| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 4.5 | 14.5 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0.5 | 0 | 2 | 1.5 | 0.5 | 0 | 0 | 6.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 9 | 29 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 12.4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 4.1 | 9.7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 4.1 | 0 | 4.1 | 1.4 | 0 | 5.5 | 4.1 | 1.4 | 0 | 0 | 17.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 9 | 34 | 117.51 | 111.54 | 5.97 | 64.29 | 64.29 | 11.48 | 7 | 1.29 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/3 | 66.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 05. 07. |
|
Alba Fehérvár | 98 –102 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 05. 18. |
|
Körmend | 76 –97 | 6 | 17 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 14 | 2 | 342 | 9.3130 | 0.913 | 1.724 | 54.254.2 | 0.23 | 1.217 | 17.617.6 | 0.57 | 0.811 | 63.663.6 | 1.318 | 0.45 | 1.623 | 0.34 | 1.419 | 2.130 | 1.115 | 0.69 | 0.11 | 0.12 | 3.346 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 15 | 4.422 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 00 | 0.84 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.84 | 00 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.63 | 0.42 | 0.63 | 00 | 00 | 1.68 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 3.927 | 15.1106 | 0.75 | 1.611 | 45.445.4 | 0.64 | 2.719 | 2121 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.611 | 0.32 | 1.913 | 0.64 | 1.611 | 1.611 | 1.18 | 17 | 0.11 | 00 | 3.927 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 17 | 2 | 1.933 | 6102 | 0.23 | 0.46 | 49.949.9 | 0.59 | 0.916 | 56.256.2 | 00 | 00 | 00 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.35 | 0.12 | 1.119 | 00 | 0.23 | 0.23 | 0.11 | 2.441 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 20 | 19 | 16.3325 | 29579 | 3.671 | 5.9117 | 60.760.7 | 1.938 | 6119 | 31.931.9 | 3.569 | 599 | 69.769.7 | 3.264 | 1.224 | 4.488 | 1.937 | 1.937 | 360 | 3.977 | 1.938 | 0.24 | 0.35 | 18.8375 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.712 | 7.653 | 00 | 0.43 | 00 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 00 | 0.32 | 00 | 0.96 | 0.64 | 1.410 | 0.11 | 0.43 | 214 | 0.43 | 0.32 | 0.32 | 00 | 2.417 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 5 | 5 | 11.658 | 26.6133 | 2.613 | 525 | 5252 | 1.89 | 6.834 | 26.526.5 | 15 | 1.68 | 62.562.5 | 420 | 0.63 | 4.623 | 1.89 | 315 | 1.89 | 2.211 | 1.89 | 0.21 | 0.21 | 11.256 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 46 | 27 | 8.7452 | 20948 | 1.9102 | 3.5177 | 55.157.6 | 1.154 | 4.2189 | 26.928.6 | 1.486 | 2124 | 69.169.4 | 2.5113 | 0.634 | 3.1147 | 1.154 | 1.982 | 2.1110 | 2.1111 | 1.363 | 0.27 | 0.18 | 9.3504 | ||||
| 4 szezon |
|
DEAC | 30 | 2 | 1.250 | 4.5177 | 0.15 | 0.312 | 41.741.6 | 0.313 | 0.829 | 36.344.8 | 0.11 | 0.24 | 29.225 | 0.517 | 0.26 | 0.723 | 0.27 | 0.26 | 0.936 | 0.25 | 0.38 | 0.15 | 01 | 1.666 | ||||
