MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Novakovic Aleksa

Novakovic Aleksa
17

198 cm Magasság
99 kg Súly
Kiscsatár Poszt
1996 Születési év
Box score Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 26 20 8.3 20.7 1.6 3 54.5 1.2 3.5 34.1 1.5 2.1 70.9 2.5 0.6 3.1 0.5 0.9 2.4 2 1.1 0 0.2 9.9
Total 26 20 216 539 42 77 54.5 31 91 34.1 39 55 70.9 66 15 81 13 23 62 53 29 0 6 258
40 perc 26 20 16 40 3.1 5.7 54.5 2.3 6.8 34.1 2.9 4.1 70.9 4.9 1.1 6 1 1.7 4.6 3.9 2.2 0 0.4 19.1
Fejlett statisztikák Férfi NB I. A csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 26 20 216 534 104.72 98.79 5.93 56.25 52.68 18.66 215 1
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 42/68 61.8%
•  Közeli 2 pontos bal 1/8 12.5%
•  Közeli 2 pontos közép 3/8 37.5%
•  Közeli 2 pontos jobb 2/11 18.2%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos bal 1/2 50%
•  Távoli 2 pontos közép 3/4 75%
•  Távoli 2 pontos jobb 1/1 100%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/1 0%
•  3 pontos bal sarok 8/24 33.3%
•  3 pontos bal 16/39 41%
•  3 pontos közép 5/13 38.5%
•  3 pontos jobb 15/35 42.9%
•  3 pontos jobb sarok 5/21 23.8%
42/68
61.8%
1/8
12.5%
3/8
37.5%
2/11
18.2%
0/1
0%
1/2
50%
3/4
75%
1/1
100%
0/1
0%
8/24   33.3%
16/39
41%
5/13
38.5%
15/35
42.9%
5/21   23.8%
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport

