| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2.3 | 14.5 | 1 | 2.3 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.5 | 50 | 3.3 | 1.8 | 5 | 0.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 5.8 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 9 | 58 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 13 | 7 | 20 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 6.2 | 40 | 2.8 | 6.2 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 1.4 | 50 | 9 | 4.8 | 13.8 | 0.7 | 1.4 | 3.4 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 15.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 4 | 2025. 04. 26. |
|
Tiszakécske VSE | 76 –73 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 05. 07. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 42 –55 | 5 | 23 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 5 | 2025. 05. 11. |
|
DEAC | 85 –66 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 6 | 2025. 05. 18. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 74 –47 | 2 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 0.83 | 416 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.83 | 00 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 28 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 3.845 | 11.9143 | 1.619 | 2.125 | 7676 | 00 | 0.11 | 00 | 0.67 | 0.89 | 77.777.7 | 1.720 | 1.518 | 3.238 | 0.33 | 0.911 | 2.125 | 0.810 | 0.45 | 0.34 | 0.11 | 7.185 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 11 | 5.7102 | 21.2382 | 1.832 | 3.767 | 47.847.8 | 0.23 | 0.815 | 2020 | 1.629 | 2.341 | 70.770.7 | 3.360 | 2.647 | 5.9107 | 1.119 | 1.222 | 2.646 | 2.748 | 0.610 | 0.36 | 0.23 | 11.7211 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 7.515 | 3366 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 00 | 1.53 | 00 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 714 | 3.57 | 10.521 | 0.51 | 36 | 36 | 714 | 1.53 | 00 | 00 | 1734 | |||
| 4 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 36 | 13 | 4.4165 | 17.5607 | 1.456 | 3106 | 46.552.8 | 03 | 0.720 | 6.315 | 1.544 | 2.364 | 64.168.7 | 3.195 | 2.175 | 5.2170 | 0.626 | 1.339 | 278 | 2.875 | 0.618 | 0.210 | 0.14 | 9.5338 | ||||
| Összesítés | 36 | 13 | 4.4165 | 17.5607 | 1.456 | 3106 | 46.552.8 | 03 | 0.720 | 6.315 | 1.544 | 2.364 | 64.168.7 | 3.195 | 2.175 | 5.2170 | 0.626 | 1.339 | 278 | 2.875 | 0.618 | 0.210 | 0.14 | 9.5338 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 5.332 | 12.575 | 2.515 | 3.320 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 16 | 33.333.3 | 1.710 | 1.38 | 318 | 0.21 | 0.85 | 2.515 | 0.85 | 0.32 | 00 | 00 | 7.344 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 2.39 | 14.558 | 14 | 2.39 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.313 | 1.87 | 520 | 0.31 | 0.52 | 1.35 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 5.823 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 3 | 7.661 | 25.1201 | 2.419 | 3.326 | 73.173.1 | 0.11 | 0.86 | 16.716.7 | 2.520 | 3.427 | 74.174.1 | 3.528 | 2.520 | 648 | 1.411 | 1.613 | 324 | 3.427 | 0.65 | 0.65 | 00 | 15.6125 | |||
| 3 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 18 | 3 | 5.1102 | 17.4334 | 238 | 2.955 | 66.569.1 | 01 | 0.36 | 16.716.7 | 123 | 1.635 | 63.265.7 | 2.851 | 1.935 | 4.786 | 0.613 | 120 | 2.344 | 1.533 | 0.37 | 0.25 | 00 | 9.6192 | ||||
| Összesítés | 18 | 3 | 5.1102 | 17.4334 | 238 | 2.955 | 66.569.1 | 01 | 0.36 | 16.716.7 | 123 | 1.635 | 63.265.7 | 2.851 | 1.935 | 4.786 | 0.613 | 120 | 2.344 | 1.533 | 0.37 | 0.25 | 00 | 9.6192 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 99 | 44 | 44 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1414 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 12.337 | 24.774 | 4.714 | 8.325 | 5656 | 00 | 0.72 | 00 | 39 | 3.711 | 81.881.8 | 5.316 | 2.78 | 824 | 13 | 26 | 1.75 | 39 | 26 | 00 | 0.31 | 19.358 | |||
| 3 szezon |
|
Bajai NKK | 5 | 1 | 8.149 | 15.997 | 3.620 | 5.132 | 69.662.5 | 00 | 0.22 | 00 | 19 | 1.612 | 64.375 | 2.418 | 1.29 | 3.727 | 0.74 | 0.76 | 1.99 | 212 | 17 | 00 | 0.11 | 12.476 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 8.149 | 15.997 | 3.620 | 5.132 | 69.662.5 | 00 | 0.22 | 00 | 19 | 1.612 | 64.375 | 2.418 | 1.29 | 3.727 | 0.74 | 0.76 | 1.99 | 212 | 17 | 00 | 0.11 | 12.476 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 11 | 0 | 3.943 | 9.1100 | 1.820 | 2.527 | 74.174.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.89 | 33.333.3 | 1.213 | 1.112 | 2.325 | 0.44 | 0.55 | 1.517 | 0.78 | 0.33 | 00 | 00 | 5.864 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 3.458 | 12.6215 | 1.525 | 2.237 | 67.667.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.58 | 0.712 | 66.666.6 | 1.933 | 1.525 | 3.458 | 0.35 | 0.813 | 1.933 | 0.814 | 0.35 | 0.24 | 0.11 | 6.7114 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 29 | 15 | 6.9200 | 22.7657 | 2.265 | 4.1118 | 55.155.1 | 0.14 | 0.823 | 17.417.4 | 258 | 2.779 | 73.473.4 | 3.6104 | 2.675 | 6.2179 | 1.133 | 1.441 | 2.675 | 2.984 | 0.721 | 0.411 | 0.14 | 13.6394 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 7.515 | 3366 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 00 | 1.53 | 00 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 714 | 3.57 | 10.521 | 0.51 | 36 | 36 | 714 | 1.53 | 00 | 00 | 1734 | |||
| 4 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 59 | 17 | 5.4316 | 19.31038 | 1.9114 | 3.5193 | 5359.1 | 04 | 0.628 | 5.714.3 | 1.676 | 2.4111 | 6468.5 | 3.4164 | 2.2119 | 5.6283 | 0.643 | 1.465 | 2.3131 | 2.9120 | 0.732 | 0.215 | 05 | 10.8606 | ||||
| Összesítés | 59 | 17 | 5.4316 | 19.31038 | 1.9114 | 3.5193 | 5359.1 | 04 | 0.628 | 5.714.3 | 1.676 | 2.4111 | 6468.5 | 3.4164 | 2.2119 | 5.6283 | 0.643 | 1.465 | 2.3131 | 2.9120 | 0.732 | 0.215 | 05 | 10.8606 | ||||||