36.6 | 4.8 | 2.1 | 6.9 | 0.5 | 1 | 3.1 | 2.8 | 1.2 | 0.7 | 0.2 | 14.5 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 10 | 0 | 10.3 | 27.5 | 4.4 | 8.7 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 4.1 | 36.6 | 4.8 | 2.1 | 6.9 | 0.5 | 1 | 3.1 | 2.8 | 1.2 | 0.7 | 0.2 | 14.5 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 10.3 | 27.5 | 4.4 | 8.7 | 50.6 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 4.1 | 36.6 | 4.8 | 2.1 | 6.9 | 0.5 | 1 | 3.1 | 2.8 | 1.2 | 0.7 | 0.2 | 14.5 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 0 | 13.6 | 23.4 | 6 | 10.1 | 59.2 | 0 | 0 | 0 | 1.6 | 3.3 | 47.8 | 4 | 2.1 | 6.1 | 0.6 | 1.3 | 1.7 | 2.4 | 1.4 | 0.4 | 0.4 | 17.4 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 7 | 0 | 13.6 | 23.4 | 6 | 10.1 | 59.2 | 0 | 0 | 0 | 1.6 | 3.3 | 47.8 | 4 | 2.1 | 6.1 | 0.6 | 1.3 | 1.7 | 2.4 | 1.4 | 0.4 | 0.4 | 17.4 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 13.6 | 23.4 | 6 | 10.1 | 59.2 | 0 | 0 | 0 | 1.6 | 3.3 | 47.8 | 4 | 2.1 | 6.1 | 0.6 | 1.3 | 1.7 | 2.4 | 1.4 | 0.4 | 0.4 | 17.4 | ||||||