| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 1 | 1.5 | 8.8 | 0.8 | 1.5 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.8 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 1.3 | 0 | 0 | 3.8 | |||||||||
| Total | 4 | 1 | 6 | 35 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 1 | 6.9 | 40 | 3.4 | 6.9 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 0 | 3.4 | 2.3 | 5.7 | 3.4 | 2.3 | 3.4 | 2.3 | 5.7 | 0 | 0 | 17.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 04. 05. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –51 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 04. 24. |
|
Tiszakécske VSE | 58 –72 | 0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 1 | 2025. 04. 26. |
|
DEAC | 65 –76 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2025. 05. 21. |
|
DEAC | 56 –69 | * | 6 | 15 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 4 | 1.929 | 10.1151 | 0.913 | 1.928 | 46.446.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 1.117 | 0.58 | 1.725 | 0.34 | 1.319 | 0.913 | 0.35 | 0.913 | 0.12 | 0.11 | 2.740 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 15 | 4 | 1.929 | 10.1151 | 0.913 | 1.928 | 46.446.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 1.117 | 0.58 | 1.725 | 0.34 | 1.319 | 0.913 | 0.35 | 0.913 | 0.12 | 0.11 | 2.740 | ||||
| Összesítés | 15 | 4 | 1.929 | 10.1151 | 0.913 | 1.928 | 46.446.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 1.117 | 0.58 | 1.725 | 0.34 | 1.319 | 0.913 | 0.35 | 0.913 | 0.12 | 0.11 | 2.740 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 1 | 1.56 | 8.835 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | 3.815 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 1 | 1.56 | 8.835 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | 3.815 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 1.56 | 8.835 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | 3.815 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 5 | 1.735 | 9.7193 | 0.816 | 1.835 | 45.745.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.47 | 42.942.9 | 121 | 0.510 | 1.531 | 0.47 | 1.121 | 0.917 | 0.37 | 0.918 | 0.12 | 0.11 | 2.755 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 20 | 5 | 1.735 | 9.7193 | 0.816 | 1.835 | 45.745.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.47 | 42.942.9 | 121 | 0.510 | 1.531 | 0.47 | 1.121 | 0.917 | 0.37 | 0.918 | 0.12 | 0.11 | 2.755 | ||||
| Összesítés | 20 | 5 | 1.735 | 9.7193 | 0.816 | 1.835 | 45.745.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.47 | 42.942.9 | 121 | 0.510 | 1.531 | 0.47 | 1.121 | 0.917 | 0.37 | 0.918 | 0.12 | 0.11 | 2.755 | ||||||