Összesítés

43.5%
Összesített pontosság
73
sikeres dobás
168
kísérlet

Bontás

2 pontos:42/77 (54,5%)
3 pontos:31/91 (34,1%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 09. 27. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 79 –83 * 12 28 4 7 57.1 1 2 50 1 2 50 4 1 5 0 1 2 3 2 0 0 16
2 2025. 10. 03. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 84 –95 * 8 21 0 0 0 2 4 50 2 2 100 2 1 3 0 1 2 2 1 0 0 11
7 2025. 10. 08. Kaposvári KK Kaposvári KK 83 –90 9 20 2 3 66.7 1 2 50 2 2 100 3 0 3 1 2 2 1 2 0 0 12
3 2025. 10. 11. NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 87 –80 * 1 10 0 1 0 0 0 0 1 4 25 0 0 0 0 0 4 3 1 0 0 1
4 2025. 10. 18. Sopron KC Sopron KC 78 –68 * 12 27 2 3 66.7 2 3 66.7 2 3 66.7 5 2 7 0 1 3 4 0 0 0 19
5 2025. 10. 25. DEAC DEAC 99 –62 * 13 23 4 4 100 1 2 50 2 4 50 6 0 6 1 1 1 2 3 0 0 21
6 2025. 11. 01. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 103 –79 * 12 24 2 3 66.7 2 5 40 2 2 100 4 0 4 1 1 4 2 0 0 0 14
8 2025. 11. 08. Szedeák Szedeák 100 –83 * 2 16 1 3 33.3 0 2 0 0 0 0 4 0 4 0 2 3 0 0 0 0 0
9 2025. 11. 16. Endo Plus Service-Honvéd Endo Plus Service-Honvéd 73 –87 * 14 20 3 4 75 2 2 100 2 2 100 3 1 4 2 1 2 1 0 0 0 19
11 2025. 12. 06. Körmend Körmend 99 –79 * 5 20 2 3 66.7 0 5 0 1 2 50 0 1 1 0 0 3 2 0 0 0 1
12 2025. 12. 14. ZTE KK ZTE KK 104 –72 * 10 15 1 2 50 2 2 100 2 2 100 3 0 3 1 0 1 1 1 0 0 15
13 2025. 12. 20. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 84 –82 * 0 12 0 1 0 0 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0 1 0 1 0 0 -1
10 2025. 12. 23. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 93 –73 3 12 1 2 50 0 2 0 1 2 50 2 0 2 1 1 1 1 0 0 0 2
14 2025. 12. 28. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 112 –84 * 7 19 2 3 66.7 1 4 25 0 0 0 3 1 4 0 1 2 0 2 0 0 8
15 2026. 01. 03. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 87 –63 14 21 3 4 75 2 6 33.3 2 2 100 2 0 2 1 1 2 2 0 0 1 13
16 2026. 01. 10. NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 93 –97 * 10 24 1 2 50 2 2 100 2 2 100 2 0 2 1 0 2 2 0 0 0 14
17 2026. 01. 24. Sopron KC Sopron KC 88 –72 * 11 21 0 0 0 2 4 50 5 6 83.3 0 0 0 0 1 1 3 2 0 0 12
18 2026. 01. 31. DEAC DEAC 90 –84 2 21 0 1 0 0 3 0 2 4 50 1 2 3 0 1 2 4 0 0 1 2
19 2026. 02. 07. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 78 –86 8 25 1 1 100 2 4 50 0 0 0 3 1 4 0 1 3 0 2 0 0 11
20 2026. 02. 14. Kaposvári KK Kaposvári KK 99 –93 6 17 2 4 50 0 3 0 2 2 100 3 0 3 0 2 5 3 1 0 0 6
21 2026. 03. 06. Szedeák Szedeák 67 –92 * 9 26 3 4 75 1 6 16.7 0 0 0 3 2 5 0 0 3 2 3 0 1 13
22 2026. 03. 14. Endo Plus Service-Honvéd Endo Plus Service-Honvéd 92 –98 * 8 26 1 3 33.3 1 4 25 3 4 75 2 0 2 1 2 2 5 2 0 0 10
23 2026. 03. 21. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 91 –80 * 19 35 4 10 40 2 5 40 5 6 83.3 3 2 5 2 2 1 6 4 0 2 24
24 2026. 03. 27. Körmend Körmend 93 –83 * 3 13 0 3 0 1 2 50 0 0 0 1 0 1 0 0 3 2 0 0 0 2
25 2026. 04. 04. ZTE KK ZTE KK 76 –80 * 14 26 1 3 33.3 4 9 44.4 0 0 0 2 1 3 1 0 4 1 2 0 0 14
26 2026. 04. 11. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 74 –77 * 4 17 2 3 66.7 0 5 0 0 2 0 3 0 3 0 1 3 1 0 0 1 -1
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport 11 1 6.673 16.2178 1.112 1.921 57.257.2 1.415 333 45.545.5 0.44 0.56 66.866.8 1.517 0.67 2.224 0.56 0.55 1.517 0.910 0.22 0.11 00 7.582
2025/2026 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport 26 20 8.3216 20.7539 1.642 377 54.554.5 1.231 3.591 34.134.1 1.539 2.155 70.970.9 2.566 0.615 3.181 0.513 0.923 2.462 253 1.129 00 0.26 9.9258
2 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 37 21 7.5289 18.5717 1.454 2.498 55.655.1 1.346 3.3124 39.337.1 0.943 1.361 70.170.5 283 0.622 2.6105 0.519 0.728 279 1.563 0.631 01 0.16 8.7340
Összesítés 37 21 7.5289 18.5717 1.454 2.498 55.655.1 1.346 3.3124 39.337.1 0.943 1.361 70.170.5 283 0.622 2.6105 0.519 0.728 279 1.563 0.631 01 0.16 8.7340
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco KC Szombathely Falco KC Szombathely Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 10 1 6.565 17170 1.515 2.525 6060 110 2.525 4040 0.55 0.66 83.383.3 1.717 0.66 2.323 0.33 0.99 2.121 110 0.88 0.11 00 7.575
2025/2026 Falco KC Szombathely Falco KC Szombathely Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 11 11 8.492 22242 111 2.527 40.740.7 1.618 3.741 43.943.9 1.516 1.921 76.276.2 333 0.55 3.538 0.89 1.213 3.235 1.719 1.112 00 00 10.3113
2 szezon Falco KC Szombathely Falco KC Szombathely 21 12 7.4157 19.5412 1.326 2.552 50.550 1.328 3.166 42.342.4 121 1.327 77.977.8 2.450 0.511 2.961 0.612 122 2.656 1.429 0.920 0.11 00 8.9188
Összesítés 21 12 7.4157 19.5412 1.326 2.552 50.550 1.328 3.166 42.342.4 121 1.327 77.977.8 2.450 0.511 2.961 0.612 122 2.656 1.429 0.920 0.11 00 8.9188
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Magyar Kupa, Férfi 2 2 7.515 2244 12 1.53 66.766.7 1.53 3.57 42.942.9 12 1.53 66.766.7 24 1.53 3.57 0.51 12 2.55 1.53 0.51 00 00 9.519
2025/2026 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa 3 2 5.717 1751 0.72 1.75 4040 1.34 2.78 5050 0.31 0.72 49.949.9 1.34 13 2.37 0.31 0.31 2.37 1.75 0.72 00 00 7.723
2 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 5 4 6.632 19.595 0.84 1.68 52.650 1.47 3.115 45.946.7 0.73 1.15 61.560 1.78 1.36 2.914 0.42 0.73 2.412 1.68 0.63 00 00 8.642
Összesítés 5 4 6.632 19.595 0.84 1.68 52.650 1.47 3.115 45.946.7 0.73 1.15 61.560 1.78 1.36 2.914 0.42 0.73 2.412 1.68 0.63 00 00 8.642
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi 23 4 6.7153 17392 1.329 2.149 59.259.2 1.228 2.865 43.143.1 0.511 0.715 73.473.4 1.738 0.716 2.354 0.410 0.716 1.943 123 0.511 0.12 00 7.7176
2025/2026 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa 40 33 8.1325 20.8832 1.455 2.7109 50.450.4 1.353 3.5140 37.837.8 1.456 1.978 71.871.8 2.6103 0.623 3.1126 0.623 0.937 2.6104 1.977 1.143 00 0.26 9.8394
2 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 63 37 7.4478 18.91224 1.384 2.4158 54.353.2 1.381 3.2205 40.239.5 0.967 1.393 72.272.1 2.1141 0.639 2.7180 0.533 0.853 2.2147 1.5100 0.854 02 0.16 8.8570
Összesítés 63 37 7.4478 18.91224 1.384 2.4158 54.353.2 1.381 3.2205 40.239.5 0.967 1.393 72.272.1 2.1141 0.639 2.7180 0.533 0.853 2.2147 1.5100 0.854 02 0.16 8.8570