| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 0 | 4.4 | 17.2 | 1.5 | 2.8 | 53.6 | 0.3 | 2.1 | 14.3 | 0.5 | 0.6 | 83.3 | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 1.4 | 1.7 | 0 | 0.1 | 6.9 | |||||||||
| Total | 10 | 0 | 44 | 172 | 15 | 28 | 53.6 | 3 | 21 | 14.3 | 5 | 6 | 83.3 | 13 | 5 | 18 | 15 | 7 | 14 | 14 | 17 | 0 | 1 | 69 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 0 | 10.2 | 40 | 3.5 | 6.5 | 53.6 | 0.7 | 4.9 | 14.3 | 1.2 | 1.4 | 83.3 | 3 | 1.2 | 4.2 | 3.5 | 1.6 | 3.3 | 3.3 | 4 | 0 | 0.2 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 0 | 44 | 193 | 103.39 | 86.86 | 16.53 | 42.31 | 39.8 | 16.03 | 59 | 0.75 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 22/40 | 55% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/9 | 11.1% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/7 | 57.1% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/6 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/7 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 3/3 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos bal | 1/17 | 5.9% |
| • 3 pontos közép | 3/15 | 20% |
| • 3 pontos jobb | 8/20 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 03. 29. |
|
VBW CEKK Cegléd | 76 –42 | 7 | 24 | 2 | 5 | 40 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 1 | 2025. 04. 01. |
|
VBW CEKK Cegléd | 63 –92 | 4 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 2 | 2025. 04. 06. |
|
SERCO UNI Győr | 93 –73 | 8 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 13 | ||||
| 2 | 2025. 04. 09. |
|
SERCO UNI Győr | 85 –78 | 5 | 16 | 2 | 2 | 100 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2025. 04. 12. |
|
SERCO UNI Győr | 68 –55 | 2 | 7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 04. 16. |
|
DVTK HUNTHERM | 82 –74 | 7 | 18 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2025. 04. 19. |
|
DVTK HUNTHERM | 78 –47 | 0 | 26 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2025. 04. 22. |
|
DVTK HUNTHERM | 64 –73 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 3 | 2025. 04. 25. |
|
DVTK HUNTHERM | 64 –66 | 5 | 15 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 3 | 2025. 04. 27. |
|
DVTK HUNTHERM | 54 –48 | 6 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 21 | 1 | 4.595 | 18.2382 | 121 | 2.655 | 38.238.2 | 0.612 | 1.837 | 32.432.4 | 0.817 | 0.919 | 89.589.5 | 1.735 | 0.612 | 2.247 | 1.328 | 1.123 | 1.532 | 1.124 | 3.267 | 01 | 0.13 | 8.5178 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 21 | 1 | 4.595 | 18.2382 | 121 | 2.655 | 38.238.2 | 0.612 | 1.837 | 32.432.4 | 0.817 | 0.919 | 89.589.5 | 1.735 | 0.612 | 2.247 | 1.328 | 1.123 | 1.532 | 1.124 | 3.267 | 01 | 0.13 | 8.5178 | ||||
| Összesítés | 21 | 1 | 4.595 | 18.2382 | 121 | 2.655 | 38.238.2 | 0.612 | 1.837 | 32.432.4 | 0.817 | 0.919 | 89.589.5 | 1.735 | 0.612 | 2.247 | 1.328 | 1.123 | 1.532 | 1.124 | 3.267 | 01 | 0.13 | 8.5178 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 10 | 0 | 4.444 | 17.2172 | 1.515 | 2.828 | 53.653.6 | 0.33 | 2.121 | 14.314.3 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.313 | 0.55 | 1.818 | 1.515 | 0.77 | 1.414 | 1.414 | 1.717 | 00 | 0.11 | 6.969 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 10 | 0 | 4.444 | 17.2172 | 1.515 | 2.828 | 53.653.6 | 0.33 | 2.121 | 14.314.3 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.313 | 0.55 | 1.818 | 1.515 | 0.77 | 1.414 | 1.414 | 1.717 | 00 | 0.11 | 6.969 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 4.444 | 17.2172 | 1.515 | 2.828 | 53.653.6 | 0.33 | 2.121 | 14.314.3 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.313 | 0.55 | 1.818 | 1.515 | 0.77 | 1.414 | 1.414 | 1.717 | 00 | 0.11 | 6.969 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 11 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 11 | 88 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 11 | 88 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 32 | 1 | 4.5143 | 17.7565 | 1.136 | 2.785 | 42.442.4 | 0.516 | 1.859 | 27.127.1 | 0.723 | 0.827 | 85.285.2 | 1.549 | 0.618 | 2.167 | 1.444 | 0.930 | 1.549 | 1.239 | 2.787 | 01 | 0.25 | 8255 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 32 | 1 | 4.5143 | 17.7565 | 1.136 | 2.785 | 42.442.4 | 0.516 | 1.859 | 27.127.1 | 0.723 | 0.827 | 85.285.2 | 1.549 | 0.618 | 2.167 | 1.444 | 0.930 | 1.549 | 1.239 | 2.787 | 01 | 0.25 | 8255 | ||||
| Összesítés | 32 | 1 | 4.5143 | 17.7565 | 1.136 | 2.785 | 42.442.4 | 0.516 | 1.859 | 27.127.1 | 0.723 | 0.827 | 85.285.2 | 1.549 | 0.618 | 2.167 | 1.444 | 0.930 | 1.549 | 1.239 | 2.787 | 01 | 0.25 | 8255 | ||||||