| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 0.32 | 4.225 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 1.38 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 1.710 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 9 | 4 | 2.321 | 15.4139 | 19 | 2.220 | 4545 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.65 | 59.959.9 | 1.816 | 1.917 | 3.733 | 0.22 | 0.87 | 00 | 0.33 | 0.33 | 00 | 0.11 | 4.742 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 5 | 1.915 | 14.6117 | 0.65 | 324 | 20.820.8 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 1.310 | 5050 | 1.512 | 18 | 2.520 | 0.11 | 1.411 | 0.97 | 0.65 | 0.11 | 00 | 0.54 | 0.97 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 11 | 1111 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 22 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 24 | 9 | 1.439 | 11.3292 | 0.415 | 2.450 | 18.830 | 00 | 00 | 00 | 0.59 | 117 | 51.452.9 | 1.334 | 1.631 | 2.965 | 0.14 | 0.518 | 0.38 | 0.710 | 0.14 | 00 | 0.47 | 2.361 | ||||
| Összesítés | 24 | 9 | 1.439 | 11.3292 | 0.415 | 2.450 | 18.830 | 00 | 00 | 00 | 0.59 | 117 | 51.452.9 | 1.334 | 1.631 | 2.965 | 0.14 | 0.518 | 0.38 | 0.710 | 0.14 | 00 | 0.47 | 2.361 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 1 | 24 | 1734 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 2.55 | 2.55 | 510 | 0.51 | 24 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 3.57 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 1 | 0 | 22 | 33 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 1 | 1.36 | 944 | 0.52 | 2.712 | 18.816.7 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.26 | 1.26 | 2.312 | 0.21 | 0.74 | 0.32 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.21 | 1.58 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 1.36 | 944 | 0.52 | 2.712 | 18.816.7 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.26 | 1.26 | 2.312 | 0.21 | 0.74 | 0.32 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.21 | 1.58 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 00 | 1515 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 1 | 00 | 9.729 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 00 | 9.729 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 8 | 0 | 0.22 | 540 | 0.11 | 0.43 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 18 | 0.43 | 1.411 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 1.512 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 12 | 5 | 2.125 | 14.9179 | 0.810 | 2.328 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.67 | 71.371.3 | 1.821 | 1.822 | 3.643 | 0.23 | 0.911 | 0.22 | 0.34 | 0.45 | 00 | 0.22 | 4.149 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 10 | 6 | 1.717 | 13.5135 | 0.66 | 2.828 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 110 | 5050 | 1.414 | 0.99 | 2.323 | 0.11 | 1.414 | 0.77 | 0.66 | 0.11 | 00 | 0.44 | 0.77 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 11 | 1111 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 22 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 31 | 11 | 1.345 | 11.1365 | 0.417 | 2.463 | 16.427 | 00 | 00 | 00 | 0.511 | 0.919 | 53.557.9 | 1.344 | 1.537 | 2.881 | 0.26 | 0.626 | 0.210 | 0.712 | 0.16 | 00 | 0.48 | 2.170 | ||||
| Összesítés | 31 | 11 | 1.345 | 11.1365 | 0.417 | 2.463 | 16.427 | 00 | 00 | 00 | 0.511 | 0.919 | 53.557.9 | 1.344 | 1.537 | 2.881 | 0.26 | 0.626 | 0.210 | 0.712 | 0.16 | 00 | 0.48 | 2.170 | ||||||