| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 5.3 | 16 | 2.3 | 3.8 | 60 | 0.3 | 1.5 | 16.7 | 0 | 0.5 | 0 | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 1 | 2.3 | 0.3 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0.5 | 3.5 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 21 | 64 | 9 | 15 | 60 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 7 | 4 | 9 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 13.1 | 40 | 5.6 | 9.4 | 60 | 0.6 | 3.8 | 16.7 | 0 | 1.3 | 0 | 3.8 | 0.6 | 4.4 | 2.5 | 5.6 | 0.6 | 1.3 | 1.3 | 0 | 1.3 | 8.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 04. 26. |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 53 –42 | 10 | 20 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 4 | 2025. 05. 03. |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 58 –54 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5 | 2025. 05. 13. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 54 –46 | 7 | 16 | 2 | 2 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 6 | 2025. 05. 18. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 74 –47 | 4 | 14 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 9 | 10.4166 | 24.8397 | 3.658 | 6.9110 | 52.752.7 | 0.47 | 2.235 | 2020 | 1.829 | 3.150 | 5858 | 3.657 | 3.251 | 6.8108 | 1.829 | 2.641 | 0.812 | 2.134 | 0.915 | 0.12 | 0.58 | 13.3212 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 9.538 | 14.859 | 3.313 | 416 | 81.381.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 28 | 1.56 | 3.514 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 1352 | |||
| 2 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 20 | 9 | 9.9204 | 19.8456 | 3.471 | 5.4126 | 63.256.3 | 0.59 | 1.639 | 29.423.1 | 1.735 | 2.457 | 6861.4 | 2.865 | 2.357 | 5.1122 | 1.332 | 247 | 0.815 | 1.739 | 119 | 0.12 | 0.38 | 13.1264 | ||||
| Összesítés | 20 | 9 | 9.9204 | 19.8456 | 3.471 | 5.4126 | 63.256.3 | 0.59 | 1.639 | 29.423.1 | 1.735 | 2.457 | 6861.4 | 2.865 | 2.357 | 5.1122 | 1.332 | 247 | 0.815 | 1.739 | 119 | 0.12 | 0.38 | 13.1264 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 2 | 0 | 714 | 11.523 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 5.321 | 1664 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 00 | 0.52 | 00 | 1.56 | 0.31 | 1.87 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.52 | 3.514 | |||
| 2 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 6 | 0 | 6.135 | 13.887 | 2.414 | 3.923 | 61.360.9 | 0.42 | 1.38 | 3025 | 0.31 | 15 | 2520 | 17 | 0.94 | 1.911 | 0.85 | 1.912 | 0.42 | 0.84 | 0.53 | 00 | 0.32 | 527 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 6.135 | 13.887 | 2.414 | 3.923 | 61.360.9 | 0.42 | 1.38 | 3025 | 0.31 | 15 | 2520 | 17 | 0.94 | 1.911 | 0.85 | 1.912 | 0.42 | 0.84 | 0.53 | 00 | 0.32 | 527 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1818 | 3838 | 44 | 55 | 8080 | 11 | 11 | 100100 | 77 | 99 | 77.877.8 | 33 | 55 | 88 | 33 | 55 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 2727 | |||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 1 | 1 | 1818 | 3838 | 44 | 55 | 8080 | 11 | 11 | 100100 | 77 | 99 | 77.877.8 | 33 | 55 | 88 | 33 | 55 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 2727 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1818 | 3838 | 44 | 55 | 8080 | 11 | 11 | 100100 | 77 | 99 | 77.877.8 | 33 | 55 | 88 | 33 | 55 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 2727 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 10 | 10.4198 | 24.1458 | 3.567 | 6.5123 | 54.554.5 | 0.59 | 238 | 23.723.7 | 1.937 | 3.362 | 59.759.7 | 3.261 | 3.159 | 6.3120 | 1.733 | 2.649 | 0.713 | 2.242 | 0.816 | 0.12 | 0.48 | 13.3252 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 8 | 0 | 7.459 | 15.4123 | 2.822 | 3.931 | 7171 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 0.86 | 1.19 | 66.766.7 | 1.814 | 0.97 | 2.621 | 0.97 | 1.915 | 0.54 | 0.97 | 0.86 | 00 | 0.32 | 8.366 | |||
| 2 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 27 | 10 | 8.9257 | 19.7581 | 3.189 | 5.2154 | 60.657.8 | 0.412 | 1.648 | 26.125 | 1.343 | 2.271 | 61.560.6 | 2.575 | 266 | 4.5141 | 1.340 | 2.264 | 0.617 | 1.549 | 0.822 | 0.12 | 0.310 | 10.8318 | ||||
| Összesítés | 27 | 10 | 8.9257 | 19.7581 | 3.189 | 5.2154 | 60.657.8 | 0.412 | 1.648 | 26.125 | 1.343 | 2.271 | 61.560.6 | 2.575 | 266 | 4.5141 | 1.340 | 2.264 | 0.617 | 1.549 | 0.822 | 0.12 | 0.310 | 10.8318 | ||||||