| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 9.5 | 25.8 | 3.5 | 7.8 | 45.2 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 5.3 | 47.6 | 7.8 | 6.8 | 14.5 | 3.8 | 5.8 | 3.8 | 3.8 | 2 | 0.8 | 0.3 | 21.3 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 38 | 103 | 14 | 31 | 45.2 | 0 | 1 | 0 | 10 | 21 | 47.6 | 31 | 27 | 58 | 15 | 23 | 15 | 15 | 8 | 3 | 1 | 85 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 14.8 | 40 | 5.4 | 12 | 45.2 | 0 | 0.4 | 0 | 3.9 | 8.2 | 47.6 | 12 | 10.5 | 22.5 | 5.8 | 8.9 | 5.8 | 5.8 | 3.1 | 1.2 | 0.4 | 33 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 04. 05. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –51 | * | 13 | 36 | 4 | 10 | 40 | 0 | 1 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 16 | 11 | 27 | 2 | 9 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 33 | |||
| 5 | 2025. 05. 13. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 54 –46 | * | 6 | 28 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 6 | 13 | 4 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 16 | |||
| 6 | 2025. 05. 16. |
|
Tiszakécske VSE | 59 –56 | * | 7 | 24 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14.3 | 5 | 8 | 13 | 8 | 7 | 5 | 4 | 2 | 3 | 0 | 19 | |||
| 4 | 2025. 05. 21. |
|
DEAC | 56 –69 | 12 | 15 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 17 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 15 | 11.3169 | 27.7416 | 4.770 | 9.7146 | 4848 | 00 | 0.12 | 00 | 1.929 | 3.553 | 54.754.7 | 5.278 | 5.785 | 10.9163 | 3.248 | 2.537 | 4.162 | 3.248 | 1.421 | 0.46 | 0.711 | 21.1316 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 16 | 10.2163 | 22.4359 | 3.861 | 7.1114 | 53.553.5 | 00 | 0.34 | 00 | 2.641 | 3.861 | 67.267.2 | 4.979 | 5.690 | 10.6169 | 3.353 | 2.134 | 3.150 | 3.861 | 1.727 | 0.23 | 0.35 | 22.8365 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 4.59 | 2142 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 2.55 | 3.57 | 612 | 1.53 | 36 | 4.59 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 10.521 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 15 | 15 | 11.3169 | 27.7416 | 4.770 | 9.7146 | 4848 | 00 | 0.12 | 00 | 1.929 | 3.553 | 54.754.7 | 5.278 | 5.785 | 10.9163 | 3.248 | 2.537 | 4.162 | 3.248 | 1.421 | 0.46 | 0.711 | 21.1316 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 16 | 16 | 10.2163 | 22.4359 | 3.861 | 7.1114 | 53.553.5 | 00 | 0.34 | 00 | 2.641 | 3.861 | 67.267.2 | 4.979 | 5.690 | 10.6169 | 3.353 | 2.134 | 3.150 | 3.861 | 1.727 | 0.23 | 0.35 | 22.8365 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 2 | 0 | 4.59 | 2142 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 2.55 | 3.57 | 612 | 1.53 | 36 | 4.59 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 33 | 31 | 8.7341 | 23.7817 | 3.5135 | 6.8267 | 51.550.6 | 00 | 0.58 | 00 | 1.771 | 3.1118 | 53.560.2 | 4.2162 | 4.9182 | 9.1344 | 2.7104 | 2.577 | 3.9121 | 3113 | 1.953 | 0.511 | 0.316 | 18.1702 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 3 | 9.538 | 25.8103 | 3.514 | 7.831 | 45.245.2 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 5.321 | 47.647.6 | 7.831 | 6.827 | 14.558 | 3.815 | 5.823 | 3.815 | 3.815 | 28 | 0.83 | 0.31 | 21.385 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 6 | 10.764 | 27.2163 | 424 | 9.557 | 42.142.1 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 2.213 | 3.320 | 6565 | 6.841 | 4.527 | 11.368 | 318 | 2.213 | 3.722 | 3.219 | 1.811 | 0.32 | 0.74 | 21126 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 3 | 9.538 | 25.8103 | 3.514 | 7.831 | 45.245.2 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 5.321 | 47.647.6 | 7.831 | 6.827 | 14.558 | 3.815 | 5.823 | 3.815 | 3.815 | 28 | 0.83 | 0.31 | 21.385 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 6 | 6 | 10.764 | 27.2163 | 424 | 9.557 | 42.142.1 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 2.213 | 3.320 | 6565 | 6.841 | 4.527 | 11.368 | 318 | 2.213 | 3.722 | 3.219 | 1.811 | 0.32 | 0.74 | 21126 | ||||
| Összesítés | 10 | 9 | 10.1102 | 26.5266 | 3.838 | 8.688 | 43.543.2 | 0.11 | 0.55 | 18.220 | 2.323 | 4.341 | 54.456.1 | 7.372 | 5.654 | 12.9126 | 3.433 | 436 | 3.737 | 3.534 | 1.919 | 0.55 | 0.55 | 21.1211 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2222 | 11 | 99 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 33 | 22 | 55 | 11 | 33 | 33 | 22 | 00 | 00 | 22 | -3-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 9.519 | 2244 | 3.57 | 510 | 7070 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 48 | 2.55 | 6.513 | 5.511 | 24 | 3.57 | 510 | 00 | 12 | 00 | 2346 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 1 | 22 | 2222 | 11 | 99 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 33 | 22 | 55 | 11 | 33 | 33 | 22 | 00 | 00 | 22 | -3-3 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 2 | 9.519 | 2244 | 3.57 | 510 | 7070 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 48 | 2.55 | 6.513 | 5.511 | 24 | 3.57 | 510 | 00 | 12 | 00 | 2346 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 5.821 | 2266 | 2.38 | 719 | 32.142.1 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 2.89 | 45.555.6 | 3.511 | 2.37 | 5.818 | 3.312 | 2.57 | 3.310 | 3.512 | 00 | 0.52 | 12 | 1043 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 19 | 10.5209 | 27541 | 4.385 | 9.3186 | 45.745.7 | 00 | 0.13 | 00 | 1.939 | 3.876 | 51.351.3 | 5.6112 | 5.7114 | 11.3226 | 3.264 | 3.263 | 480 | 3.365 | 1.529 | 0.59 | 0.714 | 19.9398 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 24 | 10.3246 | 23.6566 | 3.892 | 7.5181 | 50.850.8 | 01 | 0.38 | 12.512.5 | 2.559 | 3.788 | 67.167.1 | 5.3128 | 5.1122 | 10.4250 | 3.482 | 2.151 | 3.379 | 3.890 | 1.638 | 0.37 | 0.49 | 22.4537 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 4.59 | 2142 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 2.55 | 3.57 | 612 | 1.53 | 36 | 4.59 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 10.521 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 20 | 19 | 10.5209 | 27541 | 4.385 | 9.3186 | 45.745.7 | 00 | 0.13 | 00 | 1.939 | 3.876 | 51.351.3 | 5.6112 | 5.7114 | 11.3226 | 3.264 | 3.263 | 480 | 3.365 | 1.529 | 0.59 | 0.714 | 19.9398 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 24 | 24 | 10.3246 | 23.6566 | 3.892 | 7.5181 | 50.850.8 | 01 | 0.38 | 12.512.5 | 2.559 | 3.788 | 67.167.1 | 5.3128 | 5.1122 | 10.4250 | 3.482 | 2.151 | 3.379 | 3.890 | 1.638 | 0.37 | 0.49 | 22.4537 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 2 | 0 | 4.59 | 2142 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 2.55 | 3.57 | 612 | 1.53 | 36 | 4.59 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 46 | 43 | 8.4464 | 23.91149 | 3.4181 | 6.8374 | 49.648.4 | 01 | 0.513 | 2.87.7 | 1.699 | 3.2168 | 51.958.9 | 4.5245 | 4.8243 | 9.2488 | 2.7149 | 2.8120 | 3.9168 | 3159 | 1.872 | 0.618 | 0.423 | 17.6956 | ||||||