| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 2.530 | 16.4197 | 0.34 | 224 | 16.716.7 | 0.34 | 1.518 | 22.222.2 | 0.810 | 1.923 | 43.543.5 | 1.821 | 0.22 | 1.923 | 0.78 | 3.238 | 0.67 | 2.631 | 0.67 | 00 | 0.33 | 1.214 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 77 | 1313 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 14 | 0 | 3.237 | 12.5218 | 0.86 | 1.727 | 46.722.2 | 0.14 | 0.518 | 22.222.2 | 1.313 | 227 | 64.848.1 | 1.624 | 0.12 | 1.626 | 1.612 | 2.442 | 1.912 | 2.235 | 0.27 | 00 | 0.13 | 4.426 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 3.237 | 12.5218 | 0.86 | 1.727 | 46.722.2 | 0.14 | 0.518 | 22.222.2 | 1.313 | 227 | 64.848.1 | 1.624 | 0.12 | 1.626 | 1.612 | 2.442 | 1.912 | 2.235 | 0.27 | 00 | 0.13 | 4.426 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 4.317 | 1768 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 00 | 1.35 | 00 | 2.39 | 3.514 | 64.364.3 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 1.35 | 1.87 | 0.52 | 3.313 | 2.510 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 5 | 0 | 2.117 | 1071 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 00 | 0.65 | 00 | 1.19 | 1.814 | 64.364.3 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 0.65 | 0.97 | 0.83 | 1.613 | 1.310 | 00 | 00 | 3.427 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 2.117 | 1071 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 00 | 0.65 | 00 | 1.19 | 1.814 | 64.364.3 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 0.65 | 0.97 | 0.83 | 1.613 | 1.310 | 00 | 00 | 3.427 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 1 | 0 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 2.847 | 16.4279 | 0.58 | 2.339 | 20.520.5 | 0.24 | 1.525 | 1616 | 1.119 | 2.237 | 51.351.3 | 1.830 | 0.24 | 234 | 0.814 | 2.950 | 0.712 | 2.644 | 117 | 00 | 0.23 | 2.136 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 77 | 1313 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 20 | 0 | 3.354 | 11.6303 | 0.810 | 1.842 | 46.723.8 | 0.14 | 0.525 | 1616 | 1.422 | 2.141 | 66.753.6 | 1.333 | 0.14 | 1.337 | 1.418 | 2.154 | 1.718 | 2.248 | 0.317 | 00 | 0.13 | 4.448 | ||||
| Összesítés | 20 | 0 | 3.354 | 11.6303 | 0.810 | 1.842 | 46.723.8 | 0.14 | 0.525 | 1616 | 1.422 | 2.141 | 66.753.6 | 1.333 | 0.14 | 1.337 | 1.418 | 2.154 | 1.718 | 2.248 | 0.317 | 00 | 0.13 | 4.448 | ||||||