| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 1 | 0.56 | 12.3135 | 0.33 | 1.820 | 1515 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.213 | 0.44 | 1.517 | 0.78 | 1.516 | 1.112 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.33 | -0.1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 4 | 2.641 | 18.1290 | 1.219 | 3.251 | 37.337.3 | 00 | 0.34 | 00 | 0.23 | 0.35 | 60.160.1 | 232 | 0.610 | 2.642 | 1.320 | 1.626 | 2.540 | 0.46 | 1.626 | 00 | 0.12 | 4.471 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 8 | 8 | 1.915 | 25.3202 | 0.97 | 2.822 | 31.831.8 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 3.830 | 1.411 | 5.141 | 1.411 | 1.411 | 2.318 | 0.54 | 0.43 | 00 | 0.32 | 5.645 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 612 | 1326 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 36 | 1.53 | 4.59 | 00 | 1.53 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 918 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 37 | 13 | 2.774 | 17.2653 | 1.335 | 2.9101 | 45.434.7 | 00 | 0.28 | 00 | 0.14 | 0.310 | 23.840 | 2.581 | 128 | 3.4109 | 0.839 | 1.556 | 1.772 | 0.615 | 0.632 | 00 | 0.27 | 4.7133 | ||||
| Összesítés | 37 | 13 | 2.774 | 17.2653 | 1.335 | 2.9101 | 45.434.7 | 00 | 0.28 | 00 | 0.14 | 0.310 | 23.840 | 2.581 | 128 | 3.4109 | 0.839 | 1.556 | 1.772 | 0.615 | 0.632 | 00 | 0.27 | 4.7133 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 3 | 3 | 00 | 17.753 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | 1.75 | 4.313 | 13 | 1.75 | 3.310 | 0.72 | 0.72 | 00 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 33 | 2222 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 2525 | 55 | 22 | 77 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 3 | 1.53 | 19.875 | 0.51 | 1.87 | 27.314.3 | 00 | 0.53 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 3.813 | 1.87 | 5.720 | 1.55 | 0.85 | 2.712 | 1.34 | 1.34 | 00 | 0.21 | 7.219 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 1.53 | 19.875 | 0.51 | 1.87 | 27.314.3 | 00 | 0.53 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 3.813 | 1.87 | 5.720 | 1.55 | 0.85 | 2.712 | 1.34 | 1.34 | 00 | 0.21 | 7.219 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2323 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 44 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 2020 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 2 | 1 | 12 | 21.543 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 12 | 2.55 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 12 | 21.543 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 12 | 2.55 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 1 | 0.56 | 12.3135 | 0.33 | 1.820 | 1515 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.213 | 0.44 | 1.517 | 0.78 | 1.516 | 1.112 | 0.22 | 0.33 | 00 | 0.33 | -0.1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 8 | 2.243 | 18.3366 | 120 | 3.161 | 32.832.8 | 00 | 0.47 | 00 | 0.23 | 0.35 | 60.160.1 | 2.142 | 0.917 | 359 | 1.224 | 1.734 | 2.551 | 0.48 | 1.529 | 00 | 0.13 | 479 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 10 | 8 | 1.818 | 24.4244 | 0.88 | 2.626 | 30.830.8 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.88 | 2525 | 3.838 | 1.313 | 5.151 | 1.414 | 1.313 | 2.323 | 0.66 | 0.55 | 00 | 0.33 | 5.757 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 612 | 1326 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 36 | 1.53 | 4.59 | 00 | 1.53 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 918 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 43 | 17 | 2.679 | 17771 | 1.337 | 2.9115 | 44.232.2 | 00 | 0.211 | 00 | 0.15 | 0.414 | 22.635.8 | 2.599 | 137 | 3.5136 | 0.846 | 1.566 | 1.788 | 0.719 | 0.637 | 00 | 0.29 | 4.6153 | ||||
| Összesítés | 43 | 17 | 2.679 | 17771 | 1.337 | 2.9115 | 44.232.2 | 00 | 0.211 | 00 | 0.15 | 0.414 | 22.635.8 | 2.599 | 137 | 3.5136 | 0.846 | 1.566 | 1.788 | 0.719 | 0.637 | 00 | 0.29 | 4.6153 | ||||||