| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 8.9 | 40 | 4.4 | 8.9 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.4 | 2.2 | 6.7 | 2.2 | 2.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 00 | 3.219 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 6 | 0 | 00 | 3.219 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 00 | 3.219 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 0 | 24 | 1326 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 12 | 36 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 0 | 24 | 1326 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 12 | 36 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 24 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 24 | 1326 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 12 | 36 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 9 | 0 | 0.98 | 763 | 0.44 | 1.413 | 30.830.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.98 | 0.33 | 1.211 | 0.33 | 0.76 | 0.87 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.98 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 9 | 0 | 0.98 | 763 | 0.44 | 1.413 | 30.830.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.98 | 0.33 | 1.211 | 0.33 | 0.76 | 0.87 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.98 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 0.98 | 763 | 0.44 | 1.413 | 30.830.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.98 | 0.33 | 1.211 | 0.33 | 0.76 | 0.87 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.98 | ||||||