| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 0 | 8.5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.5 | 1 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.5 | -1.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 0 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 0 | 40 | 0 | 14.1 | 0 | 0 | 2.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.4 | 2.4 | 4.7 | 2.4 | 2.4 | 0 | 0 | 4.7 | 0 | 2.4 | -7.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 3 | 5.673 | 17.6229 | 2.228 | 4.457 | 49.149.1 | 0.22 | 1.317 | 11.811.8 | 0.811 | 113 | 84.684.6 | 2.533 | 1.621 | 4.254 | 1.216 | 1.418 | 1.519 | 0.811 | 0.912 | 0.810 | 0.22 | 8.6112 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 7 | 6 | 10.171 | 24.4171 | 2.115 | 3.726 | 57.757.7 | 1.39 | 3.927 | 33.333.3 | 214 | 3.323 | 60.960.9 | 2.719 | 1.611 | 4.330 | 1.611 | 2.115 | 1.39 | 2.417 | 1.611 | 17 | 0.32 | 13.494 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 8 | 1 | 1.310 | 6.350 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 00 | 0.65 | 00 | 0.54 | 0.54 | 100100 | 0.65 | 0.11 | 0.86 | 00 | 0.32 | 0.54 | 0.54 | 00 | 0.32 | 0.11 | 1.512 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 15.531 | 20.541 | 5.511 | 1020 | 5555 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 12 | 00 | 36 | 2.55 | 5.511 | 36 | 2.55 | 12 | 36 | 1.53 | 0.51 | 00 | 2040 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 1.34 | 13.340 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 26 | 1.34 | 13 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 22 | 11 | 10.4175 | 20.8441 | 3.354 | 6103 | 54.152.4 | 114 | 2.649 | 38.428.6 | 0.925 | 1.838 | 53.865.8 | 2.858 | 1.937 | 4.695 | 1.933 | 238 | 1.230 | 2.134 | 1.326 | 0.818 | 0.14 | 14246 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 11 | 1 | 1.314 | 9.890 | 0.44 | 110 | 3440 | 00 | 0.56 | 00 | 0.66 | 0.98 | 63.775 | 0.35 | 0.11 | 0.46 | 0.21 | 1.18 | 0.98 | 0.87 | 0.53 | 0.33 | 0.11 | 0.812 | ||||
| Összesítés | 33 | 12 | 6.8189 | 16.4531 | 2.158 | 4113 | 52.151.3 | 0.614 | 1.755 | 34.125.5 | 0.831 | 1.446 | 56.467.4 | 1.863 | 1.238 | 2.9101 | 1.234 | 1.746 | 1.138 | 1.641 | 129 | 0.621 | 0.15 | 8.7258 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 4.435 | 14.4115 | 1.613 | 3.931 | 41.941.9 | 0.11 | 1.19 | 11.111.1 | 0.86 | 1.310 | 6060 | 1.915 | 1.814 | 3.629 | 0.86 | 1.19 | 0.43 | 18 | 18 | 0.54 | 00 | 6.451 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 4.313 | 1545 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.75 | 13 | 2.78 | 13 | 1.75 | 0.72 | 1.75 | 00 | 13 | 13 | 5.316 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 6 | 6 | 8.551 | 20120 | 2.817 | 6.740 | 42.542.5 | 0.32 | 2.213 | 15.415.4 | 1.811 | 3.823 | 47.847.8 | 3.722 | 2.817 | 6.539 | 2.213 | 2.716 | 1.710 | 3.219 | 212 | 2.314 | 0.32 | 14.386 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 36 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 17 | 9 | 5.799 | 16.5280 | 1.934 | 4.681 | 41.742 | 0.34 | 1.526 | 17.115.4 | 1.119 | 2.137 | 50.751.4 | 2.442 | 1.934 | 4.376 | 1.322 | 1.830 | 0.915 | 1.932 | 120 | 1.321 | 0.45 | 8.7153 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 36 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| Összesítés | 19 | 9 | 5.1105 | 14.2295 | 1.635 | 3.682 | 43.842.7 | 0.35 | 1.327 | 25.218.5 | 0.920 | 1.939 | 50.651.3 | 2.245 | 1.434 | 3.679 | 122 | 1.531 | 0.917 | 1.532 | 0.820 | 121 | 0.35 | 7.4160 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 36 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | -1.5-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 0.51 | 1224 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 12 | 12 | 00 | 12 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 4 | 1 | 0.31 | 10.341 | 00 | 28 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 0.52 | 00 | 0.31 | -1.5-6 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 0.31 | 10.341 | 00 | 28 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 0.52 | 00 | 0.31 | -1.5-6 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 3 | 4.7108 | 15.7361 | 1.841 | 4.194 | 43.643.6 | 0.13 | 1.227 | 11.111.1 | 0.717 | 123 | 73.973.9 | 2.149 | 1.636 | 3.785 | 123 | 1.228 | 122 | 0.819 | 122 | 0.614 | 0.13 | 7160 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 18 | 16 | 7.6136 | 20360 | 236 | 4.378 | 46.246.2 | 0.712 | 2.646 | 26.126.1 | 1.628 | 2.952 | 53.853.8 | 2.646 | 1.833 | 4.479 | 1.527 | 2.138 | 1.425 | 2.342 | 1.323 | 1.324 | 0.47 | 10.7193 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 10 | 1 | 1.616 | 6.565 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 0.11 | 0.66 | 16.716.7 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 00 | 0.33 | 0.66 | 0.44 | 00 | 0.22 | 0.11 | 1.919 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 15.531 | 20.541 | 5.511 | 1020 | 5555 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 12 | 00 | 36 | 2.55 | 5.511 | 36 | 2.55 | 12 | 36 | 1.53 | 0.51 | 00 | 2040 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 1.34 | 13.340 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 26 | 1.34 | 13 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 43 | 21 | 9.3275 | 18.7762 | 3.188 | 6.1192 | 50.445.8 | 0.818 | 2.178 | 36.923.1 | 0.845 | 1.677 | 46.958.4 | 2.6101 | 274 | 4.5175 | 1.856 | 1.971 | 1.149 | 2.167 | 1.248 | 0.839 | 0.210 | 12.6393 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 13 | 1 | 1.520 | 9.9105 | 0.45 | 111 | 36.145.4 | 0.11 | 0.57 | 10.714.3 | 0.67 | 110 | 60.470 | 0.48 | 0.11 | 0.59 | 0.21 | 1.29 | 110 | 0.77 | 0.53 | 0.33 | 0.11 | 119 | ||||
| Összesítés | 56 | 22 | 6.1295 | 15.2867 | 293 | 4.1203 | 4945.8 | 0.519 | 1.485 | 33.522.4 | 0.752 | 1.487 | 50.759.8 | 1.7109 | 1.275 | 2.9184 | 1.257 | 1.680 | 1.159 | 1.574 | 0.951 | 0.642 | 0.111 | 7.9412 | ||||||