| Összesítés | 76 | 29 | 4.9502 | 12.21125 | 1107 | 1.9189 | 53.956.6 | 0.767 | 2.5218 | 28.330.7 | 0.787 | 1.1128 | 6668 | 1.5130 | 0.440 | 1.9170 | 0.661 | 1.188 | 1.5146 | 1.1116 | 0.871 | 0.112 | 0.19 | 5.4570 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 2 | 10.452 | 18.693 | 1.47 | 420 | 3535 | 2.211 | 5.628 | 39.339.3 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 2.412 | 15 | 3.417 | 0.63 | 1.89 | 2.814 | 1.89 | 1.89 | 00 | 00 | 1050 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 4.59 | 14.529 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 0.51 | 00 | 24 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 9 | 3 | 3.733 | 12.8115 | 0.76 | 1.413 | 46.246.2 | 0.76 | 2.623 | 26.126.1 | 0.33 | 0.65 | 59.959.9 | 1.614 | 0.44 | 218 | 0.65 | 19 | 2.220 | 0.87 | 0.98 | 00 | 0.33 | 436 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC U23 | 5 | 2 | 10.452 | 18.693 | 1.47 | 420 | 3535 | 2.211 | 5.628 | 39.339.3 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 2.412 | 15 | 3.417 | 0.63 | 1.89 | 2.814 | 1.89 | 1.89 | 00 | 00 | 1050 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 11 | 3 | 4.142 | 13.6144 | 0.36 | 0.713 | 46.246.2 | 1.19 | 330 | 35.830 | 0.23 | 0.35 | 59.959.9 | 1.517 | 0.24 | 1.821 | 0.56 | 0.59 | 2.124 | 1.110 | 0.79 | 00 | 0.23 | 5.349 | ||||
| Összesítés | 16 | 5 | 6.294 | 15.3237 | 0.713 | 1.833 | 3839.4 | 1.520 | 3.958 | 37.534.5 | 0.48 | 0.611 | 75.972.7 | 1.829 | 0.59 | 2.338 | 0.69 | 0.918 | 2.338 | 1.419 | 1.118 | 00 | 0.13 | 6.899 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 19 | 4 | 4.994 | 11.7223 | 1.120 | 2.344 | 45.545.5 | 0.714 | 2.445 | 31.131.1 | 0.612 | 0.917 | 70.670.6 | 1.630 | 0.510 | 2.140 | 0.47 | 1.528 | 2.344 | 1.324 | 0.918 | 0.11 | 0.12 | 5.196 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 8 | 0 | 1.814 | 6.552 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 0.43 | 1.411 | 27.327.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.97 | 00 | 0.97 | 0.32 | 0.11 | 18 | 0.65 | 0.54 | 00 | 00 | 2.621 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 3.927 | 15.1106 | 0.75 | 1.611 | 45.445.4 | 0.64 | 2.719 | 2121 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.611 | 0.32 | 1.913 | 0.64 | 1.611 | 1.611 | 1.18 | 17 | 0.11 | 00 | 3.927 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 27 | 5 | 2.466 | 8.3224 | 0.39 | 0.719 | 47.347.3 | 0.615 | 1.439 | 38.538.5 | 0.13 | 0.25 | 59.959.9 | 0.821 | 0.26 | 127 | 0.411 | 0.513 | 1.540 | 0.37 | 0.411 | 0.13 | 0.14 | 2.876 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 20 | 19 | 16.3325 | 29579 | 3.671 | 5.9117 | 60.760.7 | 1.938 | 6119 | 31.931.9 | 3.569 | 599 | 69.769.7 | 3.264 | 1.224 | 4.488 | 1.937 | 1.937 | 360 | 3.977 | 1.938 | 0.24 | 0.35 | 18.8375 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.712 | 7.653 | 00 | 0.43 | 00 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 00 | 0.32 | 00 | 0.96 | 0.64 | 1.410 | 0.11 | 0.43 | 214 | 0.43 | 0.32 | 0.32 | 00 | 2.417 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 5 | 5 | 11.658 | 26.6133 | 2.613 | 525 | 5252 | 1.89 | 6.834 | 26.526.5 | 15 | 1.68 | 62.562.5 | 420 | 0.63 | 4.623 | 1.89 | 315 | 1.89 | 2.211 | 1.89 | 0.21 | 0.21 | 11.256 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 51 | 29 | 9.2504 | 20.61041 | 2109 | 3.7197 | 53.755.3 | 1.365 | 4.5217 | 28.130 | 1.491 | 2.1130 | 69.870 | 2.6125 | 0.739 | 3.2164 | 1.157 | 291 | 2.2124 | 2.1120 | 1.472 | 0.17 | 0.18 | 9.7554 | ||||
| 4 szezon |
|
DEAC | 43 | 5 | 1.592 | 5.6329 | 0.111 | 0.425 | 38.744 | 0.422 | 159 | 36.637.3 | 0.14 | 0.29 | 32.744.4 | 0.634 | 0.210 | 0.844 | 0.214 | 0.317 | 1.162 | 0.315 | 0.317 | 0.15 | 04 | 2114 | ||||
| Összesítés | 94 | 34 | 5.3596 | 13.11370 | 1.1120 | 2222 | 52.354.1 | 0.887 | 2.7276 | 29.731.5 | 0.895 | 1.1139 | 66.868.3 | 1.6159 | 0.449 | 2208 | 0.771 | 1.1108 | 1.6186 | 1.2135 | 0.989 | 0.112 | 0.112 | 5.8668 | ||||||