| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | 0 | 13.3 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 5 | 2.325 | 16.6183 | 0.55 | 0.910 | 50.150.1 | 0.55 | 1.517 | 29.429.4 | 00 | 0.11 | 00 | 2.528 | 0.33 | 2.831 | 0.78 | 1.820 | 0.78 | 0.33 | 1.314 | 00 | 00 | 3.943 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 0.31 | 25.5102 | 00 | 14 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.514 | 0.52 | 416 | 0.83 | 3.514 | 00 | 0.52 | 1.56 | 00 | 0.31 | 28 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 18.537 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | -1.5-3 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 17 | 9 | 1.228 | 20.2322 | 0.36 | 116 | 32.837.5 | 0.25 | 0.920 | 16.325 | 0.11 | 0.23 | 42.333.3 | 2.344 | 0.35 | 2.649 | 0.712 | 3.343 | 0.49 | 0.46 | 1.322 | 0.21 | 0.32 | 1.548 | ||||
| Összesítés | 17 | 9 | 1.228 | 20.2322 | 0.36 | 116 | 32.837.5 | 0.25 | 0.920 | 16.325 | 0.11 | 0.23 | 42.333.3 | 2.344 | 0.35 | 2.649 | 0.712 | 3.343 | 0.49 | 0.46 | 1.322 | 0.21 | 0.32 | 1.548 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 0 | 00 | 1414 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 1 | 00 | 1717 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 2 | 1 | 00 | 15.531 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 36 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 00 | 15.531 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 36 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1616 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 1919 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 1 | 0.72 | 15.747 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 0.31 | 1.75 | 13 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 0.72 | 15.747 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 0.31 | 1.75 | 13 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1616 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 1010 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 13 | 6 | 2.127 | 16.6216 | 0.56 | 0.912 | 5050 | 0.45 | 1.520 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 2.735 | 0.23 | 2.938 | 0.79 | 1.823 | 0.79 | 0.34 | 1.216 | 00 | 00 | 3.849 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 6 | 5 | 0.21 | 21.8131 | 00 | 0.74 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 3.320 | 0.32 | 3.722 | 0.53 | 3.320 | 0.21 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.21 | 1.59 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 18.537 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | -1.5-3 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 22 | 11 | 0.830 | 18.2400 | 0.27 | 0.618 | 37.138.9 | 0.15 | 0.723 | 14.221.8 | 01 | 0.13 | 40.633.3 | 3.363 | 0.46 | 3.669 | 0.714 | 2.452 | 0.813 | 0.37 | 1.126 | 0.42 | 0.22 | 3.465 | ||||
| Összesítés | 22 | 11 | 0.830 | 18.2400 | 0.27 | 0.618 | 37.138.9 | 0.15 | 0.723 | 14.221.8 | 01 | 0.13 | 40.633.3 | 3.363 | 0.46 | 3.669 | 0.714 | 2.452 | 0.813 | 0.37 | 1.126 | 0.42 | 0.22 | 3.465 | ||||||