| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 2.2 | 11.4 | 0.8 | 2.6 | 30.8 | 0 | 0.2 | 0 | 0.6 | 0.8 | 75 | 1.6 | 0.6 | 2.2 | 0.8 | 2.2 | 1.6 | 0.8 | 1.2 | 0.2 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 11 | 57 | 4 | 13 | 30.8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 8 | 3 | 11 | 4 | 11 | 8 | 4 | 6 | 1 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 7.7 | 40 | 2.8 | 9.1 | 30.8 | 0 | 0.7 | 0 | 2.1 | 2.8 | 75 | 5.6 | 2.1 | 7.7 | 2.8 | 7.7 | 5.6 | 2.8 | 4.2 | 0.7 | 0 | 10.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 03. 30. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 65 –58 | 3 | 9 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2025. 04. 13. |
|
UNI Győr SZESE | 81 –61 | 2 | 3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 04. 27. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 66 –78 | 4 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2025. 05. 02. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 78 –60 | 0 | 17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 05. 18. |
|
SZPA-HSE | 77 –73 | 2 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A | 5 | 1 | 1.26 | 7.839 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 00 | 1.26 | 0.84 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 1.47 | |||
| 2018/2019 |
|
ZTE NKK II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 8 | 472 | 17.8320 | 118 | 3.664 | 28.128.1 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 0.815 | 1.221 | 71.471.4 | 1.934 | 1.222 | 3.156 | 1.120 | 2.545 | 2.240 | 1.426 | 0.916 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 9 | 0 | 2.724 | 9.989 | 0.98 | 1.917 | 47.147.1 | 00 | 0.22 | 00 | 0.98 | 1.110 | 8080 | 1.312 | 0.11 | 1.413 | 0.65 | 1.614 | 1.110 | 1.413 | 0.44 | 0.22 | 0.11 | 3.834 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 11 | 6.8122 | 23.7427 | 236 | 5.191 | 39.639.6 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 2.444 | 3.766 | 66.666.6 | 3.869 | 1.527 | 5.396 | 1.527 | 2.850 | 2.748 | 3.766 | 0.916 | 0.814 | 0.47 | 11.8212 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 714 | 21.543 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 24 | 48 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1122 | |||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 34 | 14 | 4.4166 | 15.7598 | 1.754 | 3.3123 | 52.843.9 | 02 | 0.49 | 6.822.2 | 0.852 | 1.276 | 69.868.4 | 289 | 1.135 | 3124 | 136 | 2.176 | 1.867 | 1.883 | 0.825 | 0.417 | 0.18 | 7275 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK II. | 18 | 8 | 472 | 17.8320 | 118 | 3.664 | 28.128.1 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 0.815 | 1.221 | 71.471.4 | 1.934 | 1.222 | 3.156 | 1.120 | 2.545 | 2.240 | 1.426 | 0.916 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | ||||
| Összesítés | 52 | 22 | 4.3238 | 16.1918 | 1.672 | 3.4187 | 47.638.5 | 0.19 | 0.630 | 17.830 | 0.867 | 1.297 | 70.169.1 | 2123 | 1.157 | 3.1180 | 156 | 2.2121 | 1.9107 | 1.7109 | 0.841 | 0.321 | 0.112 | 6.5358 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 2.211 | 11.457 | 0.84 | 2.613 | 30.830.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 0.84 | 2.211 | 1.68 | 0.84 | 1.26 | 0.21 | 00 | 315 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 6 | 9.667 | 27.4192 | 3.122 | 749 | 44.944.9 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.920 | 3.625 | 8080 | 4.934 | 2.115 | 749 | 1.611 | 2.316 | 2.417 | 3.424 | 2.115 | 1.410 | 00 | 17.7124 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 12 | 6 | 5.978 | 19.4249 | 226 | 4.862 | 41.141.9 | 0.11 | 0.56 | 15.616.7 | 1.723 | 2.229 | 79.179.3 | 3.242 | 1.418 | 4.660 | 1.215 | 2.227 | 225 | 2.128 | 1.721 | 0.811 | 00 | 10.4139 | ||||
| Összesítés | 12 | 6 | 5.978 | 19.4249 | 226 | 4.862 | 41.141.9 | 0.11 | 0.56 | 15.616.7 | 1.723 | 2.229 | 79.179.3 | 3.242 | 1.418 | 4.660 | 1.215 | 2.227 | 225 | 2.128 | 1.721 | 0.811 | 00 | 10.4139 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 1020 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 510 | 2550 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 12 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 816 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 4 | 1 | 2.510 | 17.570 | 1.35 | 312 | 41.741.7 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.83 | 2.811 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 416 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 2.510 | 17.570 | 1.35 | 312 | 41.741.7 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.83 | 2.811 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 416 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A | 5 | 1 | 1.26 | 7.839 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 00 | 1.26 | 0.84 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 1.47 | |||
| 2018/2019 |
|
ZTE NKK II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 8 | 472 | 17.8320 | 118 | 3.664 | 28.128.1 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 0.815 | 1.221 | 71.471.4 | 1.934 | 1.222 | 3.156 | 1.120 | 2.545 | 2.240 | 1.426 | 0.916 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 0 | 2.235 | 10.4166 | 0.812 | 1.931 | 38.738.7 | 00 | 0.46 | 00 | 0.711 | 0.914 | 78.678.6 | 1.423 | 0.35 | 1.728 | 0.610 | 1.828 | 1.219 | 1.118 | 0.711 | 0.23 | 0.11 | 3.149 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 18 | 7.4199 | 24.8669 | 2.363 | 5.6151 | 41.741.7 | 0.13 | 0.39 | 33.333.3 | 2.464 | 3.491 | 70.370.3 | 4108 | 1.644 | 5.6152 | 1.540 | 2.669 | 2.669 | 3.594 | 1.232 | 0.925 | 0.38 | 13352 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 714 | 21.543 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 24 | 48 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1122 | |||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 50 | 21 | 4.4254 | 16.1917 | 1.885 | 3.5197 | 51.943.1 | 03 | 0.518 | 5.816.7 | 0.875 | 1.1105 | 7271.4 | 2.1139 | 1.156 | 3.2195 | 154 | 2.1109 | 1.897 | 1.7116 | 0.948 | 0.429 | 0.19 | 7.1430 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK II. | 18 | 8 | 472 | 17.8320 | 118 | 3.664 | 28.128.1 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 0.815 | 1.221 | 71.471.4 | 1.934 | 1.222 | 3.156 | 1.120 | 2.545 | 2.240 | 1.426 | 0.916 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | ||||
| Összesítés | 68 | 29 | 4.4326 | 16.41237 | 1.6103 | 3.5261 | 47.139.5 | 0.110 | 0.639 | 16.325.6 | 0.890 | 1.1126 | 71.971.4 | 2173 | 1.278 | 3.2251 | 174 | 2.2154 | 1.9137 | 1.6142 | 0.964 | 0.433 | 0.113 | 6.6513 | ||||||