| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 0 | 0 | 0.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -0.1 | |||||||||
| Total | 10 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 6.7 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 0 | 11 | 0 | 45.23 | -45.23 | 0 | 0 | 11.76 | 2 | 0 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 03. 29. |
|
VBW CEKK Cegléd | 76 –42 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2025. 04. 01. |
|
VBW CEKK Cegléd | 63 –92 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 1 | 3.238 | 11.4137 | 1.214 | 3.238 | 36.836.8 | 0.11 | 0.56 | 16.616.6 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.810 | 0.33 | 1.113 | 0.89 | 1.113 | 1.822 | 0.810 | 0.810 | 0.11 | 0.33 | 2.732 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 11 | 0 | 0.78 | 5.965 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.22 | 0.67 | 0.44 | 0.11 | 1.415 | 0.22 | 0.44 | 0.11 | 0.22 | 1.415 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 14 | 1 | 3.650 | 12.9180 | 0.46 | 1.115 | 40.140.1 | 0.811 | 2.130 | 36.736.7 | 0.45 | 0.811 | 45.445.4 | 0.46 | 0.12 | 0.68 | 0.46 | 0.710 | 1.724 | 0.69 | 0.811 | 0.11 | 0.11 | 2.941 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 6 | 3 | 3.320 | 15.794 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.74 | 2.314 | 28.628.6 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.53 | 0.85 | 1.38 | 0.21 | 1.38 | 212 | 0.32 | 0.85 | 0.21 | 00 | 2.213 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 12 | 1 | 3.238 | 11.4137 | 1.214 | 3.238 | 36.836.8 | 0.11 | 0.56 | 16.616.6 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.810 | 0.33 | 1.113 | 0.89 | 1.113 | 1.822 | 0.810 | 0.810 | 0.11 | 0.33 | 2.732 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 31 | 4 | 2.578 | 11.5339 | 0.310 | 129 | 33.734.5 | 0.517 | 1.752 | 31.432.7 | 0.27 | 0.413 | 61.753.8 | 0.514 | 0.49 | 0.823 | 0.311 | 0.719 | 1.751 | 0.413 | 0.720 | 0.13 | 0.13 | 2.269 | ||||
| Összesítés | 43 | 5 | 2.7116 | 11.5476 | 0.524 | 1.567 | 35.335.8 | 0.418 | 1.458 | 30.131 | 0.314 | 0.627 | 55.751.8 | 0.624 | 0.412 | 0.936 | 0.420 | 0.832 | 1.773 | 0.523 | 0.730 | 0.14 | 0.16 | 2.3101 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 0 | 1.87 | 1248 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 22 | 55 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 00 | 36 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 12 | 612 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 24 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 5 | 0 | 1.99 | 8.553 | 0.94 | 1.48 | 63.650 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.43 | 0.54 | 0.32 | 0.65 | 0.65 | 0.11 | 0.83 | 00 | 00 | 2.18 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 4 | 0 | 0.52 | 4.518 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.211 | 6.571 | 0.65 | 0.89 | 69.255.6 | 00 | 0.33 | 00 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.33 | 0.23 | 0.56 | 0.33 | 0.46 | 0.67 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 1.411 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 1122 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 2 | 0 | 36 | 1122 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.58 | 12.536 | 1.34 | 2.89 | 45.544.4 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 1.33 | 1.55 | 00 | 0.82 | 00 | 00 | 0.85 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 0 | 1.87 | 1248 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 15 | 1 | 3.146 | 10.9164 | 1.218 | 3.146 | 39.139.1 | 0.11 | 0.46 | 16.616.6 | 0.57 | 0.914 | 5050 | 0.710 | 0.46 | 1.116 | 0.711 | 0.914 | 1.726 | 0.710 | 0.812 | 0.11 | 0.23 | 2.842 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 13 | 0 | 0.68 | 5.571 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 0.22 | 0.79 | 22.322.3 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.22 | 0.57 | 0.45 | 0.22 | 1.216 | 0.22 | 0.34 | 0.11 | 0.22 | 1.114 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 17 | 1 | 3.254 | 12.1206 | 0.58 | 1.118 | 44.544.5 | 0.611 | 1.933 | 33.333.3 | 0.35 | 0.611 | 45.445.4 | 0.58 | 0.12 | 0.610 | 0.46 | 0.712 | 1.526 | 0.59 | 0.712 | 0.12 | 0.11 | 2.543 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 6 | 3 | 3.320 | 15.794 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.74 | 2.314 | 28.628.6 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.53 | 0.85 | 1.38 | 0.21 | 1.38 | 212 | 0.32 | 0.85 | 0.21 | 00 | 2.213 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 19 | 1 | 2.453 | 11.5212 | 121 | 2.453 | 40.539.6 | 01 | 0.37 | 10.214.2 | 0.48 | 0.716 | 5050 | 0.511 | 0.69 | 120 | 0.613 | 1.119 | 1.531 | 0.511 | 0.614 | 01 | 0.13 | 247 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 36 | 4 | 2.482 | 11.1371 | 0.312 | 132 | 35.637.5 | 0.517 | 1.756 | 29.630.4 | 0.27 | 0.313 | 6453.8 | 0.516 | 0.49 | 0.825 | 0.312 | 0.722 | 1.654 | 0.313 | 0.621 | 0.14 | 0.13 | 1.970 | ||||
| Összesítés | 55 | 5 | 2.4135 | 11.2583 | 0.633 | 1.685 | 38.638.8 | 0.318 | 1.163 | 27.328.6 | 0.315 | 0.529 | 55.751.7 | 0.527 | 0.518 | 0.945 | 0.425 | 0.941 | 1.585 | 0.424 | 0.635 | 0.15 | 0.16 | 2117 | ||||||