MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Klinger Emma

Klinger Emma
9

172 cm Magasság
61 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2009 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 5 0 10.4 27.8 2.6 5.8 44.8 1 2.4 41.7 2.2 2.8 78.6 2.4 1.2 3.6 3 2 3 1.8 2 0.2 0.2 13.8
Total 5 0 52 139 13 29 44.8 5 12 41.7 11 14 78.6 12 6 18 15 10 15 9 10 1 1 69
40 perc 5 0 15 40 3.7 8.3 44.8 1.4 3.5 41.7 3.2 4 78.6 3.5 1.7 5.2 4.3 2.9 4.3 2.6 2.9 0.3 0.3 19.9
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért

Összesítés

43.9%
Összesített pontosság
18
sikeres dobás
41
kísérlet

Bontás

2 pontos:13/29 (44,8%)
3 pontos:5/12 (41,7%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2025. 04. 05. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 80 –52 12 24 4 12 33.3 1 2 50 1 2 50 3 2 5 3 0 4 1 0 0 1 11
1 2025. 04. 26. Szegedi Kosárlabda Egylet Szegedi Kosárlabda Egylet 53 –42 5 25 2 2 100 0 3 0 1 2 50 2 0 2 2 4 2 2 1 0 0 4
4 2025. 05. 03. Szegedi Kosárlabda Egylet Szegedi Kosárlabda Egylet 58 –54 9 28 2 3 66.7 1 2 50 2 2 100 0 1 1 2 2 5 1 3 0 0 12
3 2025. 05. 18. DEAC DEAC 73 –56 14 32 2 3 66.7 1 1 100 7 8 87.5 5 1 6 3 1 1 5 2 0 0 27
6 2025. 05. 26. DEAC DEAC 53 –76 12 30 3 9 33.3 2 4 50 0 0 0 2 2 4 5 3 3 0 4 1 0 15
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Zöld 13 4 10130 27.7360 339 678 5050 0.912 2.938 31.631.6 1.216 2.127 59.359.3 1.824 226 3.850 2.431 2.533 2.735 226 1.520 0.11 0.68 11.5149
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila 10 3 5.858 18.1181 110 2.626 38.538.5 110 2.323 43.543.5 0.88 1.212 66.766.7 2.727 1.818 4.545 1.414 330 1.515 1.111 1.212 0.22 0.11 7.979
2026/2027 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Piros 1 0 44 1919 11 33 33.333.3 00 11 00 22 22 100100 11 22 33 22 00 33 44 11 00 11 1111
1 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 13 4 10130 27.7360 339 678 5050 0.912 2.938 31.631.6 1.216 2.127 59.359.3 1.824 226 3.850 2.431 2.533 2.735 226 1.520 0.11 0.68 11.5149
2 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 11 3 4.962 18.6200 111 2.829 35.737.9 0.510 1.724 30.341.7 1.410 1.614 87.571.4 1.928 1.920 3.848 1.716 1.530 2.318 2.615 1.113 0.12 0.62 9.590
Összesítés 24 7 6.6192 21.6560 1.750 3.9107 43.146.7 0.622 2.162 30.935.5 1.326 1.841 76.463.4 1.852 1.946 3.898 1.947 1.863 2.453 2.441 1.233 0.13 0.610 10.1239
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 5 0 10.452 27.8139 2.613 5.829 44.844.8 15 2.412 41.741.7 2.211 2.814 78.678.6 2.412 1.26 3.618 315 210 315 1.89 210 0.21 0.21 13.869
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás 4 0 624 19.377 14 520 2020 0.83 28 37.537.5 1.87 2.510 7070 2.510 14 3.514 3.313 1.87 1.56 2.39 2.811 0.31 14 10.341
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz 2 0 12 15.531 00 24 00 00 0.51 00 12 12 100100 0.51 1.53 24 12 2.55 2.55 0.51 00 0.51 00 00
1 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 5 0 10.452 27.8139 2.613 5.829 44.844.8 15 2.412 41.741.7 2.211 2.814 78.678.6 2.412 1.26 3.618 315 210 315 1.89 210 0.21 0.21 13.869
2 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 6 0 3.526 17.4108 0.54 3.524 14.316.7 0.43 1.39 3033.3 1.49 1.812 78.675 1.511 1.37 2.818 2.115 2.112 211 1.410 1.411 0.42 0.54 5.141
Összesítés 11 0 5.878 20.9247 1.217 4.353 28.132.1 0.68 1.621 35.738.1 1.720 2.126 78.676.9 1.823 1.213 336 2.430 2.122 2.326 1.519 1.621 0.33 0.45 8110
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Hepp Kupa, Női 1 1 77 3131 00 33 00 22 33 66.766.7 11 22 5050 11 11 22 22 55 22 22 00 00 00 33
2025/2026 Vasas Akadémia Vasas Akadémia Hepp Kupa, Női 1 0 00 88 00 11 00 00 11 00 00 00 00 00 11 11 22 00 11 11 11 00 11 33
1 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 1 77 3131 00 33 00 22 33 66.766.7 11 22 5050 11 11 22 22 55 22 22 00 00 00 33
1 szezon Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0 00 88 00 11 00 00 11 00 00 00 00 00 11 11 22 00 11 11 11 00 11 33
Összesítés 2 1 3.57 19.539 00 24 00 12 24 5050 0.51 12 5050 0.51 12 1.53 24 2.55 1.53 1.53 0.51 00 0.51 36
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 19 5 9.9189 27.9530 2.752 5.8110 47.347.3 119 2.853 35.835.8 1.528 2.343 65.165.1 1.937 1.733 3.770 2.548 2.548 2.752 1.937 1.630 0.12 0.59 11.6221
2025/2026 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női 17 3 4.984 17.5297 0.814 351 27.527.5 0.813 1.933 39.439.4 117 1.424 70.870.8 2.238 1.526 3.864 1.831 2.542 1.627 1.322 1.424 0.24 0.46 7.2123
2026/2027 Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. Női Amatőr NB I. Piros 1 0 44 1919 11 33 33.333.3 00 11 00 22 22 100100 11 22 33 22 00 33 44 11 00 11 1111
1 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 19 5 9.9189 27.9530 2.752 5.8110 47.347.3 119 2.853 35.835.8 1.528 2.343 65.165.1 1.937 1.733 3.770 2.548 2.548 2.752 1.937 1.630 0.12 0.59 11.6221
2 szezon Vasas Akadémia II. Vasas Akadémia II. 18 3 4.588 18.2316 0.915 354 30.427.8 0.413 1.534 2638.2 1.519 1.726 87.973.1 1.639 1.828 3.467 1.933 1.242 2.330 2.626 1.225 0.14 0.77 9.1134
Összesítés 37 8 6.3277 21.5846 1.567 3.9164 38.740.9 0.632 1.987 30.836.8 1.547 1.969 78.868.1 1.776 1.861 3.5137 2.181 1.790 2.482 2.463 1.355 0.16 0.616 10355