| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 3.2 | 10.3 | 0.3 | 0.7 | 50 | 0.8 | 2.2 | 38.4 | 0 | 0 | 0 | 1.7 | 0.7 | 2.3 | 0.2 | 0.7 | 1.3 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 3.5 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 19 | 62 | 2 | 4 | 50 | 5 | 13 | 38.4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | 14 | 1 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 12.3 | 40 | 1.3 | 2.6 | 50 | 3.2 | 8.4 | 38.4 | 0 | 0 | 0 | 6.5 | 2.6 | 9 | 0.6 | 2.6 | 5.2 | 0 | 0.6 | 0 | 0 | 13.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 04. 05. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 87 –53 | 8 | 13 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 2 | 2025. 04. 13. |
|
UNI Győr SZESE | 81 –61 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2025. 04. 16. |
|
UNI Győr SZESE | 67 –54 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2025. 05. 02. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 78 –60 | 9 | 17 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 4 | 2025. 05. 09. |
|
SZPA-HSE | 63 –56 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2025. 05. 18. |
|
SZPA-HSE | 77 –73 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 9 | 0 | 1.312 | 5.348 | 00 | 0.44 | 00 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.44 | 0.11 | 0.65 | 00 | 0.44 | 0.44 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 0.65 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 0 | 1.320 | 6.192 | 0.34 | 115 | 26.726.7 | 0.23 | 0.58 | 37.537.5 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 0.914 | 0.12 | 1.116 | 0.12 | 0.46 | 0.913 | 0.35 | 0.34 | 00 | 0.12 | 1.522 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 3 | 2.538 | 13.7205 | 115 | 2.131 | 48.448.4 | 0.12 | 1.117 | 11.711.7 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 2.132 | 0.711 | 2.943 | 0.812 | 1.116 | 1.421 | 0.34 | 0.914 | 0.11 | 0.12 | 4.365 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 1 | 210 | 14.472 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.84 | 2.814 | 0.63 | 0.63 | 1.89 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 1.26 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
ZTE NKK | 45 | 4 | 1.480 | 7.9417 | 0.321 | 1.161 | 29.234.4 | 0.210 | 1.148 | 20.220.8 | 0.18 | 0.211 | 76.972.7 | 1.160 | 0.418 | 1.578 | 0.317 | 0.529 | 0.947 | 0.212 | 0.320 | 01 | 0.15 | 1.598 | ||||
| Összesítés | 45 | 4 | 1.480 | 7.9417 | 0.321 | 1.161 | 29.234.4 | 0.210 | 1.148 | 20.220.8 | 0.18 | 0.211 | 76.972.7 | 1.160 | 0.418 | 1.578 | 0.317 | 0.529 | 0.947 | 0.212 | 0.320 | 01 | 0.15 | 1.598 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 3.219 | 10.362 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 2.213 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 1.710 | 0.74 | 2.314 | 0.21 | 0.74 | 1.38 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 3.521 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 10 | 0 | 1.119 | 3.462 | 0.12 | 0.24 | 49.949.9 | 0.35 | 0.713 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.11 | 0.24 | 0.48 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 1.221 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 1.119 | 3.462 | 0.12 | 0.24 | 49.949.9 | 0.35 | 0.713 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.11 | 0.24 | 0.48 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 1.221 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 9.519 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 4.59 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 12.337 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 1.34 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 6 | 0 | 0.96 | 8.359 | 0.43 | 1.19 | 4033.3 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 17 | 0.63 | 1.610 | 0.86 | 0.95 | 0.33 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.511 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 0.96 | 8.359 | 0.43 | 1.19 | 4033.3 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 17 | 0.63 | 1.610 | 0.86 | 0.95 | 0.33 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.511 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 1.212 | 5.151 | 00 | 0.44 | 00 | 0.33 | 1.212 | 2525 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.44 | 0.22 | 0.66 | 00 | 0.55 | 0.44 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 0.44 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 0 | 1.324 | 6.2111 | 0.36 | 0.917 | 35.335.3 | 0.23 | 0.59 | 33.433.4 | 0.23 | 0.36 | 5050 | 118 | 0.23 | 1.221 | 0.24 | 0.59 | 0.713 | 0.35 | 0.36 | 00 | 0.12 | 1.731 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 2.559 | 12.7304 | 0.718 | 1.842 | 42.842.8 | 0.37 | 1.331 | 22.622.6 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.945 | 0.716 | 2.561 | 0.717 | 0.921 | 1.332 | 0.24 | 0.716 | 01 | 0.13 | 3.789 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 1.310 | 972 | 0.32 | 1.411 | 18.218.2 | 0.32 | 1.512 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 0.43 | 0.43 | 1.19 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.86 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
ZTE NKK | 61 | 4 | 1.2105 | 6.6538 | 0.326 | 0.974 | 29.835.1 | 0.215 | 0.964 | 22.423.4 | 0.18 | 0.111 | 76.772.7 | 0.977 | 0.325 | 1.2102 | 0.324 | 0.438 | 0.758 | 0.112 | 0.224 | 01 | 0.16 | 1.3130 | ||||
| Összesítés | 61 | 4 | 1.2105 | 6.6538 | 0.326 | 0.974 | 29.835.1 | 0.215 | 0.964 | 22.423.4 | 0.18 | 0.111 | 76.772.7 | 0.977 | 0.325 | 1.2102 | 0.324 | 0.438 | 0.758 | 0.112 | 0.224 | 01 | 0.16 | 1.3130 | ||||||