| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 6 | 16 | 3 | 4 | 75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 6 | 16 | 3 | 4 | 75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 15 | 40 | 7.5 | 10 | 75 | 0 | 7.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.5 | 0 | 7.5 | 5 | 0 | 5 | 2.5 | 5 | 0 | 0 | 25 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 6 | 4.660 | 22.9298 | 1.317 | 5.369 | 24.624.6 | 0.23 | 1.520 | 1515 | 1.317 | 2.330 | 56.756.7 | 2.229 | 0.912 | 3.241 | 2.228 | 3.545 | 1.925 | 1.824 | 339 | 00 | 1.418 | 565 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 3 | 2.629 | 15.1166 | 0.56 | 2.224 | 2525 | 0.55 | 1.618 | 27.827.8 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.78 | 0.44 | 1.112 | 1.112 | 1.618 | 1.719 | 0.89 | 1.820 | 00 | 0.33 | 2.831 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 6 | 0.920 | 13285 | 0.37 | 0.818 | 38.938.9 | 01 | 123 | 4.34.3 | 0.13 | 0.48 | 37.437.4 | 0.37 | 0.36 | 0.613 | 0.511 | 1.329 | 1.942 | 0.613 | 121 | 00 | 0.12 | 0.511 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 1326 | 22.545 | 510 | 918 | 55.655.6 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 2.55 | 1.53 | 48 | 510 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 00 | 00 | 2142 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 3.313 | 21.887 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 0.83 | 14 | 3.815 | 14 | 1.35 | 00 | 0.31 | 4.518 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 24 | 9 | 3.689 | 19464 | 0.923 | 3.793 | 24.724.7 | 0.38 | 1.638 | 21.621.1 | 0.719 | 1.334 | 55.855.9 | 1.537 | 0.616 | 2.153 | 1.640 | 2.563 | 1.844 | 1.333 | 2.459 | 00 | 0.821 | 3.996 | ||||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 26 | 10 | 2.133 | 17.4372 | 0.49 | 0.922 | 4540.9 | 0.44 | 1.329 | 31.213.8 | 0.13 | 0.611 | 12.227.2 | 0.510 | 0.48 | 0.918 | 0.614 | 1.233 | 2.857 | 0.817 | 1.126 | 00 | 0.23 | 2.529 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 2 | 2 | 1326 | 22.545 | 510 | 918 | 55.655.6 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 2.55 | 1.53 | 48 | 510 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 00 | 00 | 2142 | ||||
| Összesítés | 52 | 21 | 4.9148 | 19881 | 1.542 | 3.7133 | 41.931.6 | 0.413 | 1.571 | 25.718.3 | 0.625 | 1.552 | 42.948.1 | 1.352 | 0.727 | 279 | 1.964 | 1.697 | 2.3105 | 1.354 | 2.495 | 00 | 0.424 | 6.8167 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 4.225 | 10.362 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.59 | 0.74 | 2.213 | 0.53 | 0.74 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.21 | 6.237 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 212 | 12.776 | 00 | 0.53 | 00 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 1.710 | 0.21 | 1.811 | 00 | 0.21 | 3.521 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 6 | 1 | 4.225 | 10.362 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.59 | 0.74 | 2.213 | 0.53 | 0.74 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.21 | 6.237 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 6 | 212 | 12.776 | 00 | 0.53 | 00 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 1.710 | 0.21 | 1.811 | 00 | 0.21 | 3.521 | ||||
| Összesítés | 12 | 7 | 3.137 | 11.5138 | 0.56 | 0.911 | 54.654.6 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 0.911 | 0.45 | 1.316 | 0.56 | 0.45 | 1.315 | 0.22 | 1.417 | 00 | 0.22 | 4.858 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 1.53 | 2244 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 48 | 12 | 510 | 12 | 36 | 36 | 24 | 1.53 | 00 | 0.51 | 36 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 1616 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 3 | 1 | 3.89 | 1960 | 1.84 | 3.811 | 46.736.4 | 00 | 2.36 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.511 | 0.52 | 413 | 1.54 | 1.56 | 2.58 | 1.55 | 1.85 | 00 | 0.31 | 6.516 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 3.89 | 1960 | 1.84 | 3.811 | 46.736.4 | 00 | 2.36 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.511 | 0.52 | 413 | 1.54 | 1.56 | 2.58 | 1.55 | 1.85 | 00 | 0.31 | 6.516 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 15 | 7 | 4.263 | 22.8342 | 1.218 | 5.176 | 23.723.7 | 0.23 | 1.523 | 13.113.1 | 1.218 | 2.132 | 56.356.3 | 2.537 | 0.914 | 3.451 | 230 | 3.451 | 2.131 | 1.928 | 2.842 | 00 | 1.319 | 4.771 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 4 | 3.360 | 13.6244 | 0.815 | 236 | 41.741.7 | 0.59 | 1.629 | 31.131.1 | 0.23 | 0.36 | 5050 | 1.120 | 0.48 | 1.628 | 0.917 | 1.222 | 1.426 | 0.611 | 1.628 | 00 | 0.24 | 4.378 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 12 | 1.132 | 12.9361 | 0.27 | 0.721 | 33.333.3 | 0.25 | 1.132 | 15.615.6 | 0.13 | 0.38 | 37.437.4 | 0.39 | 0.37 | 0.616 | 0.514 | 1.130 | 1.952 | 0.514 | 1.132 | 00 | 0.13 | 1.132 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 1326 | 22.545 | 510 | 918 | 55.655.6 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 2.55 | 1.53 | 48 | 510 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 00 | 00 | 2142 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 3.313 | 21.887 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 0.83 | 14 | 3.815 | 14 | 1.35 | 00 | 0.31 | 4.518 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 33 | 11 | 3.8123 | 18.2586 | 133 | 3.5112 | 28.829.5 | 0.412 | 1.652 | 22.323.1 | 0.721 | 1.238 | 55.455.3 | 1.857 | 0.722 | 2.579 | 1.547 | 2.373 | 1.857 | 1.239 | 2.270 | 00 | 0.723 | 4.5149 | ||||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 32 | 16 | 2.245 | 17.3448 | 0.49 | 0.925 | 42.936 | 0.58 | 1.338 | 35.121 | 0.13 | 0.511 | 10.327.2 | 0.512 | 0.49 | 0.921 | 0.617 | 134 | 2.867 | 0.818 | 1.237 | 00 | 0.24 | 2.850 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 2 | 2 | 1326 | 22.545 | 510 | 918 | 55.655.6 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 2.55 | 1.53 | 48 | 510 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 00 | 00 | 2142 | ||||
| Összesítés | 67 | 29 | 5194 | 18.71079 | 1.652 | 3.6155 | 43.733.5 | 0.421 | 1.694 | 27.322.3 | 0.627 | 1.456 | 42.548.2 | 1.474 | 0.734 | 2.2108 | 1.874 | 1.4108 | 2.2128 | 1.261 | 2.3117 | 00 | 0.427 | 7.1241 | ||||||