| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 1 | 1.6 | 8.4 | 0.2 | 0.6 | 33.3 | 0.4 | 1.6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.6 | 0.4 | 1.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 1.8 | |||||||||
| Total | 5 | 1 | 8 | 42 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 1 | 7.6 | 40 | 1 | 2.9 | 33.3 | 1.9 | 7.6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 3.8 | 5.7 | 2.9 | 1.9 | 6.7 | 0 | 1.9 | 0 | 0 | 8.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-26. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 04. 03. |
|
Tiszakécske VSE | 60 –76 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2025. 04. 06. |
|
DEAC | 65 –66 | * | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 4 | 2025. 04. 26. |
|
Tiszakécske VSE | 76 –73 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2025. 05. 07. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 42 –55 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 6 | 2025. 05. 18. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 74 –47 | 5 | 9 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Bajai NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.63 | 420 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 1.47 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.21 | 15 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 0.21 | |||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 1 | 1.619 | 5.161 | 00 | 0.34 | 00 | 0.45 | 1.822 | 22.722.7 | 0.34 | 0.56 | 66.666.6 | 0.45 | 0.34 | 0.89 | 0.11 | 0.56 | 1.113 | 0.45 | 0.45 | 0.11 | 0.11 | 0.911 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 1 | 2.834 | 9.8118 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.810 | 2.833 | 30.330.3 | 00 | 00 | 00 | 0.67 | 0.22 | 0.89 | 0.33 | 112 | 1.518 | 0.22 | 0.56 | 0.22 | 0.11 | 1.417 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 4 | 5.995 | 14.1225 | 0.69 | 1.219 | 47.447.4 | 1.219 | 4.368 | 2828 | 1.320 | 1.625 | 8080 | 1.422 | 0.58 | 1.930 | 0.58 | 116 | 1.930 | 116 | 0.812 | 0.23 | 0.12 | 5.384 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 6.513 | 13.527 | 00 | 12 | 00 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 24 | 12 | 12 | 12 | 00 | 00 | 12 | |||
| 5 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 47 | 7 | 3.5164 | 9.3451 | 0.111 | 0.632 | 22.734.4 | 0.939 | 3.3143 | 27.727.3 | 0.425 | 0.633 | 6875.7 | 0.636 | 0.315 | 0.951 | 0.213 | 0.939 | 1.368 | 0.525 | 0.728 | 0.16 | 0.14 | 1.8115 | ||||
| Összesítés | 47 | 7 | 3.5164 | 9.3451 | 0.111 | 0.632 | 22.734.4 | 0.939 | 3.3143 | 27.727.3 | 0.425 | 0.633 | 6875.7 | 0.636 | 0.315 | 0.951 | 0.213 | 0.939 | 1.368 | 0.525 | 0.728 | 0.16 | 0.14 | 1.8115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 0.53 | 4.326 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 1.710 | 1010 | 00 | 0.32 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | -0.3-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 1 | 1.68 | 8.442 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.84 | 1.26 | 0.63 | 0.42 | 1.47 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 1.89 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 5.846 | 14112 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 1.411 | 4.939 | 28.228.2 | 0.97 | 1.814 | 5050 | 1.411 | 00 | 1.411 | 0.65 | 1.19 | 2.117 | 1.915 | 0.86 | 00 | 00 | 432 | |||
| 3 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 19 | 2 | 2.657 | 8.9180 | 0.24 | 0.715 | 26.326.7 | 0.614 | 2.757 | 23.924.6 | 0.37 | 0.716 | 4243.8 | 0.817 | 0.46 | 1.223 | 0.48 | 0.511 | 1.428 | 0.716 | 0.49 | 00 | 00 | 1.839 | ||||
| Összesítés | 19 | 2 | 2.657 | 8.9180 | 0.24 | 0.715 | 26.326.7 | 0.614 | 2.757 | 23.924.6 | 0.37 | 0.716 | 4243.8 | 0.817 | 0.46 | 1.223 | 0.48 | 0.511 | 1.428 | 0.716 | 0.49 | 00 | 00 | 1.839 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 612 | 918 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 3.57 | 1020 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 6.319 | 12.738 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 13 | 1.34 | 13 | 1.75 | 00 | 00 | 7.322 | |||
| 4 szezon |
|
Bajai NKK | 9 | 0 | 438 | 8.984 | 1.212 | 1.918 | 64.466.7 | 0.54 | 1.614 | 28.928.6 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.76 | 00 | 0.76 | 0.66 | 0.55 | 1.312 | 0.33 | 0.99 | 00 | 00 | 4.140 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 438 | 8.984 | 1.212 | 1.918 | 64.466.7 | 0.54 | 1.614 | 28.928.6 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.76 | 00 | 0.76 | 0.66 | 0.55 | 1.312 | 0.33 | 0.99 | 00 | 00 | 4.140 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Bajai NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 7 | 0 | 0.43 | 428 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.18 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 0.96 | 00 | 0.64 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2023/2024 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 1 | 1.734 | 5.2105 | 0.23 | 0.612 | 2525 | 0.48 | 1.938 | 21.121.1 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 0.612 | 0.36 | 0.918 | 0.13 | 0.47 | 120 | 0.36 | 0.48 | 01 | 01 | 120 | |||
| 2024/2025 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 2 | 2.649 | 9.5180 | 0.35 | 0.612 | 41.741.7 | 0.713 | 2.344 | 29.529.5 | 00 | 00 | 00 | 0.611 | 0.36 | 0.917 | 0.47 | 0.815 | 1.529 | 0.12 | 0.59 | 0.12 | 0.11 | 1.733 | |||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 5 | 5.9160 | 13.9375 | 0.719 | 1.438 | 5050 | 1.131 | 4.1111 | 27.927.9 | 1.129 | 1.642 | 6969 | 1.334 | 0.38 | 1.642 | 0.616 | 128 | 1.951 | 1.334 | 0.923 | 0.13 | 0.12 | 5.1138 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 6.513 | 13.527 | 00 | 12 | 00 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 24 | 12 | 12 | 12 | 00 | 00 | 12 | |||
| 5 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 75 | 9 | 3.4259 | 9.2715 | 0.227 | 0.865 | 29.541.6 | 0.957 | 3.2214 | 27.426.6 | 0.434 | 0.652 | 6065.4 | 0.559 | 0.321 | 0.880 | 0.327 | 0.955 | 1.3108 | 0.544 | 0.746 | 0.16 | 04 | 1.8194 | ||||
| Összesítés | 75 | 9 | 3.4259 | 9.2715 | 0.227 | 0.865 | 29.541.6 | 0.957 | 3.2214 | 27.426.6 | 0.434 | 0.652 | 6065.4 | 0.559 | 0.321 | 0.880 | 0.327 | 0.955 | 1.3108 | 0.544 | 0.746 | 0.16 | 04 | 1.8194 | ||||||